Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pytanie do GM_Arka
A błąd z tunerem, o którym pisałem w poprzednim poście? Załataliście to po cichu, a kto przez 9 sezonów skorzystał, ten skorzystał. Reszta uczciwych graczy sobie grała w błogiej nieświadomości, a może by się im słowo wyjaśnienia należało, albo jakaś rekompensata, bo z tego co wiem, to nikt za korzystanie z tego wałka nie poleciał i sobie wałkarze grają do teraz. Po prostu, uczciwi gracze mieli się o tym nigdy nie dowiedzieć. - to napisał Maveral, a ja zadałem pytanie? Czy to o czym on pisał to prawda? Bardzo proszę o odpowiedź.......
nie che zadnej rekompensaty bo to nie zwroci Nam tego ze jacys ciule oszukuja w grze. Co z tego ze Nam wyjasni ze gracz X,Y czy Z oszukiwal ale teraz jest fajny bo jezdzi w Elidze czy wplacil VIP-a na 3-4 lata. Dla mnie dalej jest ciulem i cieniasem. Arek sam sie okreslil ze ma 90% swoich klientów czyli graczy w dupie i daje do zrozumienia ze mamy robic dokladnie to samo

[Obrazek: 39221238_1323463891122761_89056755049929...e=5D8E8547]

@Magnus, weź się z łaski swojej nie wpierdzielaj do każdego tematu ze swoimi frustracjami. Będzie Arek chciał coś więcej napisać to napisze, nie będzie chciał to nie napisze i koniec. Może nie ma o czym, może pewnych informacji nie chce ujawniać choćby po to by oszustów nie płoszyć i złapać "za rękę". Tak czy siak DOŚĆ tego pierdzielenia!!! Kolejne jazdy, wstawki, aluzje i głupawe komentarze (nie tylko Twoje) będę już stosownie nagradzał.
Piszę poprawnie w języku polskim, bo szanuję swoich rozmówców.
Wolę poświęcić kilkanaście sekund na sprawdzenie tego co napisałem
niż kompromitować się publicznie i szerzyć w internecie błędy językowe.
(01-04-2019, 17:58:17)Kabat napisał(a): Będzie Arek chciał coś więcej napisać to napisze, nie będzie chciał to nie napisze i koniec.

A mi się wydaje że powinien się wypowiedzieć, a nie jak będzie chciał.
(01-04-2019, 15:55:53)Magnus napisał(a): nie che zadnej rekompensaty bo to nie zwroci Nam tego ze jacys ciule oszukuja w grze. Co z tego ze Nam wyjasni ze gracz X,Y czy Z oszukiwal ale teraz jest fajny bo jezdzi w Elidze czy wplacil VIP-a na 3-4 lata. Dla mnie dalej jest ciulem i cieniasem. Arek sam sie okreslil ze ma 90% swoich klientów czyli graczy w dupie i daje do zrozumienia ze mamy robic dokladnie to samo
tak wiemy jesteś czysty xddddd
Filet z Mintaja 01'-06' 10'- (Brąz DMP 14'; Srebro MPK 02' 03' 10'; Złoto MPK 05')
Smokersi Krzepice 07'-09' (Złoto DMP 07' 08'; Srebro DMP 09')

4 miejsce - IMK sezon 05' 11' 12'
1 miejsce - IMK sezon 06'
5 miejsce w cyklu Grand Prix 07'
Cenzura za rogiem... Sad
(01-04-2019, 17:58:17)Kabat napisał(a): @Magnus, weź się z łaski swojej nie wpierdzielaj do każdego tematu ze swoimi frustracjami. Będzie Arek chciał coś więcej napisać to napisze, nie będzie chciał to nie napisze i koniec. Może nie ma o czym, może pewnych informacji nie chce ujawniać choćby po to by oszustów nie płoszyć i złapać "za rękę". Tak czy siak DOŚĆ tego pierdzielenia!!! Kolejne jazdy, wstawki, aluzje i głupawe komentarze (nie tylko Twoje) będę już stosownie nagradzał.

forum sluzy DO WYPOWIADANIA sie na kazfdy temat. zalóż swoje forum i tam sie bujaj i ustawiaj wszystkich wlasnych wizji.

[Obrazek: 39221238_1323463891122761_89056755049929...e=5D8E8547]

,,Na forum zachowuj się w sposób kulturalny. Nie urażaj innych. Panuje wolność wypowiedzi. Wolność nie oznacza jednak, że wszystko wolno.
Pamiętaj jednak, że Twoje wypowiedzi świadczą o Tobie, więc zachowaj umiar i dobre maniery.''
Akurat @Magnus nikogo nie uraził ani nie obraził. To jego zdanie na określony temat i ma do tego prawo jak każdy z nas ! Dopóki Arek nie wyjaśni wszystkiego zawsze zostanie smród z takich akcji. Mamy oszustów którzy nie podlegają żadnym karom i to się większości nie podoba. Stąd tyle zarzutów idzie do Arka i to normalna sprawa. Czekamy na wyjaśnienia Administracji dlaczego pewne osoby nie zostały ukarane !
                                                                  ♥ Sidney68 ♥
(01-04-2019, 17:58:17)Kabat napisał(a): @Magnus, weź się z łaski swojej nie wpierdzielaj do każdego tematu ze swoimi frustracjami. Będzie Arek chciał coś więcej napisać to napisze, nie będzie chciał to nie napisze i koniec. Może nie ma o czym, może pewnych informacji nie chce ujawniać choćby po to by oszustów nie płoszyć i złapać "za rękę". Tak czy siak DOŚĆ tego pierdzielenia!!! Kolejne jazdy, wstawki, aluzje i głupawe komentarze (nie tylko Twoje) będę już stosownie nagradzał.

Jednak dobrze by było, żeby coś napisał, bo nagle się okazało że banowanie jest tylko dla wybranych, jeżeli to co napisał Maveral to prawda. Poza tym kogo miałby za rękę złapać, jak błąd, podobno, został naprawiony 4 sezony temu

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości