Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lista Startowa GP
Błąd w liście startowej GP
Proszę o Sprawdzenie.
@Iceman znalazł się w gronie szesnastu wspaniałych, a nie @SzymonPGN

[Obrazek: 49cec0cb4b898.png]

Lista startowa 1 Rundy.
[Obrazek: 1e3c581b3d9e4.png]

Poniżej odpowiedz, którą przekazałeś w temacie kolejności w GPC, gdzie mnie niby random wylosował.  
@Kwiatek był na 7 pozycji w GP. Pewnie z czystą przyjemnością by zastąpił randomowego @fracha10
[Obrazek: 3d52e5617efe9.jpg]

@GM_Arek trochę słabe wytłumaczenie. Szkoda, że w poprzednich edycjach byleś taki nieugięty.

[Obrazek: 31afad4419efe.jpg]
Filet z Mintaja 01'-06' 10'- (Brąz DMP 14'; Srebro MPK 02' 03' 10'; Złoto MPK 05')
Smokersi Krzepice 07'-09' (Złoto DMP 07' 08'; Srebro DMP 09')

4 miejsce - IMK sezon 05' 11' 12'
1 miejsce - IMK sezon 06'
5 miejsce w cyklu Grand Prix 07'
pewnie "dzika karta" Tongue może Szymon niezdolny do jazdy i Iceman jest 1 rezerwowym Big Grin
Hola Hola co to za nowe zasady??? Co roku coś innego. Może mi ktoś wytłumaczyć, dlaczego w zeszłym sezonie jechał f10 jako jeden z zawodników z GPC co go wylosowano, a w tym ma jechać Iceman jako 7 z poprzedniego GP.

Ja chce się dowiedzieć jaki jest regulamin do tych zawodów, a nie jakieś dopychanie zawodników na odwal.
Szymon nie chciał startować, więc spytałem Ice czy chce go zastąpić

przepraszam, ale sytuacji z frachą nie pamiętam. Natomiast pamiętam że po jakiejś aferze też dostawialiśmy zawodników do gp za tych, co zostali zbanowani
@GM_Arek a nie warto by delikatnie zmienić zasady awansu, by w końcu GP było dla tych co chcą jechać, a nie dla tych co się przypadkiem znajdą bo zbierali h skróceń?
o tym ze jadę dowiedziałem się w niedzielę na ligowym meczu co dla jaj sobie sprawdziłem. później napisałem do Arka że nie chcę jeździć w GP, a dla dobra "jakości" zawodów zasugerowałem poszukania kogoś innego Smile ot taka nowa świecka tradycja Smile wg mnie warto spytać w kolejnych rundach czy ktoś chce jechać, ja nie chciałem, szczęście miał ICEMAN Big Grin
(06-08-2019, 09:53:18)Jurij Kamykov napisał(a): @GM_Arek a nie warto by delikatnie zmienić zasady awansu, by w końcu GP było dla tych co chcą jechać,
wkrótce to się zmieni, myślę że każdy, kto będzie miał na tyle czasu na granie, będzie chciał jechać
Ja powiem krótko nie przyznawać żadnych godzin za jazde w rundach eliminacyjnych do GP a podwoić godziny za udział w GP w stosunku do zdobytych godzin i wszyscy będą pogodzeni bo wtedy pojadą naprawde ci co bedą chcieli
Dobra idea!
W sumie 10 sezonów (rozpoczęcie gry w 5 sezonie), ŻADNYCH szans na sukcesy w seniorskich imprezach, mimo regularnego treningu, więc też jestem ZA aby dawać jeszcze więcej szans na ucieczkę najlepszym, bo tylko tacy jeżdżą w GP (nie licząc wcześniejszych pomysłów z Juniorami, fajnie obrazującymi, że jeżeli nie zacząłeś gry w pierwszych jej dniach, nie masz szans na żadne dobre wyniki).
Masz moje poparcie!
(07-08-2019, 19:05:07)Tofik napisał(a): Ja powiem krótko nie przyznawać żadnych godzin za jazde w rundach eliminacyjnych do GP a podwoić godziny za udział w GP w stosunku do zdobytych godzin i wszyscy będą pogodzeni bo wtedy pojadą naprawde ci co bedą chcieli
Wybitnie głupi pomysł

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości