Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dodatkowe starty w Szwecji czy Wielkiej Brytanii
Witam,

Chciałbym się zapytać od razu ( ewentualnie możecie to wprowadzić ) będzie więcej startów a co z odnową biologiczną i dziennym dodatkiem do ENERGII (może warto by był na maxa czyli 100 Big Grin)  ? Czy to ma być wybór czy polska liga czy szwedzka czy może zawody indywidualne ?

Pozdrawiam
(24-03-2020, 12:38:46)bunge napisał(a): Chciałbym się zapytać od razu ( ewentualnie możecie to wprowadzić ) będzie więcej startów a co z odnową biologiczną i dziennym dodatkiem do ENERGII (może warto by był na maxa czyli 100 Big Grin) ?
o to proszę się nie martwić, pomyśleliśmy i o tym Wink

(24-03-2020, 12:38:46)bunge napisał(a): Czy to ma być wybór czy polska liga czy szwedzka czy może zawody indywidualne ?
nie będzie konieczności wyboru - jeździsz tyle, ile chcesz Wink
Jeśli będzie tak jak sobie to wyobrażam ( myślę, że większość graczy też ) to tylko przyklasnąć autorom gry Wink )
Natomiast jeśli będzie to kolejny bubel to będziemy linczować Big Grin Big Grin Big Grin
kilka pytań:
1) co z kasą a co za tym idzie punktami sławy? Tu korci podniesienie 200 to 400-500 z poziomem SPORTOWIEC WSZECHCZASÓW np. I lub II i tak np 100
2) co z sprzętem, kontuzjami?
3) rozgrywki klubowe czy indywidualne?
4) stwierdzam że liga polska mnie nudzi i nie mam ochotę w niej jeździć. Jak będzie z E i Wydarzeniami PR?
5) co z obozami w PL, turniejami pucharu wielbłąda i innymi wydarzeniami w grze?
6) sezon w Szwecji i Anglii kiedy start?

Sam pomysł uważam za dobry.
przecież wyżej masz napisane co z E Wink
(24-03-2020, 15:09:01)bunge napisał(a): przecież wyżej masz napisane co z E Wink

odpowiedź masz taką. Niebo jest niebieskie. SZCZEGÓŁY mnie ineteresują
(24-03-2020, 16:31:51)Magnus napisał(a):
(24-03-2020, 15:09:01)bunge napisał(a): przecież wyżej masz napisane co z E Wink

odpowiedź masz taką. Niebo jest niebieskie. SZCZEGÓŁY mnie ineteresują

poczekaj przyjdzie na to czas i ujawnią wszystko. Moim zdaniem na dziś nie ma co siać paniki
Czytaj z uwagą, a nie zaśmiecaj forum "głupotami"
kolejny "mondry" sie odzywa. FORUM JEST MIEJSCEM WYPOWIEDZI K A Ż D E G O. Mam takie pytania to mam. W torbie mam co o tym sadzisz. Nie ciebie się pytam. Do budy bez odbioru

Notatka od GM_Arek, 24-03-2020 19:15:44:

rozumiem że tutaj pokazujesz swoją mONdrość?

(24-03-2020, 14:58:59)Magnus napisał(a): kilka pytań:
1) co z kasą a co za tym idzie punktami sławy? Tu korci podniesienie 200 to 400-500 z poziomem SPORTOWIEC WSZECHCZASÓW np. I lub II i tak np 100
2) co z sprzętem, kontuzjami?
3) rozgrywki klubowe czy indywidualne?
4) stwierdzam że liga polska mnie nudzi i nie mam ochotę w niej jeździć. Jak będzie z E i Wydarzeniami PR?
5) co z obozami w PL, turniejami pucharu wielbłąda i innymi wydarzeniami w grze?
6) sezon w Szwecji i Anglii kiedy start?
na szczegóły przyjdzie czas. na dziś:
1. wszystko jest zaplanowane
2. wszystko jest zaplanowane
3. klubowe
4. nie musisz w niej jeździć - ty wybierasz. wszystko jest zaplanowane
5. trochę się pozmienia
6. wtedy, kiedy wejdą duże zmiany
@GM_Arek czy w związku z ilością zawodów długość sezonu się zwiększy, czy pójdzie to kosztem zawodów typu Puchary?
Ogólnie te zmiany robią się bardzo intrygujące - czekam z niecierpliwością na kolejne info Smile
[Obrazek: 256e634e5c217226gen.png]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości