Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kopiowanie tekstu
Witam, mam problem z kopiowaniem tekstu. Wiem, można poprostu samemu napisać, ale nie o to chodzi. Chciałem to wyjaśnić, co robię źle. Piszę na tablecie z androidem i kopiując tekst i wklejając go do okna odpowiedzi, nie widzę go. Klikając na opcję "podgląd" odrazu tekstu tez nie widzę, dopiero po przybliżeniu, powiększeniu tego okna, ukazuje mi się ledwo widoczny tekst. Zapewne jest to kwestia doboru koloru czcionki, ale do tej pory nie udało mi się tego zmienić. Nadmienię, że pisząc posta mam czcionkę czarną na białym tle i wszystko jest przejrzyste. Dzieje się tak tylko w opcji kopiuj-wklej.
Chciałem coś dopisać, lecz nie widzę opcji "edytuj".
Przed chwilą pisałem posta odnośnie literówki w grze i zauważyłem, że pisząc na początku posta, wszystko było ok. Jednak po użyciu opcji kopiuj-wklej, wszystko co pisałem dalej było niewidoczne i napisane wielkością czcionki wklejonego tekstu. Później zaznaczyłem go i powiekszyłem sam, żeby się odznaczał i dla zachowania przejrzystości posta.
Naprawdę nie wiem co o tym myśleć. Być może za mało piszę, stąd moja niewiedza. Mam nadzieję, że system android nie koliduje w jakiś sposób z kodem pisania gry i jest to tylko efekt uboczny nowicjusza. Smile
Ja z telefonu jak kopiuję załóżmy szablon do typowania i dopisuję wyniki to wszystko jest ok, więc może coś robisz źle i uda Ci się w przyszłości ten błąd wyeliminować, lecz specem nie jestem to nie wykluczam jakiegoś błędu na, którego nie masz wpływu Wink

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości