Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SS KUMITE Race Team
#31
Za wysokie progi

Ten mecz miał powiedzieć czy SS Kumite Race Team może być czarnym koniem czy też sensacją tego sezonu. Cougar Stators mecz też niezwykle ważny, gdyż ewentualna porażka zmusza naszych rywali do niezwykle ważnych decyzji. Niestety tak się nie stało. Zapraszam na relację z tego spotkania

Pierwsza seria to dwie porażki po 5-1 w pierwszym i drugim wyścigu. Dopiero Piciu26 pokazał klasę pewnie wygrywając swój start. Tak więc po pierwszej serii mamy 13-5.
Druga seria i znów zawodnicy gospodarzy pewnie pokonują Os[A] i Aiden 4-2 a potem RafalT i Matik87 pokonują M666 oraz Joker95 5-1 . Niestety lider gości Piciu26 też przegrywa 5-1 i mamy już 27-9 dla gospodarzy!
Trzecia seria to nowe nadzieje dla gości. Bieg 7 i 8 to remisy po 3-3 a wyścig 9 goście wygrywają 4-2 za sprawą dobrej jazdy Nate.  Ta seria kończy się wynikiem 35-19

[Obrazek: woffinden-smolinski-lambert-huckenbeck.jpg]
Bieg 9 Piciu26 i Nate skutecznie walczą o wygraną 

Czwarta seria to podwójna wygrana pary M666 oraz Aiden nad Matki87 oraz leszczynianin. W tej części spotkania znów z bardzo dobrej strony pokazuję się Piciu26, który pewnie wygrywa gonitwę 11. W biegu 12 gospodarze znów wygrywają 4-2 i mamy już 43-29 co zapewnia naszym rywalom wygraną w tym spotkaniu.


[Obrazek: uid_798745cae630079c8733e6d7d6d88aab1563...ot-pap.jpg]

Bieg 12 Os[A] odpiera jeszcze ataki Batgda (Cougar Stators Team)

Ostatnia seria niedzielnego meczu okazała się najbardziej emocjonująca. W 13 wyścigu nasz para poradziła sobie z coraz słabiej jadącym Matik87. zdobywając remis 3-3. W 14 biegu nasi zawodnicy wygrywają 4-2 i mamy już najniższą przewagę w meczu dla naszych rywali +12. W biegu najlepszych zawodników w dniu klasą dla Siebie okazał się znów Piciu26 pewnie pokonując rywali. Niestety ostatni na mecie zameldował się M666 i mamy wynik 3-3 a w całym spotkaniu 51-39 dla gospodarzy.

Po meczu powiedzieli:
Nate- Dzięki panowie za obecność. Ważniejsze mecze przed Nami. Jedziemy dalej!!
Piciu26- Ostatni bieg o honor!
M666- Mecz prawdy. Rywale na początku pokazali Nam miejsce w szyku. Z swojego występu jestem średnio zadowolony. Dwa dobre wyścigi a reszta słabe

Tak więc zakończyła się seria naszych meczy bez przegranej stanęło na 15 spotkaniach. Już za tydzien na Nasz obiekt KS Falubaz czyli kandydat o awans do I ligi. Wstępnie mecz jest wyznaczony na godzinę 20.00
#32
My możemy Oni muszą!

Po awansie do 2 ligi takich spotkań jeszcze parę odjedziemy. Nie jesteśmy faworytem tego meczu ale to powoduje że jazda na luzie może naszym rywalom sprawić sporo kłopotów. Jako Team nie mamy nic do stracenia. Falubaz musi Nas pokonać, a my możemy. Tak więc zapraszam na zapowiedź tego spotkania.

KS Falubaz należy do faworytów ligi. Sezon nasi rywale zaczęli od szczęśliwego zwycięstwa nad Cougar Stators Team 46-44. Jako ciekawostkę należy uznać, że zielonogórzanie w pewnym momencie przegrywali już 32-22! Ten moment był kulminacyjny dla rywalizacji tych zespołów. Falubaz wygrał po zaciętym pojedynku. W drugiej kolejce nasi rywale pojechali z ekipą Woda po Ogórkach. W tym spotkaniu padł jednak remis 45-45! Zacięty mecz, w którym gospodarze niestety musieli gonić swoich rywali. I znów sytuacja powtórzyła się z pierwszej kolejki! Falubaz prowadził 27-21 oraz 42-36. Woda po Ogórkach jednak udanie odrobiła starty i ostatecznie w meczu padł remis. Liderami Falubazu są: Popeye (9,5 pkt/mecz) oraz Mgórski60 (12 pkt/mecz). Tak więc na torze naszym może wszystko się zdarzyć!
SS Kumite Race Team może powalczyć. My wiemy na co Nas stać. Lubimy walczyć i czasem przynosi to pozytywne efekty. Nie mamy nic do stracenia. sezon zaczęliśmy od planowanego zwycięstwa 75-15. Następnie wybraliśmy się na wyjazd do Coguar Stators Team, gdzie niestety przegraliśmy 51-39. Walkę podjęliśmy dopiero w środkowej części spotkania. Rywale pokazali Nam miejsce w szyku. Porażka ta uczy pokory. Naszym liderem jest Piciu26 (14 pkt/mecz). Równie dobrze jadą Os[A], Aidem oraz M666. Tak więc przed Nami mecz niezwykle ciekawy z dużą dawką emocji. Chcemy powalczyć a co będzie na torze pokarze czas. 

Zapraszamy na mecz! Start o godzinie 20.00
#33
Zabrakło niewiele!!!

Ten mecz był chyba jednym z najbardziej zaciętych spotkań w historii SS Kumite Race Team. Zabrakło naprawdę niewiele abyśmy mówili o sensacji. Falubaz wprawdzie wywozi od Nas 2 punkty ale po horrorze. Nasza twierdza zdobyta, ale mam wrażenie że tu przegra wiele jeszcze ekip. Zapraszam na relacje z tego meczu.

Falubaz to faworyt, który sporo musiał się sporo namęczyć na naszym torze. Już na początku nasz najlepsza para czyli Os[A] i Aiden wygrywa 4-2 z  Mgórski60 i Kżys. W drugiej gonitwie M666 przegrywa z SwiereX a na trzeciej pozycji mija metę AK82 i mamy 4-2 dla gości. W trzecim biegu Piciu26 pewnie pokonuje parę rywali i mamy 3-3. Pierwsza seria kończy się remisem 9-9.
 Drugą serię zaczyna znów remis 3-3 dzięki wygranej przez M666. W biegu 5 znów pewne zwycięstwo Piciu26 i dalej w meczu mamy remis 15-15. Bieg 6 to kontuzja lidera Falubazu Popeye, którą gospodarze w późniejszym etapie meczu nie będą umieli niestety wykorzystać! Para Os[A]i Aiden wygrywa 4-2 co daje Nam prowadzenie 19-17.
[Obrazek: unia-leszno-pge-marma-rzeszow.jpg]
Bieg 6 i upadek Popeye. W tym momencie zawodnik gości kończy udział w zawodach

Trzecia seria to dwa remisy 3-3 i przed Nami bieg 9 w którym pod taśmą staje ... dwóch zawodników! Wyścig wygrywa M666 i prowadzenie gospodarzy zwiększa się 28-25. 
Czwarta seria zaczyna się od podwójnej porażki gospodarzy. Para SwireX&Kżys pokonuje Piciu26! Goście po raz pierwszy w tym dniu wychodzą na prowadzenie 30-29. W biegu 11 Os[A] na ostatnich metrach pokonuje AK82 i po tym wyścigu mamy remis 32-32. Ostatni bieg tej serii to wygrana M666 i remis przed ostatnimi biegami 35-35.
Tak więc o końcowym wyniku zadecyduje biegi nominowane. Goście wygrywają bieg 13 w stosunku 3-2 i znów obejmują prowadzenie ale tym razem 38-37! Wszystko czyli kto zdobędzie dwa punkty zadecyduje ostatnie dwa wyścigi. W biegu 14 para gości Mgorski60&Kżys wygrywa 5-1 i staje się jasne że goście tego meczu już nie przegrają. Prowadzenie wzrasta do 43-38. Tak więc 15 gonitwa jest już walką o prestiż. W tym wyścigu M666 staje się bohaterem drużyny gospodarzy. Pewnie wygrywa a trzeci na mecie melduje się Os[A] i mamy 4-2 dla gospodarzy. Niestety ta wygrana SS Kumite Race Team nie daje już nic. Porażka 45-42 staje się faktem.
[Obrazek: 5e25aa960012f_o_medium.jpg]
Po meczu goście dziękują swoim kibicom za doping. 

Po meczu powiedział M666:
Szkoda tej porażki na własne życzenie. Mamy fajny skład ale musimy poprawić komunikacje między Nami. Z siebie jestem zadowolony. Wykonałem dobrą pracę. Żałuję że, w pierwszym biegu nie zdecydowałem się na lepszy silnik. Nie mogę powiedzieć że porażkę naszą biorę na siebie, ale żałuje że mecz tak się potoczył. Jestem rozczarowany postawą jednego z naszych zawodników.
#34
Ważne spotkanie

Po pechowej porażce przychodzi kolejne spotkanie. Znów jedziemy walczyć o dobry wynik. Również w tej konfrontacji nie jesteśmy faworytem ale i w tym meczu należy powalczyć. Tak więc poznajmy naszego niedzielnego rywala. 

Burning Lions to jeden z najdłużej jeżdżących ekip Sps. Wiele sezonów ten klub jeździł w 2 lub 3 lidze. Sama historia tego klubu to jest temat na inny artykuł. My wracamy do 2 ligi i stanu obecnego. Nasi rywale po 3 kolejkach zajmują pozycje lidera, jednak dotychczasowi rywale nie zmuszali gospodarzy jutrzejszego pojedynku do dużego wysiłku. O ile jeszcze Ogniste Rumaki (40-50) na inauguracje postawili jakieś warunki tak zwycięstwa z Tarnowskim Jaskółkami czy Botem przyszły łatwo. Burning Lions to solidna ekipa gdzie obecnie liderami są: PiotrG (13,67 pkt/mecz) Kristof2530 (13,00). Druga linia też jest niezwykle solidna. O zwycięstwo będzie niezwykle ciężko. 
SS Kumite Race Team jedzie się odbudować. My po zwycięstwie z Botem doznaliśmy dwóch porażek. Nie były to jakieś wysokie, ale sam fakt powoduje ze nasze morale nie jest najlepsze. Tak więc jedziemy się odbudować. Mamy nadzieję że jutro wszyscy będą na miejscu. Liderami na razie są Piciu26 (12,33) i M666 (12,33). Bardzo dobrze jeździ para Os[A] i Aiden. Czy mamy szansę na wygraną?? Jeżeli w pełni się skupimy mamy szansę na niespodziankę. 

Mecz zaczyna się o godzinie 20.00
#35
Mieliśmy powalczyć

W niedzielę miało nastąpić nasze przełamanie. Rywal co prawda mocny, ale przy optymalnym nastawieniu i zaangażowaniu można było sprawić niespodziankę. Tak by było ale ...Zapraszam na relację z naszego nieudanego wyjazdu.

Pierwsze dwie gonitwy należały do Nas! Najpierw pewne 5-1 przywozi para Os[A] i Aiden, a w drugim starcie M666 też wygrywa. Prowadzimy 8-4 i z optymizmem patrzymy na 3 bieg. Niestety para Piciu- Joker totalnie zawodzi i pierwszą serię kończymy remisem 9-9.
W drugą serię zaczyna wygrana gości 4-2 i SS Kumite znów wychodzi na prowadzenie 13-11. W następnym biegu M666 na trasie przegrywa DamiaN i mamy znów remis ale tym razem 15-15. Serię kończy porażka naszych zawodników 5-1 i prowadzenie Burning Lions 20-16. 
W tym momencie jeszcze wierzyliśmy że będzie dobrze. Nasze nadzieję rozwiała kontuzja w tym momencie najlepiej punktującego Aidena (6 pkt). Przegrywamy znów 5-1. Jakby tego było mało taśmę w następnym biegu dotyka M666. Nate walcząc ambitnie rozdziela parę gospodarzy i mamy 4-2. W tym momencie Lwy prowadzą już 29-19. Również bieg numer 9 przegrywamy 5-1 i już przegrywamy 34-20.
Czwarta seria zaczynamy remisem 3-3 (M666 wygrywa), potem przegrywamy 5-1 a serię kończy znów remis 3-3 (Os[A] wygrywa bieg). W tym momencie jest już sprawa jasna kto w tym dniu jest lepszy. Gospodarze prowadzą już 45-27. 
Ostatnia seria to dwie porażki w biegach 13 i 14 po 5-1 i wygrana w gonitwie najlepszych ...5-1!  Tak więc mecz kończymy porażką ale wiemy jedno w rewanżu powalczymy, bo rywal nie był aż tak trudnym przeciwnikiem. Burning Lions wygrywa ostatecznie 56-34.

Po meczu powiedzieli:
Os[A]- Ogólnie patrząc pecha mamy w tym roku, a spoglądając na tabele i wyniki to jesteśmy (byliśmy)  w stanie powalczyć z każdym i zapewnić sobie utrzymanie.
M666 - Musimy walczyć z każdym. Będzie dobrze!!
#36
Jak by co to czytam - dobra robota Mag
[Obrazek: 256e634e5c217226gen.png]

#37
Po wygraną!

Plan numer jeden przerwać złą pasę i odnieść zwycięstwo w lidze. taki Nam przyświeca cel na mecz w niedzielę. Również Nasz najbliższy rywal czyli Woda po Ogórkach wybiera się po całą pulę. Jak będzie? Zobaczymy. Na razie poznajmy naszych niedzielnych rywali.

Kto może Nam najlepiej przedstawić swoją drużynę jak nie Kapitan Nika1688. Woda po Ogórkach to solidny drugoligowy rywal. W zeszłym sezonie rywalizacje zakończył na 6 miejscu. Ten sezon póki co Nasz przeciwnik zajmuję drugie miejsce nie doznając jeszcze w rozgrywkach  porażki! To świadczy, że niedzielny rywal do łatwych nie należy! Liderami są Mus (13,25 pkt/mecz), Damian (13,00) oraz Nika1688 (12,25). No ale teraz oddajmy głos Naszemu rywalowi:

Wszystko zależy ilu będzie aktywnych graczy. Przy naszym komplecie wydaje się że będzie przyjemna walka. Ale każdy gracz mniej  będzie  powodował że szansę rywali będą mocno rosły. Wynik blisko remisu . Tak więc do zobaczenia w niedzielę! Pozdrawiam

Po takiej deklaracji można się spodziewać zaciętej rywalizacji faktycznie trudno wskazać zdecydowanego faworyta. 

SS Kumite jedzie po raz kolejny w bojowym nastroju. Będziemy walczyć o zwycięstwo tak jak w każdym spotkaniu. Liczymy że wreszcie ominie Nas prześladujący pech i pokonamy rywala. Wszystko zależy od podstawy całej szóstki. Wiele razy najdrobniejszy element drużyny może decydować o wyniku meczu. Kibice zapewne liczą na punkty M666, OS[A] Piciu oraz Aidena. Nasz druga linia przy maksymalnym skupieniu może sporo namieszać. Szczerze właśnie na Nich liczę! Tak więc do zobaczenia w niedzielny poranek!!

Spotkanie zaczyna się o godzinie 11.00. Link do meczu: https://www.speedwaystar.org/live-68356 Zapraszamy!
#38
Blamaż!!!!!

Co napisać o meczu w którym zostaliśmy zniszczeni??? Nie ma słów które by odpowiedziały jakie uczucia targały mi obserwując te spotkanie. To że nie jesteśmy faworytem w tej lidze wiedzieliśmy ale porażki musza mieć honor. Wystarczy że wszyscy słownie WSZYSCY będą przygotowani na 100% do meczu to może być dobrze a tak ...niestety nie było. Anatomia tej klęski przed Nami.

Tak więc zaczynamy Woda po Ogórkach zaczęła dość niespodziewanie od remisu 3-3.  Os[A] poradził sobie z dobrze dysponowanymi rywalami ale Aiden na mecie zameldował się na ostatnie pozycji.  M666 nie dał rady kapitanowi Wody po Ogórkach Mika1688. Trzeci bieg to już podwójna porażka gospodarzy. Tak więc po 3 gonitwach mamy już 6-12 dla gości.
Druga seria niewiele poprawiła. Dwa biegi SS Kumite przegrywa po 5-1. Jedynie znów dobrze dysponowany Os[A], który rozdzielił parę gości w biegu 6. Druga seria kończy się wynikiem 26-10 dla gości.
Trzecia seria znów nie przynosi poprawy jazdy gospodarzy. Fakt przewaga gości rosła ale w tym momencie troszkę została wstrzymana. Gospodarze decydują się na kosmetykę toru licząc na choćby poprawę jazdy. Niestety i ta seria kończy się zdecydowanym prowadzeniem gości 38-16. 
Czwarta seria meczu już bez historii. Goście sobie spokojnie odjeżdżają nie doznając przy tym większych strat. SS Kumite szarpie i walczy ale bez efektów. Woda po Ogórkach pewnie sobie radzi na naszym torze. Prowadzi już 52-20
Przed nami 3 ostatnie gonitwy w których znów bez historii goście pewnie wygrywają. Mecz się kończy wynikiem 66-24 dla ekipy gości.

Po meczu powiedzieli:

M666-  ... nie mam nic do powiedzenia. Może poza tym że mam na razie dosyć jazdy. Czekam na zmiany w klubie bo tak dalej być nie może!!

[Obrazek: images?q=tbn%3AANd9GcQTxY-Bf6CM9kwB-xll7...g&usqp=CAU]

W dniu 31.07 Klub SS Kumite Race Team rozwiązał kontrakt z zawodnikiem Piciu26. Zawodnik nie stosował się do zarządzeń  i ustaleń w klubie. Nie wystawiał sprzętu na mecze ligowe. Klub obecnie poszukuje zawodnika nowego do startu w 2 lidze.
#39
Ognista Porażka

To miał być dla Nas mecz o 4 punkty. Faworytami chyba nie byliśmy ale jechaliśmy powalczyć. Gdyby zagrało wszystko punkty pojechałby z Nami. Niestety tak nie było!


Przez całe spotkanie Ogniste Rumaki jak i SS Kumite toczyły zaciętą walkę a wynik oscylował w okolicach remisu lub lekkiej przewagi jednej albo drugiej drużyny. Kluczowe dla losów tego spotkania były biegi 12 i 14. 
W biegu 12 gospodarze niedzielnego pojedynku wygrali 4-2 i wyszli na prowadzenie 37-35. W następnej gonitwie 14 natomiast nasi rywale wygrali podwójnie i zwiększyli swoje prowadzenie do 6 punktów (45-39). 
W wyścigu finałowym klasą potwierdzającą że najlepszym zawodnikiem zawodów był M666 pewnie pokonał swoich rywali. Trzeci na mecie zameldował się Aiden i goście wygrali ten bieg 4-2 ale przegrali 47-43

Po meczu z ...nikim czyli Botami gry przystępujemy do meczu rewanżowego Coguar Stators Team. Rywala już poznaliśmy i wiemy dobrze że do łatwych nie należy. Znamy swoje miejsce w szyku ale podejmujemy walkę o  ligowe punkty. Poznajmy naszego rywala


Coguar Startors Team w ligowej tabeli zajmuje dopiero miejsce 4 miejsce z 8 punktami. Jest to chyba niespodzianka na minus dla tej ekipy. Nasi niedzielni rywale pokonali m.in. Nas 51-39 a także Ogniste Rumaki 53-37. Doznali porażek z Falubazem (50-40) co uważam za dużą niespodziankę. W ekipie najlepiej się prezentuje się Qwery  (13,63). Również solidni są inni zawodnicy na których musimy zwrócić uwagę. O klasie tego rywala przekonaliśmy się w drugiej kolejce.  Będzie ciężko!

SS Kumite Race Team po zmianach personalnych przystępuje z pewnymi nadziejami na dobry wynik. Do drużyny w miejsce Piciu26 doszedł Osa1973. Jest to solidny zawodnik, od którego każdy z Nas będzie mógł wiele nauczyć. Do niedzielnego meczu liderem drużyny M666 (12,25) oraz os[A] (10,88).  Ja ze swojej strony zapowiadam walkę o 2 punkty bo chyba o bonus jest już poza naszym zasięgiem ...chociaż w tej grze wiele już rzeczy widziałem. 

Początek spotkania wyznaczono na godzinę 21.00

[Obrazek: latest?cb=20190303145619&path-prefix=pl]  Jak wiadomo w trakcie pierwszej rundy nasze szeregi opuścił Piciu26. Zawodnik ten postanowił kontynuować swoją karierę w I lidze ekipie Falubaz Boys. Niestety po dwóch meczach również z tej ekipy został zwolniony. Obecnie zawodnik ten szuka klubu.
Po rozstaniu z wyżej wymienionym do Naszej ekipy od II rundy dołączył Osa1973. Przeszłość i ogromne doświadczenie to duży atrybut naszego nowego lidera. Zawodnik ten startował w 17 sezonie Best Riders, czyli w ekstraklasie!! Liczymy że taki zawodnik będzie sporym wzmocnieniem. Życzymy powodzenia!!!
#40
Mało brakowało a byłby ...bonus!

Piękny mecz ale bez happy end-u to tak w skrócie. To miało być pytanie na co stać SS Kumite Race Team po zmianach personalnych. Tak więc zobaczmy co się działo ciekawego na naszym owalu.

Coguar Stators Team należy do mocnych ekip naszej grupy. My do meczu przystępowaliśmy z obawami i podejrzewam ze nasi rywale również. Nerwy szybciej opanowali gospodarze. Już w pierwszej gonitwie para Aiden i os[A] wygrywają 4-2. W drugim biegu M666 pewnie pokonuje QWERY a niestety na ostatnim miejscu melduję się na mecie Nate i mamy 3-3. Po dwóch biegach lekkie prowadzenie gospodarzy 7-5. Trzecia gonitwa to atomowy start Osa1973 i wygrana 4-2. Pierwsza seria kończy się prowadzeniem gospodarzy 11-7. 
W drugiej serii M666 przegrywa z Blady ale i tak pada remis 3-3 ( tym razem Nate na 3 miejscu melduje się mecie). Również bieg 5 przynosi Nam remis ( pewna wygrana Osa1973). Dopiero w 6 wyścigu Aiden i os[A] znów wygrywa 4-2 ale prowadzenie SS Kumite wzrasta do 6 punktów (21-15)
Trzecia seria to znów świetna jazda Osa1973 i pewna wygrana. Również dobry jazdę pokazał Joker95 i wygrana 4-2 staje się faktem. W szeregach kibiców i zawodników SS Kumite tli się nadzieja na wygraną z bonusem! Fakt ten potwierdza wynik gonitwy 9. W wyścigu tym M666 i Nate pokonują 5-1 Matik87. W tym momencie mamy już 33-21 i sprawa bonusa staję się sprawą otwartą dla gospodarzy.
Przed Nami 4 seria w której wiele rzeczy może być wyjaśnione. W biegu 10 pada remis 3-3, ale niestety gonitwa 11 pada łupem naszych gości. Para RafalT i Matik87 pokonuje 5-1 Nate i os[A]. Prowadzenie maleje już do 8 punktów (37-29). Ten wynik jednak mobilizuje ...gospodarzy! W biegu 12 SS Kumite wygrywa 5-1 i prowadzenie znów wzrasta do 12 punktów. 
Piąta seria czyli wkraczamy decydujące rozstrzygnięcia meczu. W biegu 13 para gospodarzy pewnie wygrywa 5-1 i prowadzenie wzrasta do aż 16 punktów! (47-31). Wydaję się że gospodarze są w stanie odrobić straty i zdobyć punkt bonusowy! Niestety bardzo skuteczna para gości RafalT i Matik87 znów skutecznie wygrywa podwójnie i prowadzenie SS Kumite maleje do 12 punktów (48-36). Tak więc o wszystkim zadecyduje ostatni start najlepszych zawodników w tym dniu. Bieg pewnie wygrywa Osa1973, ale niestety M666 pojechał słabiej i pada remis 3-3. Niestety punkt bonusowy nie dostaje żadna z drużyn! Wynik końcowy 51-39 dla SS Kumite Race Team

Po meczu powiedzieli:
Osa1973- No szkoda bonusa. Mam nadzieję że na coś się przydałem Smile Pozdrawiam 
M666-  Niestety położyłem ostatni bieg za co przepraszam. Jedziemy dalej do Zielonej Góry po wygraną!


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości