Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nawierzchnia na wizualizacji podczas GP
ID zawodnika: Nie dotyczy
ID drużyny: Nie dotyczy
ID zawodów: 63146
Opis Błędu + Screeny: Jeśli pogoda zmieni rodzaj nawierzchni w zawodach GP to podczas zawodów na wizualizacji cały czas widoczna jest nawierzchnia bazowa (w przywołanym przypadku grząska), a powinna być widoczna nowa nawierzchnia, którą ustawiła pogoda (w podanym przypadku normalna). Z tego co wiem jest to tylko błąd wizualny, czasy normalnie się zgadzają tak jakby jechali na normalnej.

Link do przywołanych zawodów: https://www.speedwaystar.org/live3-63146
Ale to nie jest żaden błąd! Tak jest od początku i tak być miało! Suwaczki pogodowe tak właśnie działają, a na podanym przykładzie ja widzę, że nawierzchnia była normalna.
Piszę poprawnie w języku polskim, bo szanuję swoich rozmówców.
Wolę poświęcić kilkanaście sekund na sprawdzenie tego co napisałem
niż kompromitować się publicznie i szerzyć w internecie błędy językowe.
(17-09-2019, 08:15:55)Kabat napisał(a): Ale to nie jest żaden błąd! Tak jest od początku i tak być miało! Suwaczki pogodowe tak właśnie działają, a na podanym przykładzie ja widzę, że nawierzchnia była normalna.

Nie zrozumiałem za bardzo Kabat Twoich intencji, więc przywołam dwa przykłady.
Mecz WCB Team - BestTeam - nawierzchnia bazowa WCB to twarda. W podanym przykładzie pogoda zmieniła nawierzchnię na normalną i w meczu można zaobserwować na wizualizacji, że nawierzchnia jest normalna.
Link: https://www.speedwaystar.org/live-61489

Czwarta Runda GP - nawierzchnia bazowa to grząska. W podanym przykładzie pogoda zmieniła nawierzchnię na normalną i w trakcie zawodów na wizualizacji obserwujemy, że nawierzchnia to nadal grząska, a powinna być taka, na którą wskazuje suwak pogodowy, czyli normalna.

W skrócie chodzi mi o ten "kolor" nawierzchni na wizualizacji podczas rund GP, że się nie zmienia, jeśli zmieni się nawierzchnia pod wpływem pogody.

Mam nadzieję, że teraz bardziej zrozumiale to wytłumaczyłem Kabat Smile
Ale ja Cię doskonale zrozumiałem. Smile
Wykres zostaje ZAWSZE taki sam, a to czy nawierzchnia się zmieniła trzeba odczytać z położenia suwaka - 2 skrajne pola to inna nawierzchnia. Tak było zawsze i to nie jest błąd tylko tak to Arek wymyślił a Kuba zrobił.
(18-09-2019, 11:26:40)Kabat napisał(a): Ale ja Cię doskonale zrozumiałem. Smile
Wykres zostaje ZAWSZE taki sam, a to czy nawierzchnia się zmieniła trzeba odczytać z położenia suwaka - 2 skrajne pola to inna nawierzchnia. Tak było zawsze i to nie jest błąd tylko tak to Arek wymyślił a Kuba zrobił.

[Obrazek: y3ppndjvoeql.jpg]

Zdjęcie z ostatniego GP. Dlaczego na wizualizacji nawierzchnia ma kolor brązowy (wskazujący na nawierzchnię grząską) skoro pogoda zmieniła nawierzchnię na normalną? Nawierzchnia na wizualizacji nie ma koloru jasnoszarego (wskazującego na nawierzchnię normalną). Jest błąd, bo w lidze normalnie się zmienia kolor nawierzchni na wizualizacji, jeśli pogoda zaingeruje. O to mi cały czas chodzi.
OK, to ja jednak nie zrozumiałem. Big Grin
(18-09-2019, 12:47:00)Kabat napisał(a): OK, to ja jednak nie zrozumiałem. Big Grin

Cieszę się, że się ostatecznie dogadaliśmy Big Grin
Ja nawet nie wiedziałem, że na wizualizacji są różne kolory nawierzchni i że wskazują na daną nawierzchnię Big Grin
Kurde ja też... Człowiek jednak uczy się całe życie
do poprawienia

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości