Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sprzęt domyślny
#1
To już chyba było, ale napiszę jeszcze raz.

Na cholerę jest oznaczenie, że zawodnik jedzie na sprzęcie domyślnym w zawodach indy? To samo było w lidze jeśli dobrze pamiętam. Już po rozpoczęciu 1 biegu, widać w których biegach można sobie odpuścić i ustawia to całe zawody.
Ta informacja nie powinna być widoczna dla przeciwników.
#2
Nie można odpuścić bo masz jeszcze dwóch kolesi co czyhają na Twoje 3 pkt. Smile
                                                                  ♥ Sidney68 ♥
#3
Była już dyskusja na ten temat - albo przewagę w postaci tej wiedzy mają zawodnicy w pierwszym biegu (tak jak jest teraz), albo ci, którzy jadą z takim delikwentem później (jak było kiedyś). Kij ma dwa końce, choć moim zdaniem lepiej, że wiadomo o tym od początku, podobnie jak w lidze.
#4
A ja niezmiennie (od samego początku wykrzykników) jestem zdania że nie powinno być ich w ogóle.
Już samo to że ktoś nie wystawił sprzętu (szczególnie w lidze) jest osłabieniem drużyny. A znaczek że nie ma tego sprzętu jest dodatkowym MEGAHANDICAPEM przeciwników.
Bez wykrzykników, nie byłoby do końca wiadomo, czy delikwent np wystawił sprzęt 2 dni przed meczem i ma złą zębatkę i czy się zaraz nie zaloguje i nie ustawi odpowiedniej itd.
#5
To ma sens ! I dreszczyk emocji pozostaje do końca !
                                                                  ♥ Sidney68 ♥
#6
ale to przecież zostało niedawno wprowadzone, na wniosek graczy, bo ten co trafiał na BS w 5 starcie miał lepiej niż ten, co trafiał na takiego w 1 starcie


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości