Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Misja Specjalna - History of Speedway
Siemanko ! To znowu ja, GregoryD.
Siedząc sobie na urlopie zastanawiałem się nad całą genezą żużla i zawodnikach jacy przewinęli się przez cały ten okres i wpadłem na pewien pomysł jaki można by było zrealizować tutaj na Speedway Star (niestety nie zdradzę go Wam, bo nie było by to niespodzianką). Jednak bez waszej pomocy ciężko będzie mi to osiągnąć. Powiem szczerze, że jestem za młody(25 wiosen) by objąć całościowo okres jaki mnie zainteresował.
Mam dla Was misję nie z tej ziemi, dla prawdziwych wyjadaczy szlaki:

Usiądźcie sobie na spokojnie i przeanalizujcie 70-lat żużla począwszy od roku 2020 w w którym sezon się jeszcze nie zaczął i wybierzcie z tego okresu 100 zawodników (zagranicznych jak i polskich), którzy przyczynili się do sukcesów w rozwoju jak i promowaniu tej dyscypliny.

Oczywiście wiem, że może to być trudne jednak nie spieszcie się z tym i jeżeli się podejmiecie to dajcie odpowiedź. Jeżeli nawet nie znalazłoby się tylu to proszę chociaż o 50 takich przekozaków z 70 lecia istnienia żużla. I oczywiście o numerowanie tego 1:,2: itd.
Jeżeli o czymś zapomniałem to pewnie mi się przypomni i to dopiszę. Na chwilę obecną pozdrawiam i czekam na wasze typy!
GD
Fajna zabawa się szykuje. To ja wrzucę podpowiedź.
https://antykwariatsportowy.pl/pol_m_Ksi...l-235.html
                                                                  ♥ Sidney68 ♥

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości