Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak nabić największy skil w grze w ciągu 2 dniu
(07-04-2019, 07:01:21)kerimx napisał(a): Tu macie odpowiedź dlaczego tak a nie inaczej. Parówki zrobiły to celowo drugi raz, żeby pokazać jak wygląda ta gra, że można, jak ktoś zna się na informatyce, dale kręcić wałki. Tłumaczenie Arka że celowo zostawili furtkę żeby jeszcze kogoś złapać, to jakieś nieporozumienie. To ja robiąc wałek w grze mogę się tłumaczyć że zrobiłem to tylko po to żeby sprawdzić czy Adm. dobrze działa i to wychwyci?

Nie gadaj głupot, celowo zataili wałki kilka razy żeby pokazać? Big Grin
Gdyby oszust miał trochę mózgu i honoru i rzeczywiście zależałoby mu na grze, to ile razy się mówiło o tym że Arek potrzebuje ludzi, że zrobimy zrzutkę? Mógł się zgodzić na współpracę z Arkiem i robiłby to co kocha, oszukiwałby legalnie i blokował wszystkie furtki, a jeszcze by mu na piwo w padło.

Tak płakałeś, że grasz uczciwie i cię robią w ch...ja, a teraz wielcy obrońcy oszustów się znaleźli.
I nie odpowiedziałeś na pytanie od kogo masz link. Nagle nabrałeś wody w usta i teraz Ty będziesz kolejnym którzy chronią oszustów?
Gratuluję.
Nie bedzie chronił podzieli los oszustów. Z takimi inaczej nie można
Astecki, chodziło o to że zalogowali się do gry drugi raz i pokazali że wałki można kręcić dalej.
przy banie i przy zmiennym ip moga takich kont zakladac do znudzenia.
A mnie ciekawi czy parowy nie korzystaly z tego bugu po banie...
Wyrwać wszystkie chwasty, załatać dziury i bawimy się dalej.
Z jednej strony aż wierzyć się nie chce czego to ludzie nie zrobią aby "być lepszym" od innych w grze która ma bawić, z drugiej strony to cieszy bardzo to że prędzej czy później oszust wpadnie w wielkie G
Pozdro
zrozum ze nie ma takiej opcji. Zaloz konto z tel i za chwile zaloz kolejne konto z tel. Zmienia sie ip.
W duzych miastach masz free net i tez zalozysz konto
IP i Dynamic DNS daje multum możliwości ! 4 telefony w domu i 4 karty SIM i do przodu Smile
                                                                  ♥ Sidney68 ♥
Jedynym unikatowym parametrem po którym identyfikuje się sprzęt w sieci to adres MAC. Gdyby weryfikacja odbywała się na tej podstawie, stanowiłoby to utrudnienie. Ktoś tam ma zapewne ze 2 komputery i komórkę, ale już niewiele więcej.
Nawet jak założy konto w szkole czy gdzieś na innym urządzeniu, to potem regularnie logowałby się dublując MAC na dwóch kontach.
(07-04-2019, 10:22:37)lucjuk napisał(a): Jedynym unikatowym parametrem po którym identyfikuje się sprzęt w sieci to adres MAC. Gdyby weryfikacja odbywała się na tej podstawie, stanowiłoby to utrudnienie. Ktoś tam ma zapewne ze 2 komputery i komórkę, ale już niewiele więcej.
Nawet jak założy konto w szkole czy gdzieś na innym urządzeniu, to potem regularnie logowałby się dublując MAC na dwóch kontach.
Życie nie jest takie piękne. Powodzenia w odczytaniu adresu MAC z poziomu javascript Smile

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości