Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Komfort busa
ID zawodnika :11003
ID drużyny :276
ID zawodów :/
Opis Błędu + Screeny :
Witam, chciałbym zgłosić pewną nieścisłość przy komforcie w rozbudowie busa.
Sytuacja jest następująca, przy maksymalnym poziomie komfortu otrzymuje zwrot energii +4e na zawody oraz +7e na tuning. Jeśli wybieramy się, np. na zawody ligowe busem, przy wybieraniu sprzętu na zawody widzimy "strata energii: 10", natomiast na zawodach startujemy z 96e, co oznacza, że przy wyborze sprzętu nie jest uwzględniony zwrot energii (+4e musimy uwzględnić sami). Z kolei przy tuningu sytuacja ma się zupełnie na odwrót. Wykonałem tuning, w którym było napisane "strata energii: 10", więc logicznie myśląc pomyślałem, że również tutaj sam muszę uwzględnić +7e za zwrot tunera. Niestety, tam zwrot z komfortu został już uwzględniony (odjęło mi -10e, a nie -3e tak jak pierwotnie myślałem). Próbowałem wynaleźć coś na ten temat w FAQ, natomiast żadnego wytłumaczenia nie znalazłem. Nie wiem czy to błąd, ponieważ wcześniej nie zwracałem na to uwagi. Niemniej wydaje mi się to nielogiczne, że na zawody strata energii jest pokazywana w inny sposób niż za tuning
A powiedz tylko w której opcji tuningu przy wyjeździe BUSEM masz pobór Energii 10? Tongue
Piszę poprawnie w języku polskim, bo szanuję swoich rozmówców.
Wolę poświęcić kilkanaście sekund na sprawdzenie tego co napisałem
niż kompromitować się publicznie i szerzyć w internecie błędy językowe.
U mnie przy najwyższym tuningu (+0.25) zawsze pokazuje stratę energii bez uwzględnienia komfortu. Później jestem mile zaskoczony, że energii pobrało mniej Smile Uważam jednak, że komfort busa powinien być uwzględniany podczas ustawiania sprzętu i wyjazdu do tunera.
(30-05-2019, 08:12:36)Kabat napisał(a): A powiedz tylko w której opcji tuningu przy wyjeździe BUSEM masz pobór Energii 10? Tongue
Dobra Kabat wyjaśnił temat, dzięki. Tuning robiłem samolotem, a nie busem, więc nie odzyskuje nic z komfortu w ten sposób. Mój błąd, temat do zamknięcia Wink

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości