Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TI podczas obozów
Zdaje się, że kiedyś jechaliśmy TI w czasie obozów (sezon 14-15) nie mam wglądu więc nie potwierdzę. Logiczne to nie jest, ale jeśli taka opcja dostępna to co za problem? Usunąć zapis w FAQ w obozach o TI i zrobione. Od pn do czw spokojnie można to jechać.
[Obrazek: 256e634e5c217226gen.png]

Ja też kiedyś jechałem w czasie obozu bo jest to dozwolone przecież !
                                                                  ♥ Sidney68 ♥
(27-02-2020, 01:33:32)Sidney68 napisał(a): Ja też kiedyś jechałem w czasie obozu bo jest to dozwolone przecież !

jakim cudem wyjeżdżasz na obóz i jedziesz jednocześnie zawody ? Toż to błąd nie możesz być w 2 miejscach równocześnie Big Grin Każdy by to wykorzystywał nie tylko w grze Big Grin
W tym samym czasie u żony i u kochanki... no idealny układ. Big Grin
Piszę poprawnie w języku polskim, bo szanuję swoich rozmówców.
Wolę poświęcić kilkanaście sekund na sprawdzenie tego co napisałem
niż kompromitować się publicznie i szerzyć w internecie błędy językowe.
e tam - proste wyjaśnienie: kilku zawodników ma obóz w miasteczku gdzie jest tor i robią sobie zawody  Tongue Jest kilka innych dziwniejszych rzeczy w tej grze:
- na zawody na domowym torze jadę 300 km
- siłownia w weekendy zamknięta
i kilka innych "krzaczków" Big Grin
[Obrazek: 256e634e5c217226gen.png]

- brak przyczepki do busa
[Obrazek: rqIIu1o.png]
- podprowadzające to chłopcy w spódniczkach !

A piłkarze jak są na obozie to oczywiście nie grają sparingów bo...nie mają czasu Smile

Trzymajmy się jednego...co nie jest zabronione jest dozwolone. A czy to ma sens to już inna sprawa..

Do takich kwiatków jest zatrudniony nowy GM i to on żyje za Wasze VIP-y więc trzeba go delikatnie zmotywować do pracy.
                                                                  ♥ Sidney68 ♥

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości