Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Drużyny
Znając życie i tak nie wejdzie bo uderzy w najsłabszych zawodników obecnych klubów ...którzy zmieniając kluby byliby sporym wzmocnieniem w słabszych ekipach. A więc do brzegu jak mówią marynarze. Moja propozycja jest taka aby w każdym klubie pod numerem 6 lub 14 obowiązkowo jechał junior. 

Drużyna A

1) senior
2) senior
3) senior
4) senior
5) senior
6) junior

Drużyna B

9) senior
10) senior
11) senior
12) senior
13) senior
14) junior

90% obecnych juniorów kończy grę z powodu ZEROWYCH szans sportowego awansu. Wymóg powoduje to że mamy spory ruch i zainteresowanie nowymi graczami. To łączy się też z tym że młodzi gracze dostają pomoc od bardzo doświadczonych graczy bo mają gwarancję że na 3 sezony ich nikt nie ruszy. Pomysł kontrowersyjny i wiem dobrze że nie wejdzie bo żaden gracz nie będzie sobie robił problemów z ewentualnym brakiem miejsca dla Siebie w drużynie. Ale jest powód do dyskusji o kondycji (bardziej jej braku) tej gry i skończeniu mówienia "ze trzeba coś zrobić" nie robiąc ...totalnie NIC
[Obrazek: 39221238_1323463891122761_89056755049929...e=5D8E8547]

Myślisz, że ktoś byłby zadowolony jadąc w elidze mając sumę mniejszą o 100 lub więcej? Nowi gracze i tak mają w tym momencie bardzo łatwo dojść do tego poziomu 150-100 w rankingu, dostają przecież tysiące godzin skróceń
i jak zwykle dbamy o własne 4 litery.
A ze skróceniami oczywiście BREDZISZ
Tysiące??? A nie MILIONY???

Pomysł na +, tylko problem polega na tym, że aktualnie taki obowiązkowy junior i tak nie byłby w stanie walczyć w np. ekstralidze. Czy zdobywanie samych zer nie byłoby dołujące? Oby duże zmiany coś wniosły w tym aspekcie.
Krytykowany na pewno nie będzie ten, który nic nie robi. Jednak ten, który nic nie robi, na pewno nigdy nie będzie na szczycie.
masz na dzień dobry ...8 juniorów plus zdarzenia losowe defekty, kontuzje wykluczenia. Coś trzeba zrobić. Niestety musimy coś zrobić bo za chwilę w 2 lidze na starcie będzie parę ekip botów. Nie pisząc nic o 3 lidze gdzie już połowa drużyn składa się z botów

@Magnus A nie lepiej pomyśleć nad 4 seniorami 2 juniorami i obowiązkowym biegiem dla juniorów?
Myślę, że ta dyskusja nie ma sensu w obliczu czekających nas zmian. Rozumiem ideę, nie do końca się z nią zgadzam i myślę, że może w przyszłości będzie sens do tego wrócić, ale nie teraz.
Piszę poprawnie w języku polskim, bo szanuję swoich rozmówców.
Wolę poświęcić kilkanaście sekund na sprawdzenie tego co napisałem
niż kompromitować się publicznie i szerzyć w internecie błędy językowe.
Gdzie te czasy, gdy 4 liga istniała. Niestety zaniedbania adminów + brak możliwości sukcesów jeżeli nie gra się od początku gry spowodował masowy eksodus graczy.
Niestety opcja z juniorem np. w Ekstralidze jest faktycznie kiepska, bo miałby szanse rywalizować tylko i wyłączeni z drugim juniorem.
(09-02-2020, 13:47:25)Kabat napisał(a): Myślę, że ta dyskusja nie ma sensu w obliczu czekających nas zmian. Rozumiem ideę, nie do końca się z nią zgadzam i myślę, że może w przyszłości będzie sens do tego wrócić, ale nie teraz.

taaa od 3 sezonów mają być DUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE ZMIANY i póki co ogromne G z tego wynika. Czy nie lepiej napisać nie zgadzam się na takie ustawienie bo grozi mi przymusowa wylotka z ekipy lub będę musiał użerać się z żółtodziobem i Mu tłumaczyć co ma zrobić. I co najważniejsze ...nie wprowadzać Go w błąd

Magnus: nie zgadzam się na takie ustawienie bo grozi mi przymusowa wylotka z ekipy lub będę musiał użerać się z żółtodziobem i Mu tłumaczyć co ma zrobić. I co najważniejsze ...nie wprowadzać Go w błąd TongueP

Junior będzie odstawał w wyższych ligach, są też zespoły które od paru sezonów nie zmieniają składu. W pewnym sensie bedzie to karanie za bycie lepszym jak KSM

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości