Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
VIP
ID zawodnika :12862
ID drużyny :
ID zawodów :
Opis Błędu + 
11 dni oczekuje na VIP !!!!!!! Ktoś to ogarnia ??? Angry
duuuże zmiany są to i duuużo się czeka na VIPa Tongue
trochę przesada tyle czekać na coś co się płaci
@Sebalack - pewnie przelew tradycyjny? Czy zamiast akcji "flagi" nie można by tym się zająć priorytetowo? Panie Arku - może w takich sytuacjach skan potwierdzenia przelewu wystarczy na maila? Po za tym przydał by się taki osobny dział "Vip-problem", bo to raczej nie pierwszy przypadek. "Wycieramy podłogę, a dach cieknie"
przypadkiem zauważyłem wpis Sebalack na sb (jeszcze przed zgłoszeniem go tutaj) i dla pewności ponownie zajrzałem na konto (bo vipy uruchamiane są regularnie, choć zdarzają się poślizgi, ale na pewno nie tak duże). Wpłaty na konto brak

Sebalack: sprawdź dokładnie czy na dobre konto wpłaciłeś pieniądze (o ile mówimy o przelewie tradycyjnym?) i skontaktuj się ze mną na pw w grze

Szymon i Adamsky - jak się nie ma nic do powiedzenia w temacie, to czasem milczenie bywa złotem.. zbędny SPAM
(26-09-2019, 23:34:07)Adamsky73 napisał(a): Panie Arku - może w takich sytuacjach skan potwierdzenia przelewu wystarczy na maila?

A wiesz ile takich skanów Pan Nawrocki nawysyłał? Big Grin
płatność paypal była , sianko poszło w każdym bądż razie , pierwszy raz tutaj robiłem w ten sposób płatność a tak zawsze błyskawiczny ...więc coś nie ten teges
A to inna para kaloszy Smile coś musiało się u dostawcy zwiesić. Vip uruchomiony

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości