Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Błędna ikona kontuzji !
#1
https://www.speedwaystar.org/profil-4284
https://www.speedwaystar.org/klub-24
https://www.speedwaystar.org/live3-60214 oraz https://www.speedwaystar.org/live3-60299

Chodzi o ikonkę przy zawodniku sygnalizującą kontuzję. snajper jechał IMK i we wszystkich biegach punktował a ma ikonkę kontuzji tam Smile Czyli dopiero po meczu nabawił się kontuzji ? Nie ! Kontuzję złapał dopiero dzień pózniej w GPC w ostatnim swoim biegu ! Zresztą wchodząc na dowolny mecz ( nawet rok wstecz ) ta ikonka jest przy jego nicku Smile Od pierwszego meczu i do tego od pierwszego sezonu jest nonstop kontuzjowany ? Wszyscy wiedzą o czym piszę ! Dlaczego ta ikonka nie pojawia się TYLKO w meczu gdzie miała miejsce kontuzja,no i w profilu zawodnika oczywiście ? Podobny bug jest przy zmianie nicku lub nazwy drużyny ! Z automatu wszędzie są nowe nazwy a nie te które były faktycznie we wcześniejszych sezonach ! Chodzi o drobną korektę we wpisach i jest to błąd raczej estetyczny bez wpływu na grę ! Ale można to przecież poprawić ! Wprowadza w błąd co do rzeczywistej sytuacji ! Dzisiaj łapię kontuzję i jest ona widoczna tylko w tym jednym jedynym meczu a nie w trzystu innych naraz !
                                                                  ♥ Sidney68 ♥
#2
Idź na tulipany
Kontuzja nie jest przypisana do meczu, tylko do zawodnika i podczas kontuzji jest ikonka kontuzji przy zawodniku,
#3
I w tym rzecz ! Ale ta ikonka pokazuje się cały czas...nawet gdy wejdziesz na mecz 3 sezony wcześniej ! A wtedy zawodnik nie był kontuzjowany Sad
                                                                  ♥ Sidney68 ♥
#4
Bo ikonka jest przypisana do zawodnika, a nie do danego meczu. Więc gdzie nie wejdziesz to informuje Cię, że zawodnik jest AKTUALNIE kontuzjowany.
#5
ta sama sytuacja jest z nickiem. Jest to aktywny link, dlatego jego zmiana w jednym miejscu powoduje zmianę w innych miejscach.
#6
Wiem jak to działa Smile Mnie chodziło tylko o to żeby tak nie było !
                                                                  ♥ Sidney68 ♥
#7
W takim razie przenoszę z Błędów do Propozycji i teraz można o tym podyskutować. Tongue

Generalnie nie jest to dla mnie jakiś wielki problem, ale istotnie trochę bez sensu jest to rozwiązane. Jak dla mnie ikona kontuzji w profilu zawodnika OK, ale w każdym możliwym miejscu, w tym zawodach prehistorycznych, już trochę bez sensu. Osobiście rozwiązałbym to inaczej - wstawiając ikonki tylko w punktacji indywidualnej zamiast "w".
Piszę poprawnie w języku polskim, bo szanuję swoich rozmówców.
Wolę poświęcić kilkanaście sekund na sprawdzenie tego co napisałem
niż kompromitować się publicznie i szerzyć w internecie błędy językowe.
#8
Dzięki @Kabat !
                                                                  ♥ Sidney68 ♥


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości