Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vip miesiac
Mam wrażenie że te zmiany będą tak duże i drastyczne, że czerwoni obawiają się iż gracze będą rezygnować z gry i rządać zwrotu za pozostałość VIP. Tylko taka przesłanką musi stać za miesięcznym VIPosławem
(06-12-2019, 02:00:42)Jurij Kamykov napisał(a): Mam wrażenie że te zmiany będą tak duże i drastyczne, że czerwoni obawiają się iż gracze będą rezygnować z gry i rządać zwrotu za pozostałość VIP. Tylko taka przesłanką musi stać za miesięcznym VIPosławem
Nawet gdyby taka negatywna sytuacja nastąpiła co opisaleś to po pierwsze - to są jednak male pieniądze aby robic dym o powiedzmy 20zł no prosze paczka fajek plus dwa piwa mniej i 20 zł zaoszczedzone. Druga sprawa jeżeli ktos zarabia - pracuje i chce zaplacic z góry na te 2-4 miesiące to chyba jest na tyle dorosły aby podjąc to dezycję wiedząc, żę bedą zmiany o ktorych zostaliśmy poinformowani, Osobiscie nie widze tutaj problemu bo jeżęli mocno nie ufam to ok placę co miesiac a jeżeli uwazam, że chce zaplacic z gory po jakas tam frajde sprawia mi ta gra to placę i nie spinam sie tym, że jak zrezygnuje to bede 5 lub 10 zł w plecy no bądźmy poważni. Gdyby tu chodziło o 30-40 zł za miesiac to bym zrozumiał ze jednak to już inna kwota niż te 5żl za miesiąc heh dalej nie ogarniam podejscia.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości