Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SpeedwayHero - wrażenia, opinie, dyskusje, komentarze
Wkrótce ruszają testy SpeedwayHero - w tym miejscu testerzy 1 fazy będą mogli dzielić się swoimi wrażeniami z całą społecznością SpS. W tym miejscu będą też odbywały się dyskusje gdy wejdziemy w 2 fazę testów.

Zapraszamy Big Grin
Lepiej przez całe życie nic nie mówić i uchodzić za idiotę,
niż raz się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości.

(23-06-2020, 16:47:10)GM_Kabat napisał(a): testerzy 1 fazy
to muszą być jacyś elektrycy Big Grin
wybaczcie spam - musiałem
[Obrazek: 256e634e5c217226gen.png]

Trzeba wprowadzić Regulamin dla testerów i obowiązkowe wpisy tutaj przynajmniej raz dziennie. Po co komu tester który nawet słowa nie napisze ? A nie napisze bo nie wie o co chodzi Smile
                                                                  ♥ Sidney68 ♥
Ten motor w logo trzeba przyciemnić, w pierwszej chwili myślałem, że ten zielony ludzik biegnie Wink
Bo motorki na pych są...dlatego biegnie Smile

Notatka od GM_Kabat, 25-06-2020 10:07:03:

Znowu zaczynasz pisać byle co byle pisać?
Niniejszym otrzymujesz oficjalne ostrzeżenie - każdy kolejny post nie na temat będzie karany %.

♥ Sidney68 ♥
To może ja zacznęSmile
Dziś po 8 uruchomiliśmy testy. Nie musieliśmy komunikować, testerzy sami praktycznie od razu wbili i już mieszają w zakładkach. Mnóstwo sugestii i propozycji z ich strony, świetna sprawa!

W lidze angielskiej zrobiło się komuś sentymentalnie. W Premiership pojawiła się drużyna BHT Smile
Mnostwo ciekawych rzeczy i nowych . Na spokojnie zapoznac sie trzeba z Faq i działamy .
Grafika do poprawki trochę !
                                                                  ♥ Sidney68 ♥
(29-06-2020, 11:57:56)kokonek21 napisał(a): Mnostwo ciekawych rzeczy i nowych . Na spokojnie zapoznac sie trzeba z Faq i działamy .
Z tym mnóstwem to bym nie przesadzał, ale mam nadzieję, że już widać to o czym mówiliśmy - naprawdę było nad czym pracować, żeby całość spiąć. Część wypadła, sporo doszło... mamy nadzieje, że w tej drugiej grupie znajdzie się słowo "zabawy". Big Grin
Lepiej przez całe życie nic nie mówić i uchodzić za idiotę,
niż raz się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości.

Tak naprawdę coś będzie można napisać, jak się zacznie jakaś rywalizacja, na razie to suche tabelki, szukanie błędów. Poza oczojebnym kolorem Big Grin wrażenia nie robi Tongue

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości