Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SH testy
#31
Wytłumaczę Wam działanie silnika SH:
Mamy 6 skilli. W każdym biegu silnik losuje sobie które skille bierze to liczenia czasu i do tego losuje (powtarzam LOSUJE) inne zmienne no i wychodzi kompletny kogiel Mogiel. Ogólnie bardziej chodzi o to by zawody się odbyły bez błędu bo wynik i tak jest z d***y.
#32
(05-07-2020, 15:12:02)Kony napisał(a): A czym się sugerowali wybierający do testów biorąc kogoś co gra miesiąc w sps ???
Według mnie jest to przemyślany ruch, żeby świeżak mógł również testować, bo zdanie takiej osoby jest bardzo ważne pod kątem tego, czy gra jest przyjazna dla nowych osób i czy uda się zachęcić nowych graczy do gry.
Gracze z bardzo długim stażem przetrwali tyle bolączek SPS i skoro nie zrezygnowali, to tak naprawdę teraz też cokolwiek dostaną na twarz to będą dalej grać, bo to jest od nich silniejsze Big Grin A co innego z nowymi graczami, oni bez sentymentu po tygodniu zostawią grę, jak coś im nie będzie pasować.
#33
Człowiek jest jak świnia...przystosuje się do każdych panujących warunków ! Już zresztą Radek napisał że ten świeżak ma większe doświadczenie z grami niż 97% obecnie grających ! Nowa gra ma być bezusterkowa i na taką czekamy. A kto testuje nie powinno mieć większego znaczenia. Jak będzie dobry produkt to zaczniemy go polecać w pewnych kręgach a jak wyjdzie gówno to podzieli los kilku innych produkcji. Dobry produkt nie potrzebuje reklamy ! Moim zdaniem można już zamknąć ten wątek bo nic mądrego raczej tu się nie pojawi. Prawda jest jedna. Kto będzie chciał bawić się w SH ten będzie a inni poszukują sobie gdzie indziej mocniejszych wrażeń !
                                                                  ♥ Sidney68 ♥
#34
(05-07-2020, 15:12:02)Kony napisał(a): A czym się sugerowali wybierający do testów biorąc kogoś co gra miesiąc w sps ???


ta osoba ma OGROMNE DOŚWIADCZENIE w grach przeglądarkowych typu SpS.
#35
Mam takie pytanie? Czy to prawda że nie wszyscy testerzy wyrazili zgodę na bycie testerem?
#36
Nie, to nieprawda. Przynajmniej wg mojej wiedzy. Każdy potencjalny tester dostał propozycję. Niektórzy nie skorzystali. Testują tylko ci, którzy zgodę wyrazili... no chyba, że Arek coś źle pozaznaczał. Tongue
Lepiej przez całe życie nic nie mówić i uchodzić za idiotę,
niż raz się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości.

#37
To chyba źle pozaznaczał Big Grin
#38
(11-07-2020, 22:34:31)Jurij Kamykov napisał(a): To chyba źle pozaznaczał Big Grin
Kogo masz na myśli, to sprawdzimy.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości