Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nazwy lig
Wpadłem na pomysł, który wizualnie myślę wyglądałby dość fajnie. Otóż SpS ma kilku patronów. Można byłoby zrobić BETAD Leasing Ekstraliga, Gazeta Lubuska 1 liga grupa 1 itp....
Zmiana tylko wizualna, ale w mojej ocenie wyglądałoby to dość fajnie. Są patroni to fajnie byłoby to wykorzystać. Zrobić to do powiedzmy 2 lub 3 ligi i w miarę równo to podzielić. Co sądzicie o tym? Smile
do przemyślenia Smile
Albo sprzedać nazwy lig dla sponsorów i w ten sposób fundusze przeznaczyć na serwer, pomoc przy błędach i piwo przed meczami Big Grin
Byleby to wykorzystać Smile
idac tym tokiem myslenia. Kluby od sponsorow ligi powinny otrzymywac fundusze

[Obrazek: 39221238_1323463891122761_89056755049929...e=5D8E8547]

Tu nie chodzi o kluby, a o dodatkowe nazwy do tych lig. Przy okazji może ,,kto da więcej'' ma nazwe swoją w lepszej lidze i kasa na rozwój gry Smile
z tego co pamiętam była już BETAD Leasing Ekstraliga dlaczego nie ma takiej nazwy ???

Pomysł jak najbardziej na wielki plus
Też mi się tak wydawało, ale nie byłem pewien Big Grin
Bylo chyba tez stal rzeszow jak pamietam. Czy cos tworcy zarabiali na tym nie wiem ale mozna by wysondowac oferte sponsorska na nazwy lig. Nie mowie ze kluby maja cos z tego miec chyba ze doplate do obozu, ale serwery trzeba oplacac, domene tez wiec latwiej by bylo dla tworcow.
Kluby to tam pal licho. Bardziej chodzi o jakiś dochód dla twórców z rzeczy, która nawet by trochę uatrakcyjniła nazwy tych lig.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości