Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Blad ,zrobiliscie reset zapomnieliscie o tych co wykupili VIP
ID zawodnika :
ID drużyny :
ID zawodów :

Opis Błędu + Screeny :

16.06 2020 wykupilem ekstra na miesiac pakiet vip ,dzisiaj cofneliscie wszystko .....a gdzie jest moj pakiet vip?????zniknal ????czy tak ma to wygladac?????pozdrawiam i licze na szybkie zalatwienie sprawy
Kupiony 16.06 pewnie jeszcze nie był aktywowany, bo gra była wstrzymana. Zapewne teraz Arek zaległości ponadrabia, ale pewnie do poniedziałku będziesz musiał z tym wytrzymać. Wink
Lepiej przez całe życie nic nie mówić i uchodzić za idiotę,
niż raz się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości.

wlasnie problem w tym ze byl aktywowany Smile))) po to byl kupiony i od razu dzialal

jak cos robicie to prosilbym zebyscie zrobili cos dobrze od poczatku do konca ,bo tak mam na dzis wiele mniej opcjii nie widze tego nie widze tamtego dzis zawody i tez poki co nie widze tego za co zaplacilem.Jesli jest opcja vip i ja kupuje to chyba umowa obowiazuje 2 strony ?????czy sie myle ???czy wazne zeby gracz zaplacil a reszta to czekaj sobie.....Z takim podejsciem Panowie no nie wiem .....
Nie smutaj ! Wszystko się wyjaśni !
                                                                  ♥ Sidney68 ♥
Angry No i przeczucie mnie nie zmyliło. Trenig powinien mi się skończyć po Speedmagedonie i mam nadzieję że to naprawią, teraz mam 1dzien i kilka godzin Sad

(20-06-2020, 06:19:16)Dzielnicowa napisał(a): Angry No i przeczucie mnie nie zmyliło. Trenig powinien mi się skończyć po Speedmagedonie i mam nadzieję że to naprawią, teraz mam 1dzien i kilka godzin Sad
Dobra nie było tematu, jeszcze śpię Big Grin
Wszystko jest ok  Tongue
[Obrazek: JLIsrPq.png]
U mnie też błąd treningu
@Joker95 - kupiłeś VIP w tym tygodniu (czyli de facto PO Speedmageddonie), nawet jeśli Arek go aktywował, to było powiedziane jasno, że wracamy do stanu sprzed finału Speeda. Status VIPów też wrócił do tego stanu (zostały tylko aktywne VIPy przedłużone o 7 dni. I teraz Arek musi wszystkie w międzyczasie kupione VIPy aktywować (ponownie albo po raz pierwszy). Tutaj błędu nie ma. Trzeba tylko poczekać aż Arek wykona swoją część roboty, a on pewnie chce mieć pewność, że inne sprawy działają poprawnie.

@Dzielnicowa - obudź się. Tongue

@Adzej - dzięki, że tak dokładnie go opisałeś. Na pewno pomoże nam to ustalić co jest nie tak. Big Grin A poważnie - co się Twoim zdaniem nie zgadza? Treningi zostały przywrócone z kopii i przedłużone o 7 dni (przesunięcie wszystkich dat SpS nastąpiło). Nie ma opcji by się nie zgadzało. Smile

Od jakiej daty liczy się naliczanie dni bez logowania i związane z tym usunięcie z klubu za brak logowań?
Standard - 7 dni, ale z powodu awarii zostało przedłużone o dodatkowe 7 dni, więc jeśli komuś teraz przypadał 14 dzień bez logowania to wypadał z klubu. Nie powinno być sytuacji, by ktoś wypadł przedwcześnie, ale w razie czego piszcie.

Jak dziś wszedłem na konto nie było uruchomionego żadnego treningu z tego co pamiętam powinien on jeszcze trwać.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości