Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Usunięcie gracza z drużyny ?
A co to ma znaczyć ? Bez żadnej przyczyny zniknął mi zawodnik z teamu ! Wyświetla się info o nim że jest usunięty z gry i zablokowany ? Przecież to świeżak był i nie ma takiego doświadczenia jak my w robieniu wałków ! Chcę jako kapitan wiedzieć za co został zbanowany ! Mam nadzieję że to tylko pomyłka i zostanie szybko naprawiona ! Namiary na niego https://www.speedwaystar.org/profil-17909

Proszę o szybką odpowiedź bo przecież sezon zaraz rusza !

(05-11-2019, 01:44:39)Sidney68 napisał(a): A co to ma znaczyć ? Bez żadnej przyczyny zniknął mi zawodnik z teamu ! Wyświetla się info o nim że jest usunięty z gry i zablokowany ? Przecież to świeżak był i nie ma takiego doświadczenia jak my w robieniu wałków ! Chcę jako kapitan wiedzieć za co został zbanowany ! Mam nadzieję że to tylko pomyłka i zostanie szybko naprawiona ! Namiary na niego https://www.speedwaystar.org/profil-17909

Proszę o szybką odpowiedź bo przecież sezon zaraz rusza !

Do tego nie ma wpisu w historii zespołu oo nim. Tak jakby nigdy nie istniał. Przecież był w klubie a teraz nagle rozpłynął się w powietrzu Sad Powinien figurować chociaż jako Gracz Usunięty a tu żadnej wzmianki o nim !
                                                                  ♥ Sidney68 ♥
a pomyślałeś o tym, że mógł sam usunąć swoje konto?
Widzisz Pasterzu Baranów może on świeżak a jednak wałki umie już kręcić. Młodzież w tych czasach szybko się uczy i nie zna świętości.
Sid czyli rozumiem że robisz wałki bo masz super doświadczenie w tej dziedzinie .Usuwając konto w histori klubu powinien być wpis że był jakiś tam sobie człowieczek .
Oczywiście że mógł sam usunąć konto Smile Ale w jaki sposób jest u mnie na obozie ? Tak to wygląda dziwnie trochę ! Ale przecież Arku mogłeś napisać wprost co się z nim stało faktycznie a nie zmuszać mnie do myślenia Sad Jeśli ktoś kasuje sobie konto to powinien realnie zniknąć z gry a nie widnieć jako Gracz Usunięty ! Chyba że jest tu jakiś okres wypowiedzenia zanim dana osoba zniknie nam z oczu i przeniesie się do lepszego Świata ?
                                                                  ♥ Sidney68 ♥
(06-11-2019, 00:06:33)Sidney68 napisał(a): Ale przecież Arku mogłeś napisać wprost co się z nim stało faktycznie
lub np dodać w grze z automatu info "gracz usunął konto" - bez takiego info mamy takie później dziwne, ale uzasadnione domysły.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości