Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Obozy a obecny trening !
ID zawodnika :
ID drużyny :
ID zawodów :
Opis Błędu + Screeny :

Obozy można wybrać do dzisiaj do północy ! W trakcie trwania obozu zablokowany jest trening i siłownia. I to jest zrozumiane. Ale skoro dzisiaj wybrałem obóz to dlaczego on zaczął się od razu po zatwierdzeniu a nie dopiero po północy. Jestem w ten sposób stratny jedną siłownię w stosunku do tych co zatwierdzą obóz np. o 23:55 ! Gdybym o tym wiedział to poczekałbym do północy z wyborem i zaliczył jeszcze siłownię. Tak było zawsze że obóz wybierano do niedzieli a ruszał on dopiero od poniedziałku. W niedzielę siłka i tak nieczynna to nie było z tym problemu ale przecież dzisiaj jest poniedziałek i dostałem odgórny zakaz korzystania z niej. W tej sytuacji jest już kilka innych osób i one też straciły godzinki skrócenia trena Sad
                                                                  ♥ Sidney68 ♥
dodam kolejny błąd.
Jeżeli nie zatwierdzisz lub nie masz jeszcze zatwierdzonych obozów. Możesz przyjąć Zdarzenie PR. To chyba nie powinno być możliwe
Obozy rzeczywiście zablokowały niepotrzebnie dzisiaj trening,siłkę i PR ! Blokada powinna działać dopiero od północy ! Małe straty ale zawsze straty...i to nie z naszej winy. Jesteśmy poszkodowani przez ten błąd. Trzeba po prostu przesunąć start obozu na jutro i wszystko się odblokuje samo !
                                                                  ♥ Sidney68 ♥
Popieram. Przez ten obóz nie można zrobić tuningu silnika, który planowałem zrobić po sobotniej rundzie speeda. Obóz powinien zacząć się zaraz po północy, a nie od razu po wyborze. I kolejny błąd - nie każdemu przesunął się koniec treningu o czas obozu.
[Obrazek: rqIIu1o.png]
(15-06-2020, 16:43:03)Magnus napisał(a): dodam kolejny błąd.
Jeżeli nie zatwierdzisz lub nie masz jeszcze zatwierdzonych obozów. Możesz przyjąć Zdarzenie PR. To chyba nie powinno być możliwe

To teraz już wiem jak wszyscy mają 100E na pierwszy mecz po obozach i zatwierdzone zdarzenie PR Sad
Przecież to teraz jest taki błąd. Wcześniej to nie było możliwe.
(15-06-2020, 16:57:30)R666 napisał(a): Przecież to teraz jest taki błąd. Wcześniej to nie było możliwe.

Pewny jesteś ;P W tej grze wszystko jest możliwe co nie raz już byliśmy świadkami
Pewne są tylko podatki i śmierć.
cześć ja mam jeszcze ciekawsze zagadnienie.
Wypadal mi trening podczas speedgedonu w piątek .awansowałem do finały wiec chciałem zacząć trening w sobotę po finale oczywiście treningu nie zacząłem dziś jest poniedziałek i final ,niemogę zacząć dziś treningu po finale bo jestem na obozie wiec teoretycznie będę mógł zacząć trening po obozie w piątek. Ale i ta sytuacja jest slaba bo w piątek ubędzie mi energi za obóz i jak zrobię trening to za trening wiec na pierwszą kolejkę będę miał z 10 energi .i w plecy z treningiem
A po Ci Energia ? Zrób tak jak wszyscy. Chlapnij 6-paka tuż przed meczem i będzie OK. Zresztą wszyscy będą mieli braki w E i podobne problemy. A to PR tuż po obozie jest faktycznie do dupy bo może nawet 20 E co niektórym zabrać. Powinni to zlikwidować w tygodniu obozowym !
                                                                  ♥ Sidney68 ♥

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości