Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SH testy
Siemka,uwazam ze przynajmniej 1 zawodnik z kazdej druzyny powinien byc obecny na testach nowej gry.Jest to niesprawiedliwe poprzez losowanie,2 zawodnikow z tej samej druzyny testuje gre w SH a inni nawet nie Maja szansy np(kapitan ) zapoznac sie z gra.Ogolnie to bullshit ,dajcie szanse 1 zawodnikow z kazdego zespolu na testy,bedzie to fair play
Ja gdy zobaczyłem niektórych testerów to parsknąłem śmiechem Big Grin
Daje przyklad druzyn ktore graja przez 17 sezonow ,miesiecy,dni ,godzin a nie sa uwzglednione w testach?Gdzie tu fair play w stosunku do graczy logojacych sie po x3 dziennie,respect to us....

Nasze platnosci VIP,@Jurij Kamykov masz racje gracze ktorzy za przeproszeniem g..no wniesli do gry lub nawet do tej pory nie wiedza I co chodzi ,parodio,....zmiencie to prosze bo jest to nieludzkie

Admini wezcie to zmiencie any kapitan z kazdej druzyny mial szanse na testy,a jezeli nie Tak wyznaczyl osobe z druzyny ..bedzie wtedy gitara....
Od dawna powtarzam, że porobiło się tu jakieś kolesiostwo i w tej grze są równi i równiejsi, a wszystko zależy od "widzimisie" nieomylnych GMów. Ciekawe jest też to, że duża liczba graczy, kiedy dowiedziała się o nowym projekcie stwierdziła, że nie zamierza kontynuować swojej kariery w SH i Ci gracze nie zostali wybrani na testerów, ale wybrano graczy, którzy teraz rozpływają się w zachwycie nad nowym projektem i nie mogą się nachwalić GMów.
Panowie o co kaman wgl. Sam fakt ze testy ruszyły w poniedziałek a teraz jest na forum testerów 550 postów ze zgłoszeniami wszelkiego rodzaju nieprawidłowości, grubych błędów, literówek Sugestii oraz pomysłów świadczy o tym ze wybraliśmy świetna ekipę do testowania. Są tez tacy którzy nie angażują się i dziś np jeden wyleciał no i podmieniliśmy za niego kogoś kto coś dołoży. Jeżeli chodzi o jakaś przewagę... silnika meczowego nie rozgryzie nikt. On po prostu sobie losuje jakie skille ma sobie wziąć i ze wszystkiego wychodzi kogiel mogiel. Teraz praktycznie każde zawody maja coś do poprawy. Jak dojdziemy do momentu ze wszystko będzie stabilne to każdy z Was otrzyma konto na SH i będziecie mieć bardzo dużo czasu na zapoznanie się zanim gra ruszy na poważnie.
Aaa i co do wyboru „swoich” to testów to obala tą teorię fakt, ze zaprosiliśmy np Sobka i uważam ze to dobry wybór na testera a nasze relacje chyba każdy zna. Także relax , czytajcie prasę, oni przekazują najwiecej. Niedługo druga faza dla wszystkich Wink
Co my kaman?nie rob sobie zarty Radko ,trzeba bylo wybrac  przedstawiiela z kazdej druzyny aby przeyestowal SH,Daje przyklad kto zasluzyl wiecej niz gracze logujacy sie po x4 dziennie a nie zostali wybrani do testow???,przestan gadac ze ktos zasluzyl wiecej ,pierdoly gadzasz...zmiencie to bo jest to zenada...

Powiem Tak ze ten ostatni sezon Tak sobie do d..py wsadzcie a do tego nawet sie czlowiek nie zalapal any 1z druzyny przetestowal,....gratulacje ....
No o co kaman? Będą testy dla każdego. Teraz w każdych zawodach jest coś nie tak to byś płakał co za szit i co to wgl za gra że nie działa. Tego nie potrzeba nam teraz. Spędzamy po kilka do kilkunastu godzin dziennie nad SH by dopracować wszystko najlepiej jak się da. Do grania Cię nie zmuszę ale irytuje mnie takie podejście jak Twoje, stąd nie zlewam Twoich postów jak większości bezpodstawnego hejtu.
Beda testy dlankazdego ,ale my zaczniemy po raz pierwszy a inni po raz 4 co nie?Nie placze a biore wszystko na klate,ale odpowiedz na pytanie...Bylo to ciezkie dla was czwrwonych aby wybrac po 1 zawodniku z kazdej druzyny na testy of poczatku....a nie gadaj ze jestem maruda ,tylko realistic bo Tak to widze...
Bylo ciężko bo chcieliśmy wybrać tych, którzy nam pomogą JAK NAJSZYBCIEJ złapać wszystkie błędy i przejść do etapu dla każdego. Powiedz mi w czym będziesz stratny podług tych 48 testerów? Grę sps znasz na pewno doskonale. Menu SH jest wręcz identyczne. Silnik meczowy nadal bez sensu . Ile Ci zajmie wyłapanie nowinek? 3-5 dni? Max. A testy potrwają co najmniej 4 tygodnie zanim ruszy prawdziwą gra. Nie obawiaj się, już nasza w tym głowa by nikt nie miał przewagi.
A to ze nie zlewasz moich postow to mam gleboko wiesz gdzie ,nie potne sie,..natomiast irytuje mnie twoje podejscie teraz bo jestes czerwony ,ciekawe co bys powiedzial gdybys byl aktywnym graczem-zasluzonym a zostali pominiety na testy?...a prosze nie bring sie bo wiem ze bys byl mega rozczarowany co nie ?...wiem ze z zaprzeczysz temu ale Sam siebie sklamiesz

Radek szanuje cie jako zasluzonego gracza,jestem wylewny ale nie znaczy to ze nie mam szacunku do graczy.Jest to jedno czy zalapie gre za 2-3 dni,chodzi o zasady w imie graczy -fair play

A to ze nie zlewasz moich postow to mam gleboko wiesz gdzie ,nie potne sie,..natomiast irytuje mnie twoje podejscie teraz bo jestes czerwony ,ciekawe co bys powiedzial gdybys byl aktywnym graczem-zasluzonym a zostali pominiety na testy?...a prosze nie bring sie bo wiem ze bys byl mega rozczarowany co nie ?...wiem ze z zaprzeczysz temu ale Sam siebie sklamiesz

Mozesz zamknac watek bo juz jest po temacie..

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości