Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
mistrzostwa innych krajów
#11
Pytanie do wszystkich poza Magnusem
Czy wy też macie dość jego notorycznego czepiania się i opluwania wszystkiego? Czy tylko mi działają na nerwy jego wypowiedzi?
#12
Houczas... W pewnym wieku wszystko nas drażni. To się nazywa andropauza Smile
                                                                  ♥ Sidney68 ♥
#13
@Houczas - ja też, nie tylko Tobie. Tongue

Tak czy siak to nie jest temat do dyskusji na ten temat!
Lepiej przez całe życie nic nie mówić i uchodzić za idiotę,
niż raz się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości.

#14
Kiedy gracz jest zarejestrowany, nie może od razu wejść do silnej ligi. I zaczyna się od MDMP, czyli mistrzostw twojego kraju według flagi. Kiedy na przykład jego suma umiejętności wynosi 250, daje mu to możliwość:
1) do Mistrzostw innego kraju
2) na Mistrzostwa Polski

Tylko gracze, których suma jest mniejsza niż 250, mogą brać udział w Mistrzostwach MDMP.

Gracze ponad 250 mogą brać udział w Mistrzostwach Polski, niezależnie od flagi.

W mistrzostwach innych krajów mogą brać udział:
1) gracze z flagą tego kraju, niezależnie od ilości umiejętności
2) gracze z flagą innego kraju, którego wartość umiejętności jest większa niż 250

Tak więc gracze, którzy właśnie się zarejestrowali, uczestniczą w MDMP (tylko Polacy), gdzie różnica między zawodnikamy jest niewystarczająca, a konkurencja lub ich mistrzostwa narodowe według flagi.

Jeśli w lidze jest 8 drużyn w sezonie, a drużyny odbywają 14 wyścigów, MDMP może sprawić, że zawodnicy spędzą dwa mecze w tygodniu. Te same 8 drużyn, ale 28 wyścigów. Aby gracze mogli szybciej się rozwijać, gracz otrzymał godzinną skrocen treningu za każdy punkt uzyskany w wyścigu. 24 wyścigi po X 15 punktów to maksymalnie 360 ​​dodatkowych godzin skrocen.

W przeciwieństwie do MDMP, Mistrzostwa innych krajów mogą również składać się z 8 drużyn i 14 wyścigów. Młodszy zawodnik (suma poniżej 250) otrzyma 3 godziny skrocen za każdy punkt uzyskany w wyścigu.

Ponieważ więcej zawodników weźmie udział w mistrzostwach innych krajów, wystarczą 3 godziny za 1 punkt. Kiedy gracz osiągnie poziom 250, przestanie zarabiać godziny skrocen treningu na punkty.
#15
@ulmar99 w tym morzu jadu, czepiania się i ciągłego narzekania naprawdę się starasz wnieść do dyskusji pomysły, którym powinno się przyjrzeć, przemyśleć i wdrożyć, jak nie w całości to wykorzystać chociaż część zamysłu. Szacun, fajnie że jeszcze można takie posty tu poczytać.
Smokersi Krzepice  Cool

#16
(09-03-2020, 08:39:28)RadekN26 napisał(a): @ulmar99 w tym morzu jadu, czepiania się i ciągłego narzekania naprawdę się starasz wnieść do dyskusji pomysły, którym powinno się przyjrzeć, przemyśleć i wdrożyć, jak nie w całości to wykorzystać chociaż część zamysłu. Szacun, fajnie że jeszcze można takie posty tu poczytać.
Dziękuję za wsparcie. Gram w tę grę od dłuższego czasu. I widzę, jak co roku traci jeźdźców. Teraz 564. Moim zdaniem początkujący powinien zgromadzić w sumie 250 umiejętności przez maksymalnie dwa sezony. I dopiero wtedy wędrował pod lodowiskiem potężnej ligi. Gram także menadżera drużyny hokejowej i drużyny futbolu amerikanskego. Rekrutowani gracze, a ty podążaj za ekonomią. Speedway to zupełnie inne, bardziej atrakcyjne podejście. Nie jestem zainteresowany silnikiem samej gry, ale przybliżenie kariery gracza do kariery prawdziwego zawodnika wyścigowego było już dawno.

Jeśli przeanalizujesz resztę speedway menedżerów jeźdźcy mają wiele umiejętności. Ale jazda podwójna byłaby dla mnie potężnym narzędziem w wyrównaniu między długoletnimi graczami a nowicjuszami.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości