Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czytelnia
Jak przetrwać koronawirusa w domu, ale nie tylko. Co dobrego ostatnio przeczytaliście, albo zamierzacie przeczytać.
Myślę, że kilka osób, które lubią czytać książki znajdziemy w naszym gronie.
Moje nowe świeże nabytki.
[Obrazek: 11.jpg]
[Obrazek: rqIIu1o.png]
Ja kilka książek zacząłem czytać ale... staram się nie zaglądać do księgarni. Jest za dużo książek które chciałbym przeczytać. Przynajmniej kilkaset.

Kiedyś chodziłem po antykwariatach żeby znaleźć jedną poszukiwaną książkę a teraz...klik w necie i za 3 dni mam ją w domku Smile Jednak wolałem być osobiście w antykwariacie bo to zaczarowane miejsce...nieraz buszowałem tam i po 4 godziny Smile
                                                                  ♥ Sidney68 ♥
Też właśnie zamówiłem książeczkę o Woffindenie i czekam Smile Nie jestem molem książkowym jednak ciekawe tytuły sportowe chętnie poczytam np. Diabelską Biografię Manchesteru United bądź Sir Alexa Fergusona Smile
A prócz tego książki o programowaniu i grafice Tongue
Uuuu... o książkach to ja mógłbym długo... Aktualnie na tapecie 2 w trakcie - "Zły" Leopolda Tyrmanda oraz "KG 200 - bezimienny oddział Luftwaffe" Johna Clive i J.D.Gilmana (taka tam sensacja z II WŚ w tle).
Lepiej przez całe życie nic nie mówić i uchodzić za idiotę,
niż raz się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości.

Ja teraz wnikliwie czytam dzieło z serii " Sam naprawiam " Opla Vectrę C ! Oraz instrukcję obsługi tego bolidu Smile
                                                                  ♥ Sidney68 ♥
Mam i ja! Biorę się za czytanie Smile

[Obrazek: DXgNmh3.jpg]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości