Ankieta: Czy uważasz, że w związku z "aferą obozową" sezon należy opóźnić?
Ankieta jest zamknięta.
TAK
42.86%
30 42.86%
NIE
57.14%
40 57.14%
Razem 70 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Obozy drużynowe
Twoja wypowiedz nic nie wyjaśnia. Sorry
Tu akurat racja. Staram się spadać w rankingu, ale bardzo mozolnie to idzie. Ci z dołu rankingu, nie chcą iść do góry, bo stracą godziny w indy, a jeśli je zdobędą i mądrze wykorzystają to prawie nie awansują wyżej.
Sam nie wiem jak to jest skonstruowane. W tamtym sezonie waliłem kilka razy treningi po 7 dni i niby awansowałem ale bardzo mało. Jedynym wytłumaczeniem może być to, że czołówka również ma jeszcze niskie skile. Pamiętam, że raz nawet spadłem po 8 czy 9 dniowym treningu, co było mega dziwne.(-_-)
To paradoks tej gry ! Ci co gonią ze wszystkich sił stoją prawie w miejscu a Ci co chcą spaść niżej też nie mogą ? Może jest jakieś sensowne wytłumaczenie i poznamy je kiedyś !
                                                                  ♥ Sidney68 ♥
Kochani parafianie, temat zmierza już powoli donikąd, a na pewno od dłuższego czasu niewiele ma wspólnego ze zgłoszonym błędem. Ogłoszone było kto został ukarany, błąd zapewne załatany, dalsza dyskusja staje się zbędna, więc proponuję przenieść ją na SB albo to jakiegoś tematu z pogaduchami. Ten temat jutro do południa zostanie zamknięty więc jeśli jeszcze jakieś konstruktywne uwagi ktoś ma, to sugeruję się pośpieszyć. Nabijanie postów będzie "nagradzane". Tongue
Piszę poprawnie w języku polskim, bo szanuję swoich rozmówców.
Wolę poświęcić kilkanaście sekund na sprawdzenie tego co napisałem
niż kompromitować się publicznie i szerzyć w internecie błędy językowe.
Kilka razy prosiłem o zamknięcie tego tematu-rzeki bo rzeczywiście nic nie wnosi. W końcu ktoś poszedł po rozum do głowy !
                                                                  ♥ Sidney68 ♥
Tak jeszcze na koniec - mile widziane sprawozdania z prac Kuby - co tam porobione , sprawdzone itp. Tak szczerze - jak ten wątek zamkniecie , to wytaruje następny Big Grin
[Obrazek: 256e634e5c217226gen.png]

(30-03-2019, 00:55:54)Kabat napisał(a): Kochani parafianie, temat zmierza już powoli donikąd, a na pewno od dłuższego czasu niewiele ma wspólnego ze zgłoszonym błędem. Ogłoszone było kto został ukarany, błąd zapewne załatany, dalsza dyskusja staje się zbędna, więc proponuję przenieść ją na SB albo to jakiegoś tematu z pogaduchami. Ten temat jutro do południa zostanie zamknięty więc jeśli jeszcze jakieś konstruktywne uwagi ktoś ma, to sugeruję się pośpieszyć. Nabijanie postów będzie "nagradzane". Tongue

no trzeba bylo sie tego spodziewać. Uczciwi gracze zamknijcie mordy
(30-03-2019, 01:02:54)Sidney68 napisał(a): Kilka razy prosiłem o zamknięcie tego tematu-rzeki bo rzeczywiście nic nie wnosi. W końcu ktoś poszedł po rozum do głowy !

Trzeba byłotl mniej spamować drogi kapelanie.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości