Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Taktyka a czasy
*Młodzieńcza brawura i fantazja oraz nieszablonowe rozwiązania pozwolą ci więcej zyskać na agresywnej taktyce, aniżeli starszym zawodnikom.

**Jednocześnie starsi gracze będą więcej tracić na jeździe pasywnej w stosunku do młodszych.

Arku czy ja dobrze rozumuje że zawodnik słabszy skillowo dostaje więcej przy taktyce agresywnej a mniej do taktyki pasywnej.

Wcześniej nie zwracałem na to uwagę bo jakby to powiedzieć olałem trochę faq

Tym sposobem trzeba celowo schodzić nisko aby dostać dodatkowy bonus do czasów.

Jeśli tak jest a myślę że tak jest to kolejny powód by nie być w czołówce.

Mając max ps dostajesz mniej kasy od zawodników.

Dziwiłem się że Faja odpuścił Speeda ale być może też do tego doszedł.

Taka gra Smile,

Czyli nie trenuj by być mocnym, trenuj by być w środku stawki.

Jak dobierany jest współczynnik do agresji ? na podstawie ogólnego skilla czy rankingu ?

Jeśli ranking to będzie masakra, gdzie różnica między skillami może być 2 oczka a przedział.
Klub:+++DEATH RIDERS+++
W sytuacji gdy zawodnicy z 4-5 czy 6 grupy mogą być lepsi od tych z 2 grupy to rzeczywiście jest to bez sensu.

(07-04-2019, 22:37:04)cinek20059 napisał(a): W sytuacji gdy zawodnicy z 4-5 czy 6 grupy mogą być lepsi od tych z 2 grupy to rzeczywiście jest to bez sensu.
Miało być ze z 1 grupy *
taktyka działa do skilla, nie do rankingu. celowe zaniżanie skilla, czyli zwalnianie o np 1-2 skille nie ma sensu - uwierzcie na słowo.
Też to samo pjowi pisałem :p jeśli są różnice to na pewno nie takie duże bo ja tej analogii jakoś u nas nie widzę
Ale nie zabraniajcie ludziom iść własną ścieżką rozwoju! Niech sobie pidżej przestanie trenować, żeby więcej zyskiwać na taktyce Agresywnej. Big Grin
Piszę poprawnie w języku polskim, bo szanuję swoich rozmówców.
Wolę poświęcić kilkanaście sekund na sprawdzenie tego co napisałem
niż kompromitować się publicznie i szerzyć w internecie błędy językowe.
Jeśli do skilla to ok. Pytan nie mam.

Aczkolwiek bardzo zastanawiające jest dlaczego nikt z TOP10 nie jest topowym zawodnikiem w grze po zmianach silnikowo, taktyczno itd.

Zapewne cała topka poszła zle w skille i jeździ źle taktycznie Smile

Taki urok Smile

Generalnie mając pogodynkę ok 65, speckę pod tor, odnowę po 3, KRW z każdym skillem ponad 60 można przegrać z zawodnikiem z ok 4 grupy mini Smile ,który też zrobił odnowę po 3. Taki urok Smile. Przegrać i w 4 i 5 serii czasami Smile.
Poprostu nie te skille Big Grin

ahh te skille Smile
pj ja jestem w top10 :p

Widocznie dany zawodnik z 4 grupy mini ma lepszy skill na daną nawierzchnie dana pogodę :p takie to trudne? Big Grin
Sobek że tak powiem pier.. każdy może Smile

Jak jest wyższe KRW to pogodowe miał gorsze. Jak wyższe pogodowe to KRW miał gorsze. Zawsze wytłumaczenie na wynik końcowy.

Jak ma jedno i drugie mocno wysokie to nie bo ma lepszy rozkład.

Za przeproszeniem betard do małego ma dużo straty. I musiałby mieć KRW po 65 i to każdy skill a pogodowy tj TS ma maks 62 ale i to nie jest pewne Smile. Do tego betard jeździ skutecznie w deszczu. Nastawiony na dwie pogody. Ok fajnie tylko że ogranicza go ilość skilli Smile a nie ma TJ na poziomie 30-40 oczek.

Najlepszy zawodnik ma 358 skilli. Betard ma ok 348-350 wiecej nie ma.

To teraz rozkładówka:
TS przyjmijmy 61 oczek
KRW: 182 daje to ok 60 oczek na skill ,nawet niech ma po 65 K i 65W to zostaje mu: 52 refleksu
Siła:57
TJ: 50

Ale betard i w słoncu coś robi więc refleks nie ma na niskim poziomie, wiec kosztem innego skilla.

Da się wszystko wyliczyć w dość dobrym przybliżeniu.

Mamy zawodników z wysokim KRW mamy też z wysokimi pogodowymi itd.

Jest to jedyna gra w ktorej nie wiesz jak działa dokładnie silnik gry, gdzie ci sami zaowdnicy jadą w indy i ligowym a dwa różne światy. A to tylko jeden z elementów układanki.

Więcej nie będę sie produkował bo to jest bezcelowe.

Gra jest chaotyczna.
Dawno się tak nie uśmiałem z wyliczeniami :p uwierz że Betard ma dobrze rozłożone skille :p jak się biło wszystko po równo to później się do innych traci
Aby obalić wyliczenia podaj skille.

Nie pomyliłem się za wiele Smile

Bez odbioru

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości