Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Losowanie Speeda
ID zawodnika :
ID drużyny :
ID zawodów :
Opis Błędu + Screeny :

Czy losowanie Speedmagedonu nie powinno odbyć się dopiero dzisiaj po aktualnym Rankingu? Losowanie było wczoraj w sobotę więc  rozlosowało po Rankingu z tamtego tygodnia. Czyli w tym momencie np. zawodnik który był w Rankingu z tamtego tygodnia (20.10) na 62 miejscu a w tym tygodniu (27.10) jest na 65 miejscu to jest w 1 grupie rozlosowany a nie 2 i traci h skróceń. Wydaje mi się, że powinno ono odbyć się dzisiaj, jeżeli jest inaczej to mnie poprawcie Tongue
VIVA VIVA WTS !!!
,,W zawodach o Speedmageddon biorą udział wszyscy zawodnicy którzy są zapisani w tygodniowym rankingu, generowanym w nocy z soboty na niedzielę."

Z tego rozumiem, że ten też powinien być uwzględniony, więc mogła być taka sytuacja o której @betard napisałeś Wink
Zgadzam się z przedmówcami.. Niektórzy by nie wpaść do grupy wyżej celowo nie trenowali w tym tygodniu, a godziny skroceń trzymali do dzisiaj. Tak chyba było do tej pory, a skoro tak to czy coś się zmieniło czy to tylko jakiś błąd?
W rozpisce losowanie było zaplanowane na 25.10 o godzinie 23, czyli jakby tak miało być, ale czy to dobrze? Tongue
Raczej nie za dobrze Tongue Jak losują Minigeddon to robia to w niedziele przed Mini, czyli na zaktualizowanym rankingu a nie z tygodnia przed. Tak tez powinno byc w tym przypadku bo z tego co mi sie wydaje wlasnie tak zawsze było Wink
VIVA VIVA WTS !!!
Tak powinno być normalnie, ale skoro dali info odpowiednio wcześniej w aktualnościach, że odbędzie się wcześniej, to raczej wydaje mi się, że nie ma co tutaj mówić o błędzie.
ja spiep.....łem sprawę i w rozpisce podałem błędną datę losowania :/ Ale skoro już oficjalnie taka data poszła do rozpiski, to, by nie robić większego zamieszania, podjęliśmy decyzje o losowaniu wg podanej rozpiski.

także wybaczcie zamieszanie, mój błąd
Nigdy tego nie wybaczymy Sad
                                                                  ♥ Sidney68 ♥
Tyle juz "wybaczylismy" ze i to przełkniemy :p
ID zawodnika: 17912 https://www.speedwaystar.org/profil-17912
ID zawodnika: 17913 https://www.speedwaystar.org/profil-17913
Problem:
Speedmageddon grupa 10.
Zawodnik który ma "starsze" ID (marshmallow) nie jest uwzględniony w losowaniu Speeda, gdy zawodnik z "młodszym" ID (EdmundD) już w tych zawodach jest brany pod uwagę.
Pozdro.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości