Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SS KUMITE Race Team
Kolejny mecz na szczycie!!

SS Kumite kroczy od wygranej do wygranej. Na razie nie ma mocnych na naszą ekipę. Jednak ten mecz nie należał do łatwych i przyjemnych spotkań. Ekipa z Rzeszowa długo walczyła i nie poddawała się, Nie było się bez niespodzianek i sensacyjnych biegów.  Tak więc zapraszam na relacje z tego spotkania Smile

W pierwszym biegu niedzielnego spotkania pod taśmą stanęli ze strony gości Darczelo i Jok3R. Gospodarzy zaś reprezentowali Aiden i Rybsson. Start i na pierwszych metrach prowadzą ...goście 4-2!! Na szczęście dla SS Kumite te prowadzenie szybko się zmieniło i już na mecie para gospodarzy przywozi 5 pkt. Kolejne dwie gonitwy to wygrane po 4-2 gospodarzy i prowadzenie po pierwszej serii 13-5. Druga seria zaczyna się od wygranej 5-1 i 4-2 przez SS Kumite. W biegu 6 pada pierwszy remis 3-3. Pewna wygrana xXx a tuż  za Nim metę mija para Rybsson i Aiden. Tak więc po 6 wyścigach mamy 25-11 dla gospodarzy. W biegu 7 pech dosięga M666 który notuje defekt, ale bardzo dobra postawa Darka123 daje znów remis. Ta seria staję się "literkowa", bo w kolejnej gonitwie taśmę dotyka Gaco. A w 9 wyścigu na tor upada xXx. Trzecia seria to wspomniany remis 3-3 i dwie wygrane po 5-1 gospodarzy czyli 38-16. Czwarta seria czyli bieg 10 zaczyna się znów od ...defektu ale tym razem pech dopada Jok3R. Warte odnotowania jest wygrana Gaco w tym wyścigu. Pokonani zostają Rybsson i M666. Serię 4 kończą wygrane 4-2 i 5-1. Przed Nami ostatnia seria która jest już dominacją gospodarzy. W 13 biegu Nate i Darek123 wygrywają 4-2 a prowadzenie wynosi 54-24. Biegi 14 i 15 to podwójne wygrane gospodarzy po 5-1 i ostatecznie 63-27. 
Po meczu 2 zgrzewki piwka został zmuszony postawić Os[A]. Po pierwsze za komplecik w meczu i rekord toru. Oczywiście gratulujemy!!

[Obrazek: hL0LuMxxKGRkGJWQUElnz6CnzwOJPPq3lfz-xX3A...2po_iTjQxA]
Tak się cieszył z rekordu toru który wynosi 59.04 i kompletu punktów Os[A]
Punkty zdobyli:

SS KUMITE Race Team: 63
 9. [Obrazek: flaga_11.png]Aiden
2*, 1*, 3, 3, 1
10 + 2
 10. [Obrazek: flaga_3.png]Rybsson
3, 2, 2*, 2, 3
12 + 1
 11. [Obrazek: flaga_5.png]os[A]
3, 3, 3, 3, 3
15
 12. [Obrazek: flaga_1.png]Nate
1, 2*, 2*, 1, 3
9 + 2
 13. [Obrazek: flaga_16.png]M666
3, 3, d, 1*, 2*
9 + 2
 14. [Obrazek: flaga_1.png]Darek123
1, 1, 3, 2*, 1
8 + 1

63 : 27
Speedway Team Rzeszów: 27
 1. [Obrazek: flaga_5.png]darczello
0, 0, 2, 1, 0
3
 2. [Obrazek: flaga_1.png]J0k3R
1, 1, 1*, d, 1
4 + 1
 3. [Obrazek: flaga_1.png]Gaco
2, 2, t, 3, 0
7
 4. [Obrazek: flaga_3.png]Antonio.L
0, 0, 1, 0, 2
3
 5. [Obrazek: flaga_1.png]xXx
2, 3, u, 2, 2
9
 6. [Obrazek: flaga_1.png]Goldi10
0, 0, 1, 0, bs
1

Co w tym tygodniu ???

Darek123 startuje w IMK 3 runda
Życzymy Naszemu "rodzynkowi" awansu z kompletem!!

A Was zapraszamy na relacje z IMK oraz na wywiad z Naszym zawodnikiem. Kto będzie?? Zobaczycie!!
Znowu super - dobrze się czyta.
[Obrazek: 256e634e5c217226gen.png]

Wrzucam na prośbę Magnusa.

Po awans by dobrze pojechać!

Plan Darka123 na zawody w IMK był jeden. Pojechać na jak najlepiej i zostawić po sobie bardzo dobre wrażenie. Rywale Darka to już nie byli „kelnerzy” tylko jedni z najlepszych zawodników tej gry. Tak więc zobaczmy jak sobie poradził sobie Nasz „rodzynek” na tym etapie IMK.

Dwie pierwsze serie niestety nie należały do udanych. Darek zajął w nich ostatnie miejsce ale każdym z tych biegów podjął walkę i ambitnie gonił rywali. W bardzo ważnym dla Niego starcie Darek niestety zajął 3 miejsce i tym ograniczył praktycznie do minimum swoje szansę na dalszy awans. Czwarta seria to znów jeden punkcik i pożegnanie się z kolejną rundą IMK. Ostatnia gonitwa to niestety znów ostanie miejsce. Nasz zawodnik zdobył 2 pkt i zajął 14 miejsce.
[Obrazek: gf-BrgD-ERGU-GsiD_nie-opusci-mszy-stroni...nocrop.jpg]
Bieg 10 w którym Darek pokazał się z najlepszej dyspozycji. 

Liczy się atmosfera

Nate to już legenda tej gry. Zdobywca BK, SK, i IMKJ. To osiągnięcia zdobyte przez Naszego kapitana. Jednak wiek seniora i mniejsze szansę na pokazanie się w grze nie załamały naszego kapitana. Tak więc zapraszam do wywiady z Nate

Witaj Nate
Witaj!
Skąd taki nick w grze?
Nick w grze zaczerpnięty jest od imienia mojego syna
Swój pierwszy mecz na żużlu
W związku z tym, że nie pochodzę z Torunia, tylko się tu wżeniłem to moje pierwsze zawody na żywo były dopiero w 2009r. Był to mecz Torunia z Gdańskiem. Ale dużo wcześniej oglądałem żużel w tv.
Inne zainteresowania poza żużlem
Generalnie chłonę dużo dyscyplin sportowych. Z czasem mi się zmienia. A tak poza sportem to lubię sobie pomajsterkować.
Jesteś kapitanem lidera 3 ligi czy trudno jest utrzymać atmosferę w drużynie?
Staram się drużynie nie przeszkadzać to chyba najprostsza odpowiedź.
Kompletowanie obecnego Teamu zajęło Ci parę sezonów. Czy jesteś zadowolony z końcowego efektu?
Z obecnego składu mimo najkrótszego stażu w grze w drużynie jestem najdłużej. Następnie doszedł do klubu Rybsson z bratem Thorem i z polecenia tego drugiego - Darek123 (jeszcze wtedy nie wiedziałem, że to zawodnik z tak bogatą przeszłością). W kolejnym sezonie zasilił nas Magnus. Gdy "zakończenie kariery" ogłosił Thor trzeba było szukać zawodnika za niego. I w taki właśnie sposób trafił do nas mega sympatyczny Lars vel Aiden. "Świeżakiem" w drużynie ale nie w grze jest os[A]. Myślę, że na kilka ładnych sezonów
Żużlowe ( w grze) marzenie?
Tak sobie myślę, że ta gra uczy trochę pokory. Nie zawsze chcieć znaczy móc. Zatem marzenia odrzućmy na bok
Przeszedłeś do historii gry. Jako jedyny zawodnik zdobyłeś BK., SK i IMKJ. Co powinno być zmienione żeby taki talent nie zginał w szarości gry?
No tak udało mi się to wszystko zdobyćAle w obecnej strukturze gry dużo wody w rzece musi upłynąć żeby dogonić najlepszych. Podobno admini mają na to receptę. Ale tylko podobno - zobaczymy.
Czy obserwujesz wyniki i sukcesy byłych zawodników SS Kumite?
Szczerze - nie bardzo. Ale za to obserwuję poczynania w Ekstralidze
Ten sezon może być najlepszy w historii drużyny. Co dalej z drużyną? Awans? Jaki plany? Próba "iść za ciosem" czyli walka o I ligę? Spokojne utrzymanie? czy nauka z liczeniem się ze spadkiem?
Tak daleko to ciężko wyrokować póki mamy obecny sezon a właściwie jego początek. Kluczową będzie 10 kolejka - po niej będziemy mądrzejsi.
Dziękujemy za wywiad. Życzymy zdrowia i samych wygranych w lidze i turniejach indywidualnych
Dziękuje.

Jedziemy po wygraną!!

5 kolejka ligowa przed Nami. Nasz rywal do tej pory nie był wymagającym rywalem ale pojawienie się nowych sponsorów oraz odpowiednie fundusze pozwoliły na nowe kontrakty. Team Rejects będzie wymagający ale my wierzymy w wygraną. Oto zapowiedź tego spotkania Smile
[Obrazek: klub_26_a47ecd.jpg]  Ekipa po dużych przejściach w przeszłości. To już nie ważne liczy się teraz. Tak więc wymagający rywal który do tej pory zajmuję w lidze trzecie miejsce z 6 pkt. Gospodarze jutrzejszego meczu wygrali do tej pory z Speedway Team Rzeszów 50-39, Red Bull Turbina 51-39 oraz z drużyną botów 73-17. Team Rejects doznali za to jednej bardzo wysokiej porażki z Team Exide Speedway aż 23-67!  Liderem zespołu jest  Crumper, który średnio na mecz zdobywa 11,25 pkt. Ten zawodnik po latach jazdy w Coventry Bees zdecydował się na starty w tej drużynie. Również mocni są Zbynek i Sportster. 

[Obrazek: klub_472_69cd79.png]  Przed Nami trudny rywal który już paru drużynom pokazał że w tym sezonie nie będzie dostarczycielem punktów. Odpowiednie wzmocnienia stały się dla rywali sporym kłopotem. Teraz stajemy My do rywalizacji z Team Rejects. W drużynie SS Kumite najwięcej punktów zdobywa trio zawodników Aiden, Os[A] i M666. Tuż za Nimi są również groźni Rybsson, Nate i Darek123. Czy seria 4 wygranych przez gości zostanie zatrzymana? Czy goście znów odniosą zwycięstwo? Przekonamy się w niedzielę o godzinie 17. To link do tego spotkania https://www.speedwaystar.org/live-66218

(28-03-2020, 09:57:12)Horst napisał(a): Wrzucam na prośbę Magnusa.

Po awans by dobrze pojechać!

Plan Darka123 na zawody w IMK był jeden. Pojechać na jak najlepiej i zostawić po sobie bardzo dobre wrażenie. Rywale Darka to już nie byli „kelnerzy” tylko jedni z najlepszych zawodników tej gry. Tak więc zobaczmy jak sobie poradził sobie Nasz „rodzynek” na tym etapie IMK.

Dwie pierwsze serie niestety nie należały do udanych. Darek zajął w nich ostatnie miejsce ale każdym z tych biegów podjął walkę i ambitnie gonił rywali. W bardzo ważnym dla Niego starcie Darek niestety zajął 3 miejsce i tym ograniczył praktycznie do minimum swoje szansę na dalszy awans. Czwarta seria to znów jeden punkcik i pożegnanie się z kolejną rundą IMK. Ostatnia gonitwa to niestety znów ostanie miejsce. Nasz zawodnik zdobył 2 pkt i zajął 14 miejsce.
[Obrazek: gf-BrgD-ERGU-GsiD_nie-opusci-mszy-stroni...nocrop.jpg]
Bieg 10 w którym Darek pokazał się z najlepszej dyspozycji.

Liczy się atmosfera

Nate to już legenda tej gry. Zdobywca BK, SK, i IMKJ. To osiągnięcia zdobyte przez Naszego kapitana. Jednak wiek seniora i mniejsze szansę na pokazanie się w grze nie załamały naszego kapitana. Tak więc zapraszam do wywiady z Nate

Witaj Nate
Witaj!
Skąd taki nick w grze?
Nick w grze zaczerpnięty jest od imienia mojego syna
Swój pierwszy mecz na żużlu
W związku z tym, że nie pochodzę z Torunia, tylko się tu wżeniłem to moje pierwsze zawody na żywo były dopiero w 2009r. Był to mecz Torunia z Gdańskiem. Ale dużo wcześniej oglądałem żużel w tv.
Inne zainteresowania poza żużlem
Generalnie chłonę dużo dyscyplin sportowych. Z czasem mi się zmienia. A tak poza sportem to lubię sobie pomajsterkować.
Jesteś kapitanem lidera 3 ligi czy trudno jest utrzymać atmosferę w drużynie?
Staram się drużynie nie przeszkadzać to chyba najprostsza odpowiedź.
Kompletowanie obecnego Teamu zajęło Ci parę sezonów. Czy jesteś zadowolony z końcowego efektu?
Z obecnego składu mimo najkrótszego stażu w grze w drużynie jestem najdłużej. Następnie doszedł do klubu Rybsson z bratem Thorem i z polecenia tego drugiego - Darek123 (jeszcze wtedy nie wiedziałem, że to zawodnik z tak bogatą przeszłością). W kolejnym sezonie zasilił nas Magnus. Gdy "zakończenie kariery" ogłosił Thor trzeba było szukać zawodnika za niego. I w taki właśnie sposób trafił do nas mega sympatyczny Lars vel Aiden. "Świeżakiem" w drużynie ale nie w grze jest os[A]. Myślę, że na kilka ładnych sezonów
Żużlowe ( w grze) marzenie?
Tak sobie myślę, że ta gra uczy trochę pokory. Nie zawsze chcieć znaczy móc. Zatem marzenia odrzućmy na bok
Przeszedłeś do historii gry. Jako jedyny zawodnik zdobyłeś BK., SK i IMKJ. Co powinno być zmienione żeby taki talent nie zginał w szarości gry?
No tak udało mi się to wszystko zdobyćAle w obecnej strukturze gry dużo wody w rzece musi upłynąć żeby dogonić najlepszych. Podobno admini mają na to receptę. Ale tylko podobno - zobaczymy.
Czy obserwujesz wyniki i sukcesy byłych zawodników SS Kumite?
Szczerze - nie bardzo. Ale za to obserwuję poczynania w Ekstralidze
Ten sezon może być najlepszy w historii drużyny. Co dalej z drużyną? Awans? Jaki plany? Próba "iść za ciosem" czyli walka o I ligę? Spokojne utrzymanie? czy nauka z liczeniem się ze spadkiem?
Tak daleko to ciężko wyrokować póki mamy obecny sezon a właściwie jego początek. Kluczową będzie 10 kolejka - po niej będziemy mądrzejsi.
Dziękujemy za wywiad. Życzymy zdrowia i samych wygranych w lidze i turniejach indywidualnych
Dziękuje.

Jedziemy po wygraną!!

5 kolejka ligowa przed Nami. Nasz rywal do tej pory nie był wymagającym rywalem ale pojawienie się nowych sponsorów oraz odpowiednie fundusze pozwoliły na nowe kontrakty. Team Rejects będzie wymagający ale my wierzymy w wygraną. Oto zapowiedź tego spotkania Smile
[Obrazek: klub_26_a47ecd.jpg] Ekipa po dużych przejściach w przeszłości. To już nie ważne liczy się teraz. Tak więc wymagający rywal który do tej pory zajmuję w lidze trzecie miejsce z 6 pkt. Gospodarze jutrzejszego meczu wygrali do tej pory z Speedway Team Rzeszów 50-39, Red Bull Turbina 51-39 oraz z drużyną botów 73-17. Team Rejects doznali za to jednej bardzo wysokiej porażki z Team Exide Speedway aż 23-67! Liderem zespołu jest Crumper, który średnio na mecz zdobywa 11,25 pkt. Ten zawodnik po latach jazdy w Coventry Bees zdecydował się na starty w tej drużynie. Również mocni są Zbynek i Sportster.

[Obrazek: klub_472_69cd79.png] Przed Nami trudny rywal który już paru drużynom pokazał że w tym sezonie nie będzie dostarczycielem punktów. Odpowiednie wzmocnienia stały się dla rywali sporym kłopotem. Teraz stajemy My do rywalizacji z Team Rejects. W drużynie SS Kumite najwięcej punktów zdobywa trio zawodników Aiden, Os[A] i M666. Tuż za Nimi są również groźni Rybsson, Nate i Darek123. Czy seria 4 wygranych przez gości zostanie zatrzymana? Czy goście znów odniosą zwycięstwo? Przekonamy się w niedzielę o godzinie 17. To link do tego spotkania https://www.speedwaystar.org/live-66218
Express SS Kumite jedzie dalej!!!

To miał być trudny mecz dla gości. Rywal na papierze wyglądał solidnie. Crumper i Jego ekipa miała sprawdzić jakość i siłę SS Kumite. Co działo się w meczu? Kto kogo złamał? O tym w relacji z 5 kolejki 3 ligi. Zapraszamy!

Rejects Team w pierwszej serii lekko zaskoczył swoich rywali dobrą jazdą. Co prawda goście pierwszy bieg 5-1 ale gospodarze tanio skóry nie sprzedali. Dopiero w połowie biegu para Aiden-Rybsson wyszła na prowadzenie. W drugiej gonitwie para gospodarzy Willow- Zbynek poradziła sobie z Nate i padł wynik 3-3. Również trzeci start to remis 3-3. Tym razem Crumper atakiem na trzecim okrążeniu pokonał M666, a że za zawodnikiem gości bieg ukończył Darek123 mamy remis 3-3 i prowadzenie gości 7-11. 
Biegi 4,5,6 kończą się podwójnymi wygranymi gości. Wynik po drugiej serii 26-10 dla gości. W tym momencie SS Kumite chyba wybiło z głowy gospodarzom marzenia o dobrym wyniku. Trzecia seria to drugie miejsce Crumpera 7 (rozdzielił parę Rybsson- Aiden) i wynik 2-4. Dwa pozostałe biegi tej serii to pewne po 5-1 SS Kumite. Po 9 gonitwach mamy 40-14 dla gości. 
Czwarta seria to znów dobra postawa Crumpera który na ostatnich metrach rozdzielił parę Os[A]- Rybsson. I znów dwie kolejne gonitwy to wygrane po 5-1 SS Kumite. W tym momencie Rejects Team przegrywa 49-17. Ostatnie trzy wyścigi to wygrane po 5-1 przez gości i końcowa wygrana 69-21 gości.  
SS Kumite prawdopodobnie po I rundzie będzie prowadziło w tabeli z kompletem punktów (2 spotkania z botami) i pierwszy mecz rewanżowy również z botami. To drużynie naszej daje możliwość przetestowania nowego sprzętu. 

[Obrazek: thumb_14105_w_1200x800_max.jpg]
Tak zawodnicy z SS Kumite cieszyli się z kibicami po wygranym spotkaniu z Rejects Team
Relacja super.
[Obrazek: 256e634e5c217226gen.png]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości