Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 1.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dlaczego DUŻE ZMIANY są potrzebne? - dyskusja GM_Arek
Prawda jest jedna. Co byśmy tutaj nie napisali to Arek i tak postawi na swoim bez zwracania uwagi na nasze żale. I tego się trzymajmy. Jedyny sposób to opóźnić start SH ale to już podchodzi pod kk Smile Co nie znaczy że jest niemożliwe Smile
                                                                  ♥ Sidney68 ♥
(24-05-2020, 11:21:09)Forg1v napisał(a): Arek przestańcie nas oszukiwać. Dobrze wiadomo, że teraz w aktualnej odsłonie są osoby, które wiedziały po prostu więcej od innych. Kiedy my wszystko liczymy jak zaplanować trening, co trenować, żeby wyszło najlepiej, pewne osoby wiedziały o wszystkim, że powstanie nowy projekt i jako jedyny team w całej grze dopasowali skille w ten sposób, żeby mieć efekt na już teraz. Zostało podane już wcześniej wiele dowodów na ten temat, ale dzisiaj po wejściu na stronę SpeedwayHero i ujrzeniu tego obrazka ("Najnowszy: RadekN26") to już było po prostu za wiele. Dobrze wiedzieć, że w tej grze są równi i równiejsi.
bzdury. aż mi się nie chce tego komentować. a jeśli mowa o zespole, o którym myślę, to oni o nowym projekcie wiedzieli w takim razie wcześniej od nas, bo to dopasowanie skilli pokazują innym zespołom, z przerwami, już od bardzo dawna...
Cała historie tworzenia rozkładu Smokersow mogę opowiedzieć na trucku . Wink
To pytanie ostatnio najczęściej pada wszędzie... W postach, na SB, na FB, na PW w grze...
Napiszę zatem, a w zasadzie zacytuję to co jednemu z graczy odpisałem:

Cytat:Nie chcemy podać informacji, która nie jest jeszcze na 100% pewna. Na pewno zmiany w skillach nastąpią, bo zmienia się koncepcja treningów.
Lepiej przez całe życie nic nie mówić i uchodzić za idiotę,
niż raz się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości.

Ja widzę, że w grze jak w życiu, jest prezes Arek i jego czopki w stylu Pinokio, Adrian itd. Ale prezesa nikt nie przekona, że białe jest białe i czarne jest czarne. Arek ty wierzysz w to co piszesz, czy piszesz w to co wierzysz? A może należałoby dobierać bardziej dyskretnych przyjaciół? Wink
zaczyna się robić zabawnie.
ciekawy jestem gdzie są ci mityczni nowi gracze, którzy nie mogą dogonić czołówki, pomimo tysięcy godzin za darmo w imk i innych zawodach

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości