Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Błąd w składzie na baraż
ID zawodnika : 
ID drużyny :
ID zawodów :
Opis Błędu + Screeny :

Sprawa dotyczy naszych rywali czyli SPEEDWAY FIGHTERS (ID klubu: 233) i graczy spod nr 1 i 3 którzy powinni być zamienieni miejscami mianowicie lepszy DamiaN1337 (ID zawodnika: 12071) jest pod nr 1 a powinien być pod nr 3 i spod nr 3 Domino80 (ID zawodnika: 14182) powinien być pod nr 1. Prosze to sprawdzić jeszcze przed barażami bo będą one nie fair z racji innych par
A na jakiej podstawie twierdzisz, że X jest lepszy od Y? Znasz ich skille?
Piszę poprawnie w języku polskim, bo szanuję swoich rozmówców.
Wolę poświęcić kilkanaście sekund na sprawdzenie tego co napisałem
niż kompromitować się publicznie i szerzyć w internecie błędy językowe.
Po czym wnioskujesz, że Damian jest lepszy od Domino? Miejsca w drużynie nie są ustalane na podstawie rankingu, tylko jest trochę inny algorytm. Swoją drogą jest to bez sensu, no ale tak jest Smile Dlatego możesz jechać w wyższej grupie minigeddon, a w drużynie być ze "słabszym" numerem.
(12-03-2019, 22:06:47)Kabat napisał(a): [quote="Kabat" pid="67391" dateline="1552424807"]A na jakiej podstawie twierdzisz, że X jest lepszy od Y? Znasz ich skilln z zeszlego wtorku Smile

np grupy mini z zeszlego wtorku

(12-03-2019, 22:08:46)brylu napisał(a): Po czym wnioskujesz, że Damian jest lepszy od Domino? Miejsca w drużynie nie są ustalane na podstawie rankingu, tylko jest trochę inny algorytm. Swoją drogą jest to bez sensu, no ale tak jest Smile Dlatego możesz jechać w wyższej grupie minigeddon, a w drużynie być ze "słabszym" numerem.

a nie jest tak ze skill decyduje o nr ? najlepszy z 5....... najgorszy z 6 ?
(12-03-2019, 22:08:46)brylu napisał(a): Po czym wnioskujesz, że Damian jest lepszy od Domino? Miejsca w drużynie nie są ustalane na podstawie rankingu, tylko jest trochę inny algorytm. Swoją drogą jest to bez sensu, no ale tak jest Smile Dlatego możesz jechać w wyższej grupie minigeddon, a w drużynie być ze "słabszym" numerem.

tak jak napisał arkadio z zawodów z zeszłego tygodnia i z niedzieli gdzie też byli ułożeni inaczej
Wystarczy żeby ADMINI sprawdzili i po kłopocie

pierwsze słyszę że jedziesz w wyższej grupie ind zawody a w składzie jesteś gorszy od kolegi z drużyny
W tej chwili mają takie same skille (Domino jest "młodszy", więc jest pod 3). W niedziele Damian miał o jeden skill więcej, dlatego to on był pod 3. W momencie losowania rundy minigeddon,Damian również miał o co najmniej jeden skill więcej. Jak dla mnie wszystko jest w porządku i szkoda czasu na sprawdzanie Smile
(12-03-2019, 22:15:34)brylu napisał(a): W tej chwili mają takie same skille (Domino jest "młodszy", więc jest pod 3). W niedziele Damian miał o jeden skill więcej, dlatego to on był pod 3. W momencie losowania rundy minigeddon,Damian również miał o co najmniej jeden skill więcej. Jak dla mnie wszystko jest w porządku i szkoda czasu na sprawdzanie Smile

nie ma znaczenia czy jest młodszy czy starszy LICZĄ SIĘ SKILE !!!!
Sprawdzić i po kłopocie i domysłach
No własnie bunge ma znaczenie staż zawodnika podczas ustalania numerów w drużynie. W ustalaniu rankingu rzeczywiście staż nie ma znaczenia, ale jak już napisałem, jedno z drugim nie jest powiązane.
(12-03-2019, 22:22:11)brylu napisał(a): No własnie bunge ma znaczenie staż zawodnika podczas ustalania numerów w drużynie. W ustalaniu rankingu rzeczywiście staż nie ma znaczenia, ale jak już napisałem, jedno z drugim nie jest powiązane.

chyba nie masz racji bo liczą się tylko i wyłącznie skile https://www.speedwaystar.org/faq-49
Na 100% jest tak jak napisałem. Ale przypuśćmy, że nie mam racji, to co w przypadku równych skilli? Kto wtedy ma 3 a kto 6?

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości