Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
bs w zawodach mistrzowskich
Jak wiemy o kolejności w zawodach indywidualnych jak i MPK przy równej ilości punktów decydują zwycięstwa, dwójki, jedynki, zera i na końcu literki t, d, w, bs

Propozycja jest taka, żeby ktoś kto ma bs, był na końcu listy zawodników z równą ilością punktów, niezależnie od tego czy będzie miał 3,3,3,3,bs. (coś na zasadzie "boty na dno lig")

Defeky, taśmy, wykluczenia, kontuzje są sprawą losową, wielkim pechem zawodnika, który walczy.
Natomiast bs, czyli celowe nie wyjechanie do biegu (gapiostwo, czy ustawienie sprzętu z W-3 i bycie offline również do tego zaliczam) jest pognebieniem ducha walki, pogardą dla kibiców oraz dla sponsorów.

O co chodzi? O to np, że zawodnik X ma (3,2,3,bs,bs) 8 pkt i zajmuje 8 miejsce przechodząc do kolejnej rundy, a walczący, wyciskający z siebie 200% zawodbik Y ma (3,1,1,2,1) 8 pkt i zajmuje 9 miejsce bez awansu.

Kibice i sponsorzy wolą oglądać walczaka w zawodach, a nie zawodnika który pokazuje im środkowy palec i nie wyjeżdża do biegu.
Ma to sens.
Piszę poprawnie w języku polskim, bo szanuję swoich rozmówców.
Wolę poświęcić kilkanaście sekund na sprawdzenie tego co napisałem
niż kompromitować się publicznie i szerzyć w internecie błędy językowe.
Popieram Wink
Również jestem ZA !!!
Pomysł bardzo dobry i aż dziw bierze, że nie działa od początku gry Big Grin

Proszę ADMINÓW o uwzględnienie tego przy wprowadzaniu DUŻYCH ZMIAN
(07-03-2020, 22:58:20)bunge napisał(a): uwzględnienie tego przy wprowadzaniu DUŻYCH ZMIAN

po co czekać - dawać to od przyszłego sezonu. Pomysł super, gdy do tego dojdzie jeszcze jakiś "dopalacz" za aktywność będzie super.
[Obrazek: 256e634e5c217226gen.png]

@Adamsky73 proponujesz kroplóweczkę?
[Obrazek: rqIIu1o.png]
No przyznam że pierwsza myśl - ma rację. Ależe to 666 to dla zasady musiałem się z tym przespać :p
I mam.
No po prostu NIE.
Zbyt radykalne podejście. Założeniem pomysłu 666 było ukrócić 'cwaniactwo', ale przy okazji oberwie się niewinnym. Nie zdażyło wam się nigdy wystawić sprzętu z wytrzymałością mniejszą niż pięć i nawet będąc online zapomnieć że to już trzeba zmienić? Zwykłe zagapienie się. I taki jeden bs przypadkowy w czasie zawodów miałby przekreślić cały występ? Nawet w realu tak nie jest. Za jazdę na zdekompletowanym sprzęcie zawodnik jest wykluczony z biegu a nie z całych zawodów. A wg pomysłu 666 to bs można by od razu zastąpić literką Q jak dyskwalifikacja. Dla tego proponuję kompromis i lekkie zmiękczenie pomysłu - jeden bs po staremu (jakieś tam kary są) powyżej jednego bs -dyskwalifikacja jak proponuje 666.
Przecież kibic wybaczy zawodnikowi jeśli ten jedzie pięknie brawurowo walczy i raz przez przypadek ubierze dziurawe buty czy rękawiczki za co zoetanie wykluczony z biegu. Big Grin
Źle spałeś, musisz się przespać jeszcze raz Tongue Jaka dyskwalifikacja?
Wiedziałem, że padnie słowo gapiostwo (zagapienie) czy inne odmiany tego słowa, więc w pierwszym poście jest:
(07-03-2020, 21:40:57)Asteck666 napisał(a): (gapiostwo, czy ustawienie sprzętu z W-3 i bycie offline również do tego zaliczam)

A tak swoją drogą, od 15.03.2015, każda propozycja, która uderza w mocniejszych cfffaniaczków, próbowana jest być zduszona przez słowo "gapiostwo" Big Grin
Tak wiem co podpinasz pod bs czyli zwykłe gapiostwo i to rozumiałem. Ja po prostu mam odmienne zdanie czyli dla mnie jeden bs byłby dopuszczalny bo np ktoś jedzie 3,2,bs,3,3 i będzie nazwijmy to po imieniu zdyskwqlifikowany i nie awansuje a wygra z nim ktoś kto był offline i np zdobył 8 pkt.
A co do drugiej części twojej wypowiedzi to też się z tym nie zgodzę, i uważaj bo jak z takim tekstem wystrzelisz do nieodpowiedniej osoby to po sądach będziesz się włóczył za obrazę majestatu.
No ewidentnie się nie wyspałeś. JAKI ZDYSKWALIFIKOWANY? Przeczytaj uważnie, bardzo uważnie.

W propozycji jest, że będzie NIŻEJ sklasyfikowany, niż zawodnik Z TĄ SAMĄ ILOŚCIĄ PUNKTÓW ! Pobudka.

Na konkretnych przykładach pokażę, bo sie okazuje że daleko nie musiałem szukać, wystarczyło prześwietlić DRy Big Grin

Przykład pierwszy:
https://www.speedwaystar.org/live3-66479

Klasyfikacja końcowa:
1. Jerzy76 (3,3,3,3,3) 15
2. Mała Mi (2,3,3,3,3) 14
3. lukasz22366 (3,2,3,2,2) 12
4. Kabat (3,3,2,bs,3) 11
5. slawus277 (3,2,3,1,2) 11
6. Raul83 (2,3,2,0,3) 10
7. BOT 6 - 30 (2,2,1,3,1) 9
8. BOT 6 - 30 (2,2,1,2,1) 8

Po przyjęciu propozycji Kabat ze slawus277 zamienili by się miejscami, a jeden bs nie ma wpływu na awans do kolejnej rundy.

Przykład drugi:
https://www.speedwaystar.org/live3-66482

Klasyfikacja końcowa:
1. Kamyk (3,3,3,3,3) 15
2. Dagomir (2,3,3,3,3) 14
3. Asteck666 (3,3,3,2,2) 13
4. Lynx (3,2,2,2,3) 12
5. philippp (3,2,2,1,3) 11
6. kargulkssg1947 (1,3,1,3,2) 10
7. Skam (2,1,1,2,2) 8
8. Mayster (2,2,3,bs,bs) 7
--------------------------------------------
9. piciu26 (1,2,0,3,1) 7
10. BOT 6 - 30 (0,1,2,1,2) 6

Tu po zmianach Mayster spadłby na 9 miejsce, a piciu26 uzyskałby awans.
Dwa bs'y sprawiłyby brak awansu.
Nie wiem czy oszczędzał sprzęt na ligę, czy energię na GPC, czy był zwykłą gapą, kompletnie mnie to nie interesuje, olał kibiców i sponsorów, stwierdził że to mu wystarczy do awansu i sponsorzy wykładający kasę i reklamujący się na kewlarze Maystera stracili pieniądze, a on nie reklamował ich należycie Tongue

Propozycja jest prosta, konkretna i nie potrzebuje burzy mózgów, żeby ewoluować, ani nie ma wpływu na duże zmiany. Kwestia czy czerwoni się nad nią pochylą czy oleją Smile

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości