Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Błąd ze skillami pogodowymi.
@brylu po glebszych to moze ty jestes a arogancko jak I sobiestycko odbierasz temat .Na co sie pytasz jak I tak wiesz swoje .A nie piskaj jak bys wiedzial co jedzie we grze,a krytyke wez na klate a nie tak jak twoj kolega z zespolu ktory nie sie jak sie chowac na czacie gry...

Zreszta sam wiesz ze energia,sciezka ma ogromne znaczenie ale nie ty zapewne wiesz najlepiej ..elo
(28-04-2019, 11:32:14)Bagro napisał(a): @Brylu po glebszych to moze ty jestes a arogancko jak I sobiestycko odbierasz temat .Na co sie pytasz jak I tak wiesz swoje .A nie piskaj jak bys wiedzial co jedzie we grze,a krytyke wez na klate a nie tak jak twoj kolega z zespolu ktory nie sie jak sie chowac na czacie gry...

Zreszta sam wiesz ze energia,sciezka ma ogromne znaczenie ale nie ty zapewne wiesz najlepiej ..elo
Aroganckie to było Twoje ostatnie zdanie w pierwszym poście. Gdybyś takim tonem nie napisał, to ja w takim samym tonie bym Ci nie odpisał. Nie rozumiesz w ogóle tego co napisałem w pierwszym poście, ale do krytykowania jesteś pierwszy. O jakim znaczeniu energii Ty tu nadal piszesz, skoro na podstawie pierwszych 3 biegów widać, że 4e mniej i silnik o 0.02 gorszy to czas gorszy o około 0.5 sek. Więc na 4 bieg sytuacja jest identyczna. Napisałem, że mogłem mieć wtedy złą ścieżkę, ale agresyw i najlepsze pole to niwelują względem 3 biegu. Więc jaki wpływ ścieżki? Zostało już na 90% wyjaśnione, że różnica czasu wynika z tego, że słońce jest ogólnie wolniejsze od chmur, a Ty dalej brniesz w jakąś energię i ścieżkę nie patrząc na fakty, które przedstawiłem. Nie kwestionuję tego, że energia ma kolosalne znaczenie, ale w tym przypadku akurat nie o energię chodzi...
Jak się nie chce poświęcić czasu na zrozumienie tematu, to najlepiej się nie wypowiadać, a tym bardziej nie krytykować.
Dobra detka bo widze ze cisnienie na zwieraczu masz duze a to ze na sloncu najgorsze czasy sa wiedza kolesie od 1 sezonu a nie po 14 .
A o znakach interpunkcyjnych wiedzą już dzieci w podstawówce Smile Czytanie ze zrozumieniem to też jakoś ten okres.
Slownik mam angielski bo nie mieszkam w Polszy a nie chce mi sie zmieniac Big Grin.Brylu ja do ciebie nic nie mam ,czasami cos walne ale to nie znaczy ze mam jakis problem Big Grin.Napisalem szybko a tak wyszlo .Nie jestem koles ktory robi dymy ani smart ass madrala.

Czytalem ze zrozumieniem ale dzieci we grze wiedza I tak ze na sloncu jedzie sie najgorzej,elo wariat Big Grin
Ja dopiero teraz dowiedziałem się, że słońce jest najwolniejsze Smile
(28-04-2019, 08:17:36)Asteck666 napisał(a): Moim zdaniem nie można pominąć energii, bo to że traciłeś jej co bieg tyle samo, nie oznacza że wprost proporcjonalnie tyle samo będziesz tracił na prędkości. Ale ja się nie znam.

Dokładnie, zgadzam się, nie ma nigdzie powiedziane, że energia jest zależna liniowo, więc nie wiem skąd to założenie.

A odnośnie różnic czasów w każdej pogodzie to z tego co wiem to zawsze była między nimi różnica dość zauważalna gołym okiem bez większych wyliczeń.
O czym wy tu gdybacie? Nie chce mi się czytać całego wątku Tongue
[Obrazek: JLIsrPq.png]
Według mnie wszystko jest ok. i nie ma błędu
To nie błąd tylko nowa tradycja !
                                                                  ♥ Sidney68 ♥

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości