Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
konto VIP
Witam,

Zawsze jak mi się kończył VIP przedłużałem sobie o rok żeby się nie bawić w przelewy co chwile ( do tego bardziej się to opłacało) z tego co pamiętam było jakieś info na grze, że roczny VIP się kończy (wiem mogłem wykupić kilka do przodu mój błąd) ale do konkretów zaglądam tam dziś i widzę, że nawet nie ma pół rocznego ( 10 dni i 30 dni ) 

o co kaman ?
o "Duuuuuuże zmiany" skończyłem badanie pacjenta więc teraz zapłacicie za jego badanie
Błahahahhahahahhahaha
Miesiac temu jeszcze byl pol roczny jak placilem.
Pewnie jakiś błąd - VIP jest na pół roku, bo nie było żadnego info o następnej zmianie. W przeciwnym razie możemy poczuć się oszukani.
(15-10-2019, 23:20:11)Houczas napisał(a): więc teraz zapłacicie za jego badanie
Ty czorcie ;p
Pewnie jest jakiś błąd...ja mam tak

Posiadasz konto VIP do: 2035-06-22
                                                                  ♥ Sidney68 ♥
Najpewniej duże zmiany coraz bliżej, to i VIPA na dłuższy czas nie sprzedają Wink
jakis błąd jest bo według tego co było pół roczny VIP powienien być

DUUUUŻE ZMIANY (zaczynamy od VIP)
W związku z szykowanym ogromnym pakietem zmian, informujemy, że obecne, roczne pakiety VIP będą możliwe do kupienia jeszcze tylko przez najbliższe 17 dni, a więc do końca (28.02) lutego. Po tej dacie, możliwe będą do kupienia jedynie półroczne, miesięczne oraz tygodniowe pakiety VIP.
To nie wiem, może nastąpiła zmiana, o której oficjalnie już nie napisali. Tongue
(16-10-2019, 06:22:46)Adis napisał(a): Najpewniej duże zmiany coraz bliżej, to i VIPA na dłuższy czas nie sprzedają Wink
zgadza się
(16-10-2019, 08:33:02)GM_Arek napisał(a):
(16-10-2019, 06:22:46)Adis napisał(a): Najpewniej duże zmiany coraz bliżej, to i VIPA na dłuższy czas nie sprzedają Wink
zgadza się
Skoro byla informacja ze nie bedzie mozliwosci na rok to czemu nie bylo wzmianki ze na 1/2r. Tez nie bedzie mozna ?

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości