Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Drużyny
Nie po to w klubie robi się paczkę fajnych, zgranych osób, z którymi chce się pojeździć dłużej niż sezon, bez wychodzenia tylnymi drzwiami jak tchórz, żeby wprowadzać jakichś juniorów wyrwanych z kontekstu i nieznajomych. Takie Filety mają zgrana pakę, znają się wszyscy z reala, mieszkają praktycznie w jednym mieście i teraz jakiegoś no name musza brać, bo taki jest przepis? To jest zabawa a nie realny żużel. Jako kapitan nie zgadzam się z tym, bo nikt mi nie będzie dyktował kogo mam brać do drużyny. Wystarczy, że już na kilku zawodnikach się przejechałem.
[Obrazek: rqIIu1o.png]
(09-02-2020, 21:07:45)R666 napisał(a): Nie po to w klubie robi się paczkę fajnych, zgranych osób, z którymi chce się pojeździć dłużej niż sezon, bez wychodzenia tylnymi drzwiami jak tchórz, żeby wprowadzać jakichś juniorów wyrwanych z kontekstu i nieznajomych. Takie Filety mają zgrana pakę, znają się wszyscy z reala, mieszkają praktycznie w jednym mieście i teraz jakiegoś no name musza brać, bo taki jest przepis? To jest zabawa a nie realny żużel. Jako kapitan nie zgadzam się z tym, bo nikt mi nie będzie dyktował kogo mam brać do drużyny. Wystarczy, że już na kilku zawodnikach się przejechałem.
Popieram i jestem za Smile
[Obrazek: JLIsrPq.png]
ja również uważam, że rozwalanie ekip na siłę, tylko po to by junior miał okazję w wyższych ligach powalczyć z innym juniorem, nie ma sensu.
i pytanie do autora, bo pomysł chyba nie do końca przemyślany. załóżmy, że pomysł wszedł w życie. Jak namówisz nowego gracza, by poszedł do eligi mając nikłe szanse na punkty? a jeśli żaden junior nie będzie chciał dołączyć do twojego klubu? co wtedy? multik? Tongue
Taki junior w Elidze po paru meczach gdzie przywiezie olimpiadę jeszcze szybciej zrezygnuje z gry niż idąc tokiem, który jest teraz.
[Obrazek: rqIIu1o.png]
Arek nie wiem czy widzisz ilość juniorów jadących w SK lub BK. To jest porażka. Młody wchodzi i widzi to tak:
- nie jadę kiedy chce czytaj liga w niedzielę
Mam czekać aż do niedzieli??? To w d... to mam
- turniej jutro i ...godz. 9.00
Urlop mam brać i olać szkołę?? No już to widzę

Od 3-4 sezonów piszesz o "zmianach pod młodych graczy" i poza pisaniem NIC nie ma. Coś z tym fantem trzeba zrobić. Zawsze można udawać tak jak tu niektórzy że po co coś zmieniać jak (jemu i "zgadzam się z tobą") jest dobrze. Jak widzę wpis Duże Zmiany to już mam wątpliwości czy to bajka czy naprawdę wierzysz że jeszcze coś zmienisz. Sezon 16 przeszedł w 95% do historii. 17 zapasem i co? NIC. Zmian nie wprowadzisz bo od 2-3 kolejek powinniśmy je znać. Cieszę się że udało mi się zmusić Ciebie do wypowiedzi. To jest sytuacja że mi akurat z tego tytułu wylotka nie grozi a przepis byłby dla wszystkich lig.
W temacie składu drużyn już kiedyś dyskusja była. Dodanie juniora do składu zaszkodzi na dłuższą metę i klubowi i samemu "nowemu" graczowi. Wożąc "ogony" nowy zrezygnuje z jazdy w wyższej lidze i wtedy klub zostaje z botem. Oczywiście w środku sezonu znając życie ;p Jakakolwiek ingerencja w składy ekip - czy to jeden, dwóch juniorów, czy nawet KSM to jest raczej zły pomysł przy obecnej "konstrukcji" gry.
[Obrazek: 256e634e5c217226gen.png]

Magnus, ale ja nigdzie nie powiedziałem, że zmiany wejdą od 16 czy 17 sezonu, więc wyliczanie mi tego nie ma najmniejszego sensu. Prace cały czas trwają, i obejmują m.in. obecną i przyszłą sytuację juniorów. a wprowadzimy je dopiero wtedy gdy będą gotowe Smile
Ja tam mogę być juniorem Big Grin W końcu czuje się jakby było 18 Wink
Myślę, że jeśli junior ma być uważany za zawodnika nie tego, który grał trzy sezony, ale tego, który ma sumę do 250. Wtedy można wprowadzić, że w drużynie powinno być dwóch juniorów. im silniejszy będzie grał w wyższych ligach, tym początkujący będą niżsi. Ale nie będzie takiej nierównowagi, że juniorzy (którzy właśnie zaczęli grać) natychmiast wyjdą z gry. Drugą sugestią jest zmiana siatki 6 graczy na 7 (2 i 7 juniorów), ale wtedy wszyscy przejdą 4 razy. 14 wyścigów plus trzech nominowanych

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości