Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Indy a liga
Porównując czasy moje i kolegów z drużyny w lidze i zawodach i indywidualnych, dochodzę do wniosku że :

Silnik gry nie jest identyczny w lidze i zawodach indy.

W lidze większe znaczenie ma nawierzchnia. W indy znaczenie nawierzchni maleje w baaardzo dużym stopniu, a może nawet zanika całkowicie.

Takie opinie pojawiały się już wcześniej, ale po wczorajszym minigeddonie jestem tego pewny.

Fajnie jakby ktoś się temu przyjrzał i sprawdził czy wszystko jest ok z nawierzchniami
Tez mam takie odczucia juz od dluzszego czasu tylko z tym ze skile bazowe jak I pogodowki jada inaczej w lidze niz w Indy .Chodzi mi raczej o znaczenie albo baza lepiej jedzie w lidze niz Indy lub odwrotnie,pogodowki jada lepiej w Indy lub odwrotnie.Przyklad tez z porownaniem paru zawodnikow.Ale to tylko szkic mojego podejscia ,tak na 75 % jestem przekonany ze tak jest
Pewnie tak ma być.
Gra wyborów.
Trenujesz albo bazę na ligę, albo pogodowe na indy. Także to nie błąd tylko taka polityka gry.
(01-05-2019, 22:38:37)Bagro napisał(a): Tez mam takie odczucia juz od dluzszego czasu tylko z tym ze skile  bazowe jak I pogodowki jada inaczej  w lidze niz w Indy .Chodzi mi raczej o znaczenie albo baza lepiej jedzie w lidze niz Indy lub odwrotnie,pogodowki jada lepiej w Indy lub odwrotnie.Przyklad tez z porownaniem paru zawodnikow.Ale to tylko szkic mojego podejscia  ,tak na 75 % jestem przekonany ze tak jest
Z tym się średnio zgadzam. Według mnie skile działają tak samo. Błąd jest w nawierzchni. W lidze na normalnej ledwo co jadę, a indy normalna nie jest przeszkodą. Pogoda taka sama. Porównywalem zresztą swoje czasy i kolegów z drużyny.

Tak samo jest w lidze w stosunku siłowiec - technik na grzaskiej - pisałem o tym temat ale pozostał bez żadnej odpowiedzi.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości