Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Typowanie przedsezonowe
#1
Dział do typowania wyników przedsezonowych

Typujemy podium w kategoriach podanych w szablonie. Punktacja jak w typowaniu zawodów indywidualnych (patrz regulamin).
Typowanie zostanie zamknięte 29.03.2019r. (w piątek) o godzinie 24 00. Wszelkie poprawki po danym terminie są zabronione.
Wyniki zostaną podliczone na koniec sezonu i dodane do klasyfikacji generalnej.

PGE Ekstraliga:
1. Fogo Unia Leszno
2. Truly. work Stal Gorzów
3. Betard Sparta Wrocław
4. forBET Włókniarz Częstochowa
5. Get Well Toruń
6. MrGarden GKM Grudziądz
7. Falubaz Zielona Góra
8. Speed Car Motor Lublin

Nice 1 Liga Żużlowa:
1. Unia Tarnów
2. ROW Rybnik
3. Car Gwarant Start Gniezno
4. Lokomotiv Daugavpils
5. Orzeł Łódź
6. Zdunek Wybrzeże Gdańsk
7. Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów

2 Liga Żużlowa:
1. Euro Finannce Polonia Piła
2. Speedway Wanda Kraków
3. Stainer Unia Kolejarz Rawicz
4. Kolejarz Opole
5. Power Duck Iveston PSŻ Poznań
6. ZOOLeszcz Polonia Bydgoszcz
7. Wilki Krosno

Eliteserien:
1. Smederna Eskilstuna
2. Dackarna Målilla
3. Rospiggarna Hallstavik
4. Västervik Speedway
5. Vetlanda Speedway
6. Indianerna Kumla
7. Lejonen Gislaved
8. Masarna Avesta
9. Piraterna Motala

SGB Premiership:
1. Poole Pirates
2. King’s Lynn Stars
3. Belle Vue Aces
4. Swindon Robins
5. Wolverhampton Wolves
6. Ipswitch Witches
7. Peterborough Panthers

Grand Prix:
1. Tai Woffinden
2. Bartosz Zmarzlik
3. Fredrik Lindgren
4. Maciej Janowski
5. Greg Hancock
6. Artiom Łaguta
7. Jason Doyle
8. Emil Sajfutdinow
9. Patryk Dudek
10. Matej Žagar
11. Martin Vaculík
12. Janusz Kołodziej
13. Niels Kristian Iversen
14. Antonia Lindbaeck
15. Leon Madsen

SZABLON TYPOWANIA:

PGE Ekstraliga:
1.
2.
3.

1 Liga Żużlowa:
1.
2.
3.

2 Liga Żużlowa:
1.
2.
3.

Eliteserien:
1.
2.
3.

SGB Premiership:
1.
2.
3.

Grand Prix:
1.
2.
3.

Speedway Of Nations:
1.
2.
3.

Indywidualne Mistrzostwa Świata Juniorów:
1.
2.
3.

Speedway European Championship:
1.
2.
3.

Przypominam, że typowanie zostanie zamknięte 29.03.2019r. (w piątek) o godzinie 24 00.
[Obrazek: 8889506634a6af2954c364.jpg]
#2
PGE Ekstraliga:
1. Fogo Unia Leszno
2. Betard Sparta Wrocław
3. Falubaz Zielona Góra

1 Liga Żużlowa:
1. ROW Rybnik
2. Unia Tarnów
3. Zdunek Wybrzeże Gdańsk

2 Liga Żużlowa:
1. Kolejarz Opole
2. Wilki Krosno
3. Power Duck Iveston PSŻ Poznań

Eliteserien:
1. Rospiggarna Hallstavik
2. Dackarna Målilla
3. Piraterna Motala

SGB Premiership:
1. Poole Pirates
2. Belle Vue Aces
3. King’s Lynn Stars

Grand Prix:
1. Bartosz Zmarzlik
2. Fredrik Lindgren
3. Tai Woffinden

Speedway Of Nations:
1. Polska
2. Australia
3. Dania

Indywidualne Mistrzostwa Świata Juniorów:
1. Maksym Drabik
2. Bartosz Smektała
3. Dominik Kubera

Speedway European Championship:
1. Leon Madsen
2. Emil Sajfutdinow
3. Jarosław Hampel
#3
PGE Ekstraliga:
1. Betard Sparta Wrocław
2. FOGO Unia Leszno
3. Falubaz Zielona Góra

1 Liga Żużlowa:
1. ROW Rybnik
2. Orzeł Łódź
3. Zdunek Wybrzeże Gdańsk

2 Liga Żużlowa:
1. Kolejarz Opole
2. EuroFinance Polonia Piła
3. Wilki Krosno

Eliteserien:
1. Rosppigarna Hallstavik
2. Dackarna Malilla
3. Lejonen Gislaved

SGB Premiership:
1. Belle Vue Aces
2. Poole Pirates
3. Swindon Robins

Grand Prix:
1. Tai Woffinden
2. Maciej Janowski
3. Bartosz Zmarzlik

Speedway Of Nations:
1. Rosja
2. Polska
3. Australia

Indywidualne Mistrzostwa Świata Juniorów:
1. Maksym Drabik
2. Bartosz Smektała
3. Robert Lambert

Speedway European Championship:
1. Jarosław Hampel
2. Antonio Lindbaeck
3. Robert Lambert
VIVA VIVA WTS !!!
#4
(15-03-2019, 10:06:03)Tom82 napisał(a): PGE Ekstraliga:

1.FOGO unia Leszno
2.Betard Sparta Wroclaw
3.ForBet Wlokniarz Czestochowa

1-Liga Zuzlowa

1.Row Rybnik
2.Car Gwarant Start Gniezno
3.Zdunek Wybrzeze Gdansk

2-Liga Zuzlowe

1.Kolejorz Opole
2.Power Duck Investon PSZ Pozna
3.Euro Finannce Polonia Pila

Elisterien

1.Vastervik Speedway
2.Smederna Eskilstuna
3.Dackarna Malilla

SGB Premiership

1.Belle You Aces
2.Swindon RObins
3.Poole Pirates

Grand Prix

1.Tai Woffinden
2.Artion Laguta
3.Bartosz Zmarzlik

Speedway of Nations

1.Rosja
2.Polska
3.Australia

Indywidualne Mistrzostwa Siwata Juniorow

1,Maksym Drabik
2.Robert Lambert
3.Bartosz Smektala

Speedway Europe Championship

1.Antonio Lindbaeck
2.Leon Madsen
3.Robert Lambert
#5
PGE Ekstraliga:
1. Falubaz Zielona Góra
2. Fogo Unia Leszno
3. Betard Sparta Wrocław

1 Liga Żużlowa:
1. Orzeł Łódź
2. ROW Rybnik
3. Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów

2 Liga Żużlowa:
1. Kolejarz Opole
2. Power Duck Iveston PSŻ Poznań
3. Stainer Unia Kolejarz Rawicz

Eliteserien:
1. Lejonen Gislaved
2. Vastervik Speedway
3. Indianerna Kumla

SGB Premiership:
1. Belle Vue Aces
2. Swindon Robins
3. Poole Pirates

Grand Prix:
1. Emil Sajfutdinow
2. Tai Woffinden
3. Bartosz Zmarzlik

Speedway Of Nations:
1. Rosja
2. Polska
3. Dania

Indywidualne Mistrzostwa Świata Juniorów:
1. Maksym Drabik
2. Bartosz Smektała
3. Robert Lambert

Speedway European Championship:
1. Leon Madsen
2. Robert Lambert
3. Antonio Lindbaeck
#6
PGE Ekstraliga:
1. Unia Leszno
2. Falubaz Zielona Góra
3. Stal Gorzów (co mi tam Big Grin )

1 Liga Żużlowa:
1. ROW Rybnik
2. Zdunek Wybrzeże Gdańsk
3. Car Gwarant Start Gniezno

2 Liga Żużlowa:
1. Kolejarz Opole
2. Wilki Krosno
3. Euro Finannce Polonia Piła

Eliteserien:
1. Elit Vetlanda
2. Dacarna Mallila
3. Indianerna Kumla

SGB Premiership:
1. Poole Pirates
2. Belle Vue Aces
3. Swindon Robins

Grand Prix:
1. Bartosz Zmarzlik
2. Tai Woffinden
3. Maciej Janowski

Speedway Of Nations:
1. Polska
2. Dania
3. Rosja

Indywidualne Mistrzostwa Świata Juniorów:
1. Maksym Drabik
2. Bartosz Smektała
3. Dominik Kubera

Speedway European Championship:
1. Leon Madsen
2. Jarosław Hampel
3. Robert Lambert
#7
PGE Ekstraliga:

1 Fogo Unia Leszno
2 Betard Sparta Wrocław
3 Falubaz Zielona Góra

1 Liga Żużlowa:

1 ROW Rybnik
2 Unia Tarnów
3 Orzeł Łódź

2 Liga Żużlowa:

1 Kolejarz Opole
2 Wilki Krosno
3 Power Duck Iveston PSŻ Poznań


Eliteserien:
1 Dackarna Malilla
2 Rosppigarna Hallstavik
3 Elit Vetlanda

SGB Premiership:

1 Poole Pirates
2 Belle Vue Aces
3 Swindon Robins

Grand Prix:
1 Emil Sajfutdinow
2 Tai Woffinden
3 Maciej Janowski

Speedway Of Nations
1 Rosja
2 Polska
3 Dania

Indywidualne Mistrzostwa Świata Juniorów
1 Bartosz Smektała
2 Robert Lambert
3 Maksym Drabik

Speedway European Championship
1 Jarosław Hampel
2 Leon Madsen
3.Antonio Lindbaeck
#8
PGE Ekstraliga:
1. FOGO Unia Leszno
2. Betard Sparta Wrocław
3. ForBet Włókniarz Częstochowa

1 Liga Żużlowa:
1. ROW Rybnik
2. Car Gwarant Start Gniezno
3. Orzeł Łódź

2 Liga Żużlowa:
1 Kolejarz Opole
2 Wilki Krosno
3 Power Duck Iveston PSŻ Poznań

Eliteserien:
1. Rosppigarna Hallstavik
2. Dackarna Malilla
3. Lejonen Gislaved

SGB Premiership:
1. Poole Pirates
2. Swindon Robins
3. Belle Vue Aces

Grand Prix:
1. Emil Sajfutdinow
2. Tai Woffinden
3. Bartosz Zmarzlik

Speedway Of Nations:
1. Polska
2. Rosja
3. Dania

Indywidualne Mistrzostwa Świata Juniorów
1. Bartosz Smektała
2. Maksym Drabik
3. Dominik Kubera

Speedway European Championship
1. Emil Sajfutdinow
2. Jarosław Hampel
3. Leon Madsen
#9
PGE Ekstraliga:
1. FOGO Unia Leszno
2. Betard Sparta Wrocław
3. Falubaz Zielona Góra

1 Liga Żużlowa:
1. ROW Rybnik
2. Orzeł Łódź
3. Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów

2 Liga Żużlowa:
1 Kolejarz Opole
2 Wilki Krosno
3 Power Duck Iveston PSŻ Poznań

Eliteserien:
1. Rosppigarna Hallstavik
2. Dackarna Malilla
3. Lejonen Gislaved

SGB Premiership:
1. Poole Pirates
2. Swindon Robins
3. Belle Vue Aces

Grand Prix:
1. Bartosz Zmarzlik
2. Tai Woffinden
3. Fredrik Lindgren

Speedway Of Nations:
1. Polska
2. Rosja
3. Dania

Indywidualne Mistrzostwa Świata Juniorów
1. Maksym Drabik
2. Bartosz Smektała
3. Robert Lambert

Speedway European Championship
1. Emil Sajfutdinow
2. Jarosław Hampel
3. Leon Madsen
#10
PGE Ekstraliga:
1. Fogo Unia Leszno
2. Falubaz Zielona Góra
3. Betard Sparta Wrocław

1 Liga Żużlowa:
1. ROW Rybnik
2. Unia Tarnów
3. Orzeł Łódź

2 Liga Żużlowa:
1. Euro Finannce Polonia Piła
2. Kolejarz Opole
3. Stainer Unia Kolejarz Rawicz

Eliteserien:
1. Rospiggarna Hallstavik
2. Dackarna Malilla
3. Elit Vetlanda

SGB Premiership:
1. Poole Pirates
2. Swindon Robins
3. Wolverhampton Wolves

Grand Prix:
1. Bartosz Zmarzlik
2. Tai Woffinden
3. Patryk Dudek

Speedway Of Nations
1. Rosja
2. Polska
3. Dania

Indywidualne Mistrzostwa Świata Juniorów
1. Robert Lambert
2. Bartosz Smektała
3. Maksym Drabik

Speedway European Championship
1. Leon Madsen
2. Jarosław Hampel
3. Grigorij Łaguta
[Obrazek: 8889506634a6af2954c364.jpg]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości