Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TLT Petardy
Witam

Jako iż ostatnia sytuacja doprowadziła mnie do mega wk........ i powoli zaczynam mieć dość tej gry i podejścia adminów do graczy to przedstawię sytuacje.
Mianowicie po zalogowaniu się zauważyłem ze nie mamy zawodnika, od którego nie dostałem żadnej informacji że odchodzi czy coś w tym stylu, ale dostałem maila od admina żebyśmy szukali zawodnika. Wiec grzecznie zapytałem o co chodzi, to dostałem odpowiedź cytuje: ''nie można i lepiej się nie dowiadywać. to moja dobra rada i weźcie ją sobie do serca''. No to ja się pytam czy my jesteśmy dorosłymi ludźmi i traktujemy się poważnie mimo iż to gra, czy robimy co chcemy. Takim podejściem daleko nie zajedziemy.

Pozdrawiam
Faktycznie takie coś wygląda bardzo nieprofesjonalnie i po prostu dość dziwnie.
hmmm,

Straszna wtopa Admina.......

Tak się niepostępuje
Śmieszne zachowanie ze strony administracji. Jesteś w końcu kapitanem i powinieneś wiedzieć, co jest z Twoim zawodnikiem. Nie dziwię Ci się, że już masz dość gry, miewam to samo co niedzielę, ale to chyba nie tylko ja. Mam nadzieję, że administratorzy przestaną ukrywać prawdę i powiedzą Ci o co tak naprawdę chodzi, bo takie ukrywanie to trochę głupota z ich strony.
Przecież każdy widzi kiedy ostatnio logował się dany zawodnik. Kapitan ma właśnie za zadanie śledzić to żeby być przygotowanym. Mi Baju też nagle odszedł z zespołu, ale takie życie. Kielon 3mam kciuki za pozyskanie super zawodnika. Niestety wiem jakie to jest trudne sam mam bota w drużynie. Zgadzam się z Wami, że trzeba by to jakoś lepiej rozwiązać bo walczycie o kolejne złoto, a bot tego nie ułatwia.
Kielon, a może tu też zaczynają być jakieś układy ?? Jeśli nie to prosimy o jasne wytłumaczenie tej sprawy ,jak nie na forum to naszemu Kapitanowi.
[2015-07-15 23:28:12] - Zawodnik lodop został usunięty z klubu TLT Petardy za brak logowań!

To logował się i nagle został wyrzucony, czy nie logował się tak jak pisze?
12.07 czyli na ostatnim meczu był ! usuwanie zawodnika po 6- dniach (brak logowania) dziś jest czwartek czyli dzień czwarty i dlaczego wyleciał ??
Może sprzęt ustawił na ligę wcześniej i się nie logował?
Szanowni oburzeni. Zostały złamane zasady gry i gracz został usunięty. Poinformowałem kapitana, żeby szukał zawodnika. Zapytał czy mozna wiedzieć czemu, odpisałem że 'nie'. Nie ze wszystkiego mamy obowiązek tłumaczyć sie graczom i 'domaganie się' wyjasnień, nie zawsze będzie skutkować odpowiedzią.
Decyzja została podjęta dla dobra pozostałych graczy.
Także ani lodop, ani administracja nie będzie udzielać informacji nt temat. Być może kiedyś będzie czas i miejsce. Na dziś mogę jedynie zapewnić, że nie są to nasze 'widzimisię', ani że 'robimy co chcemy'.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości