Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
witam
Hej co z moim kontem VIP zrobiłem przelew a czekam praktycznie tydzień ? o co chodzi
(29-07-2019, 18:15:25)Szybki1988 napisał(a): Hej co z moim kontem VIP zrobiłem przelew a czekam praktycznie tydzień ? o co chodzi

Cześć. Zawsze warto napisać do Gm_Arek,  wtedy trwa to między 24 a 48 godzin. Ja tak zrobiłem, żeby przyśpieszyć to i podziałało.
Pisałem wiele razy i brak odpowiedzi Sad
(29-07-2019, 18:58:05)Szybki1988 napisał(a): Pisałem wiele razy i brak odpowiedzi Sad

Aż nie chce mi się wierzyć , że Arek przyjął pieniądze i nie uaktywnił konta VIP.  Nie znam go osobiście, ale coś musi być na rzeczy. Nawet gdyby coś poszło nie tak z przelewem, to powinien chociaż odpisać na Twoją wiadomość.
Myślę, że nie otrzymał żadnej wiadomosci od Ciebie, bo np poszła odrazu do spamu, albo Twój przelew nie dotarł.  Nic innego nie przychodzi mi do głowy. Na pewno nie jest to umyślne działanie. Jak by tak podchodził do tematu, to nie miałby żadnego gracza vip.
Jedyna rada to próbuj dalej z wiadomościami, innej możliwości nie widzę.
(29-07-2019, 18:15:25)Szybki1988 napisał(a): Hej co z moim kontem VIP zrobiłem przelew a czekam praktycznie tydzień ? o co chodzi
nie mam żadnej korespondencji od Ciebie.
pieniądze przyszły 25.07. Na stronie vip jest informacja że czas aktywacji to 1-3 dni ROBOCZYCH. Warto czytać info Wink

VIP aktywowany. pozdrawiam
(29-07-2019, 20:30:00)GM_Arek napisał(a): pieniądze przyszły 25.08
Czyli jeszcze nie przyszły? Tongue

Notatka od GM_Arek, 29-07-2019 22:02:34:

racja, data poprawiona Smile

Piszę poprawnie w języku polskim, bo szanuję swoich rozmówców.
Wolę poświęcić kilkanaście sekund na sprawdzenie tego co napisałem
niż kompromitować się publicznie i szerzyć w internecie błędy językowe.
Dzięki Smile
Mówiłem, że coś musi być nie tak i się wyjaśniło. Powodzenia...

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości