Ocena wątku:
  • 9 głosów - średnia: 4.22
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1 liga grupa 1 - Liga twardzieli
Witam wszystkich z naszej grupy.
Grupa bardzo "twarda", bo na 8 ekip 6 ma nawierzchnie twardą, co oznacza dla dużej części z nas 12 meczy z 14 na betonie.

W której drużynie upatrujecie faworyta do awansu?
ROW RYBNIK PANY ZIELONO-CZARNE SZATANY !¡!!!¡
Witam!!!
Będziemy się starali namieszać. Jak będzie? Zobaczymy. Myślę, że mocni mogą być beniaminkowie.
Zapowiada się ciekawa liga - powodzenia dla wszystkich
Ta ilość torów TWARDYCH mnie osobiście przeraża Tongue
APATOR Toruń !!!
I po pierwszej kolejce. Osobiście zaskoczyły mnie porażki Toruńskich Aniołów i Filetów. Jakie nastroje przed drugą?
BPS miało dzisiaj dużo szczęścia, albo my dużego pecha. 3 defekty gdzie do przywiezienia było 7 punktów plus kontuzja i wykluczenia frachy. w poprzednim sezonie też wystartowaliśmy od porażki, a skończyliśmy na drugim miejscu.
U nas czyli w Unii Tarnow mam nadzieje, ze po dolaczeniu szostego zawodnika za bota a takze po tym jak nasz elkapitano sprzet zacznie wystawiac :-P. Bedziemy w stanie sie utrzymac i pare punkcikow urwac faworytom.

Pozdrawiam :-)
APATOR Toruń !!!
pierwsza kolejka totalnie wypaczona przez kontuzje i.defekty... O ile my, FILET, mozemy mowic o.pechu, to co maja powiedziec Torunskie Anioly?? Jakies nieporozumienie... i co w kazdym meczu w kazdej lidze bedzie tyle.defektow? czy jeszcze wiecej..
No szkoda Filety ! szkoda Smile wypadało by dobrze rozpocząć ta ligę a tu klops ala Stal Gorzów.
3 d w w w ! kontuzja. Taki jest speedway.

W parku maszyn tez cienko to wygląda Smile trzeba punktować aby mieć na czym jeździć !!

Powodzona Smile wszystkim.

A może jakaś zapowiedz kolejki Smile w piątek zrobię !!

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości