Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Chamstwo na czacie meczowym
biorąc pod uwagę dzisiejszy mecz  https://www.speedwaystar.org/live-63661  proponuję od nowego sezonu wprowadzenie większych kar dla chamstwa meczowego. Po meczu również zablokowana wypowiedź dla takiego delikwenta. Wykropkowanie na niektóre słowa jest, jednak i na to znajdzie się coś zastępczego. Co ważniejsze, poważniejszymi banami mogliby zająć się @GM_Arek @GM_Kuba czy kto tam jeszcze, bo różne są w grze układy i można niektórych traktować łagodniej, a przejrzeć sobie czat meczowy to chyba nie jest godzina więc czas powinni znaleźć Smile
Wziąć pod uwagę nie tylko chamstwo, ale i prowokatorów, przykładowo ostrzeżenie drugie ban na jakiś dłuższy czas. Dyskusja otwarta, więc zachęcam do wypowiadania się Smile bo to nie jedyny przypadek tego sezonu zapewne Smile
@SzymonPGN nie można tolerować chamska czy tam różnych rzeczy. Są różne sytuacje w klubach i to co się dzieje powinno pozostać tylko między tymi osobami.
Kara owszem, ale jaka? Wykluczenia z zawodów? Kara pieniężna? Nie na każdego podziała to tak samo. Tu jest problem.
[Obrazek: 256e634e5c217226gen.png]

@Adamsky osobiście uważam tak.
1 raz kara finansowa
2 raz odebranie pkt w danym meczu
3 raz blokada pisania na tydzień
4 raz ban permanentny.
Wg mnie kara finansowa. Do tego może jakaś blokada na czat meczowy, załóżmy 1 mecz.
[Obrazek: usMcw2g.png]
Panowie - kara finansowa, ale stała, czy procentowa? Bo dla mnie nr 20 tyś to majątek, a dla innego zawodnika to "waciki" Odebranie pnkt w meczu też kicha, bo traci cały team. blokada pisania - mało "szkodliwa". Ban - mi się podoba, ale w ostateczności.

@Heniek czat klubowy zostaje w klubie, chodzi mi o czat meczowy Smile
może za pierwszym razem ban na czat meczowy(obecny i kolejny), jeśli taka sytuacja się powtórzy to ban na wszystkie czaty w grze na tydzień, a za trzecim...
przy każdym takim przewinieniu kara finansowa 5000 ? może mało/dużo ale kwota już trochę upierdliwa dla portfela Smile
(09-02-2020, 23:11:20)SzymonPGN napisał(a): kwota już trochę upierdliwa dla portfela
no to może faktycznie procentowo to ogarnąć

Powiedziałbym, że jakaś duża, by reszcie kandydatów się odechciało (takie 50k albo wszystko z konta, jeśli ktoś ma mniej), ale to może przesada Big Grin

Ale powiedzcie - czy to nie oczyściłoby gry z napinaczy? Big Grin
Chciałem napisać coś kreatywnego, ale nie miałem pomysłu. Miłego dnia! Big Grin
[Obrazek: EBEBEB15.png]
A nie lepiej kara finansowa w sensie zabierania 25% kasy od sumy ile aktualnie posiada?

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości