Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Różnice między nawierzchniami
Uważam, że jest błąd z nawierzchniami.

Zacznę od tego że jeszcze 2 czy 3 sezony temu(już po wprowadzeniu nowego silnika) nie było w zasadzie żadnej różnicy na jakiej nawierzchni się jedzie. Później admini coś zmienili, lub samo się zmieniło i teraz różnice są dość spore. Zmiany te odbyły się bez żadnej informacji. Pewnie admini powiedzą że nic nie było ruszane, ale myślę że wielu graczy to zaobserwowało.

Największy błąd zauważyłem na nawierzchni grzaskiej.(ale może też być taki sam na inny nawierzchniach i kombinacjach specek. Ja sprawdzałem dokładnie tylko taka kombinacje. ) Strata technika( druga ulubiona nawierzchnia) do siłowego (ulubiona nawierzchnia) - Różnica jest kolosalna.

Dla porównania na nawierzchni twardej; dla siłowca jest to średnia nawierzchnia, dla technika najgorsza. Tutaj różnica jest już minimalna.

Czyli tak na chłopski rozum.. Różnica jest większa gdy jedzie siłowy i technik na grzaskiej ( najlepsza I średnia nawierzchnia) , a bardzo mała jak jadą na twardej ( średnia i najgorsza).

Podam przykładowe liczby.:

Siłowiec na grzaskiej, czas 60.00
Technik na grzaskiej, czas 60.6

Silowiec na twardej, czas 60.00
Technik na twardej, czas 60.20

T

Dodam że w tych przykładowych czasach uwzględniony jest skil pogodowy, więc wychodzi sama różnica nawierzchni.

Proszr adminów o sprawdzenie tych proporcji.
Ja w drugiej lidze przy max energi 22,93 agres 7,0 nie mogę zrobić rekordu toru na normalnym. Jedynie ścieżka mogła być czynnikiem niekożystnym. Jakoś dziwnie wyważone.
Houczas to może zależeć od skila pogodowego. Moje wyliczenia na podstawie odpowiednich skili i pogody nie są idealne, ale można na nich wyciągnąć wnioski i wyraźnie wskazują że proporcje są nie wyważone.

Moim zdaniem powinno być np tak( już po obliczeniu czasu ze skilem pogodowym). Nie chodzi mi o dokładnie te liczby ale o proporcje.

Siłowiec na grzaskiej : czas 50,00
Technik na grzaskiej : czas 50.15
Startowiec na grzaskiej : czas 50.30

W tej chwili jest całkowicie inaczej i sytuacja wygląda podobnie jak na starym silniku.
To co piszesz wydaje się być logiczne. Ja już dawno przestałem rozumieć co tu się dzieje Big Grin
Ja na twardych torach jechałem piach jako technik a teraz jest o Niebo lepiej Smile
                                                                  ♥ Sidney68 ♥
Sid Ty zawsze jechales piach Big Grin
No i git. Sprawa wyjaśniona Big Grin

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości