Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
zwalnianie personelu
Propozycja: Możliwość zwolnienia trenera i zatrudnienia na 1 poziomie
Może sie zdarzyć, że przedobrzyliśmy ze szkoleniami, za dużo trzeba płacić tygodniówki, na przestrzeni czasu okazał się nieprzydatny

Uwaga do Arka: Popatrz prosze na tygodniówki, bo np. trener osobisty za 3 poziom bierze 1700 a to wg mnie stanowczo za dużo.
Mój na 3 poziomie 3x pod rząd zawalił skrócenie treningu i z chęcia bym go pogonił
Sam od jakiegoś czasu nosiłem się z pomysłem takiej opcji. Smile
Popieram całkowicie!!!

Stwierdzam, że członek personelu, pan X, jest nałogowym alkoholikiem i jego praca przynosi więcej szkody niż pożytku, więc zwalniam go i albo szukam nowego (szkolenie od zera), albo zostaję bez tego pracownika i radzę sobie sam... Big Grin

Oczywiście mogłaby to być opcja wiążąca się z jakimiś kosztami finansowymi (odprawa) i/lub energetycznymi (zmęczenie psychiczne trudną rozmową pożegnalną). Tongue
jeśli jakiś członek personelu wydaje się byc nieprzydatny, tzn że coś jest źle rozplanowane z naszej strony Smile
Ja pomału szykuję się do zmian w Personelu:
- przyjżenie się i ew zmniejszenie z nich korzyści w niektrórych miejscach
- stopniowy spadek ich umiejętności, co wymusi doszkalanie
- oraz odchodzenie personelu ze wzgl na 'wypalenie zawodowe'

Nt mozliwości zwolnienia kiedyś myślałem, ale nigdy nie miałem specjalnie czasu i chęci by się temu dogłębnie przyjżeć. Ale jeśli słyszę że któryś z nich jest nieprzydatny, tzn że źle rozplanowaliśmy jego przydatność i trzeba to zmienić Smile
No niektórzy multi nie mają, więc muszą działać metodą prób i błędów
A ja miałem lepszą siłownie z trenerem na 1 poziomie, niż na 3, wiec sorki ale wyrzucanie 1700 w błoto boli
(17-06-2015, 07:41:36)GM_Arek napisał(a): Nt mozliwości zwolnienia kiedyś myślałem, ale nigdy nie miałem specjalnie czasu i chęci by się temu dogłębnie przyjżeć. Ale jeśli słyszę że któryś z nich jest nieprzydatny, tzn że źle rozplanowaliśmy jego przydatność i trzeba to zmienić Smile
Tutaj może nawet nie tyle o nieprzydatność chodzi, ale raczej o to, że w pewnym momencie koszty tygodniowe nie rekompensują korzyści, z których korzystamy raz na jakiś czas.
Mam nadzieje ze te zmiany nie będą kolejna losowoscia typu " twój trener osobisty miał wypadek i jego poziom zmniejszył się" itd. ? Mam dość losowości Smile

A argument ze zlym rozplanowaniem personalnym do mnie nie teafia. Jest sezon jak ten gdzie technicy porazabiali dobrze w elidze ale za dwa sezony może się sytuacja odwrócić i będzie mniej pkt z meczy i mniejsze wpływy.
@Laszlo, losowe nie Tongue choć w penym sensie tak. będzie to liniowy spadek levelu (więc nieunikniony), ale niespodzianką będzie na którego członka personelu 'trafi'. temat jeszcze w powijakach u mnie, więc na razie w dłuzszą dyskusję sie nie wdam.

@Kabat, czyli koniec końcców przydatność Smile skoro koszty nie rekompensują korzyści i korzysta sie z nich tylko raz na czas jakiś, to trzeba sprawić/wymusić by korzystanie z nich było jeszcze bardziej konieczne/korzystne, tak by czuło sie, że nakład na pensje i level jest potrzebny
Pomysł z samym zwalnianiem personelu jest okej. Ja bym się jeszcze zastanowił o tym o czym wspomniał @guti, czyli o pensji dla poszczególnych osób personelu. Dajmy tutaj przykład specjalisty od PR który na 5 poziomie dorzuca na 1500 do naszego dorobku i pobiera stosunkowo niewiele. Natomiast fizjoterapeuta już na 3 poziomie pobiera z naszego konta 1700 a dodatkowo trzeba jeszcze zapłacić 1000 jeżeli chcemy skorzystać z odnowy Smile
Nie powinien mieć pensji a po prostu im lepszy tym droższa odnowa.
Pomysl z mozliwoscia "zonglowania" personelem uwazam za trafny. Skoro mozna rozbudowac powinno byc mozliwe rozmontowanie. Jak to ma wygladac od strony techn. sie nie wypowiadam bo znowu zostanie uznane ze narzucam komus jakas wizje.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości