Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Klub a specjalizacje jego zawodników
Witam. 
Zastanawiam się nad tym juz od jakiegoś czasu i do końca nie jestem przekonany. Czy zakładając nowy klub, lepiej jest pozyskać zawodników tej samej specjalizacji, czy mieszanej, np po dwóch z każdej?
Teoretycznie połowę ligi jeździmy u siebie, czyli pierwszy wariant wydawałby się bardziej odpowiedni, jednak na wyjazdach, na innych torach bylibyśmy odrazu skazani na porażkę, przy tych samych skillach zawodników. 
Co o tym myślicie, warto kombinować, czy poprostu szukać aktywnych zawodników, bo ostatnio trudno o takich?
Aktywność przede wszystkim, choć najlepiej, gdy specjalizacje są mieszane moim zdaniem.
Krytykowany na pewno nie będzie ten, który nic nie robi. Jednak ten, który nic nie robi, na pewno nigdy nie będzie na szczycie.
Jakby to powiedzieć odwieczny problem kapitana dobierającego team. Jeżeli np jeszcze dwie drużyny w lidze mają tor taki jak Wy to wgl jesteście wygrani ale to nie od Was zależy. Każde rozwiązanie ma swoje plusy i minusy nie ma złotego środka a na początku najważniejsze jest zaangazowanie jak słusznie napisał kolega wyzej.
Smokersi Krzepice  Cool

Mieszane specjalizacja juz nie ma az tak duzegocznaczenia jak na poprzednim silniku
Bardziej liczą się skille niż specjalizacja. Dobrze wytrenowany koksik na każdym torze zrobi te marne 10 pkt. lub więcej. A jak ktoś zaczyna tu dopiero zabawę i tworzy klub od zera raczej nie pozyska do składu markowych graczy. Kiedyś 3 liga to była amatorka i tam świeżaki mogły zdobywać doświadczenie. Teraz już tam tak łatwo nie jest. Pozostaje tylko 4.1 do nauki i nabijania XP na BOT-ach. Dobrze mieć mieszany skład ale muszą to być dobrzy skillowo gracze. Zresztą teraz kluby idą w innym kierunku co widać na czatach meczowych...nawierzchnia nam nie odpowiada/pogoda nie taka dlatego przegrywamy Smile Tragikomedia ! Coś w tym jest ale te ułamki sekund straty można zniwelować w inny sposób. Każdy klub ma inną wizję i inne cele dlatego trudno jest doradzić komuś co ma zrobić. Może poczytać FAQ i samemu pokombinować. I nigdy nie sugerować się wpisami na SB bo to Wieża Babel otoczona piekielnym ogniem Smile Trzeba założyć klub i uczyć się na błędach ! Doświadczenie przyjdzie z czasem. Pozdrawiam świeżaków !
                                                                  ♥ Sidney68 ♥
Dzięki za wszystkie porady, czyli jest tak jak się spodziewałem.
Nie ma złotego środka, jak we wszystkich co robimy. Ile ludzi, tyle odpowiedzi i pomysłów na sukces.
Pozostaje mi rzucić się na głęboką wodę, przegryźć pierwsze porażki i piąć się do przodu. Może z mocnymi łokciami uda się gdzieś przebić, zaistnieć i zapisać na kartach Speedway Star. Smile
Wszyscy życzymy Ci przede wszystkim cierpliwości !
                                                                  ♥ Sidney68 ♥
Dzięki i do zobaczenia na torze, a może kiedyś i w jednym klubie. Smile
(25-11-2019, 14:03:29)Ralph73 napisał(a): Dzięki i do zobaczenia na torze, a może kiedyś i w jednym klubie. Smile

Miałem napisać wbijaj pod skrzydła SIDA on Tobą pokieruje Wink
(25-11-2019, 20:25:50)bunge napisał(a):
(25-11-2019, 14:03:29)Ralph73 napisał(a): Dzięki i do zobaczenia na torze, a może kiedyś i w jednym klubie. Smile

Miałem napisać wbijaj pod skrzydła SIDA on Tobą pokieruje Wink

Coś mi się wydaje, że jestem za cienki w uszach.  Smile  W tym momencie jest to mój czwarty sezon dopiero.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości