Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kolejność zawodników w zawodach.
Życie napisało scenariusze, których gra nie przewidziała Big Grin
Zielony stoliczku nakryj się Smile Na układy nie ma rady ! Każdemu zależało na GP a teraz nikt tam nie chce śmigać Smile Za dwa sezony w GP będą tylko juniorzy !!!
                                                                  ♥ Sidney68 ♥
Czy dostaniemy jakaś odpowiedź?
Filet z Mintaja 01'-06' 10'- (Brąz DMP 14'; Srebro MPK 02' 03' 10'; Złoto MPK 05')
Smokersi Krzepice 07'-09' (Złoto DMP 07' 08'; Srebro DMP 09')

4 miejsce - IMK sezon 05' 11' 12'
1 miejsce - IMK sezon 06' 15'
5 miejsce w cyklu Grand Prix 07'
Fracha zabraklo Cie na debacie przy zielonym stoliku Wink jeden z drugim pomarudzili i nie awansowali,Ty siedziales cicho to Cie z buta tam wepchneli. Przeciez Ty nie lapiesz sie pod zadne kryterium, dlaczego mialbys awansowac. Sposrod pieciu graczy, ktorzy nie wystawili sprzetu:
NIE masz najmldoszego ID
Nie masz najstarszego ID
Nie masz najnizszego skilla
Nie masz najwyzszego skilla
w finale GPC NIE BYLES najwyzej sklasyfikowanym wykluczonym.  W dodatku wpisy w historii mowia co innego niz wynimi finalu GPC. Jedna wielka fikcja.
Mordo walcz,bo frajera szukają Wink
A mnie wydaje się że sami czerwoni nie mają pojęcia jak to się stało i dlaczego, a teraz milczą bo nie mają nic rozsądnego do powiedzenia oprócz tego że dali "tylną cześć ciała do zabawy stadzie orangutanów".

Taka polityka nie masz nic do powiedzenia to nic nie ów zamiast gadać głupoty, bo prawdy w SpSie nie ma.
Szkoda gadać, szkoda strzępić ryja...

Nabiłem sobie tylko dwa posty w tym wątku, widocznie tutaj jest zasada "pier**l, pier**l ja posłucham"
@Sobek sam stwierdził, że może wystartować, ale kto to czyta Smile
Filet z Mintaja 01'-06' 10'- (Brąz DMP 14'; Srebro MPK 02' 03' 10'; Złoto MPK 05')

No jakbym pojechał to trudno ale teraz już nie mogę bo nie mam energii Big Grin
w przypadku w,w,w,w,w o awansie decyduje random - czyli losowanie, bo ciężko przyjąć jakiekolwiek kryterium w tym wypadku. Jedynie co chcę wymusić na Kubie, by wpisy w historii i wynik się pokrywały - czyli nasz słynny i obśmiany już z każdej strony "błąd wyświetlania"
Sad
Trzeba się cieszyć, ze chociaż coś wygrałem. Następnym razem poproszę silnik 22.7.

...czyli nasz słynny i obśmiany już z każdej strony "błąd wyświetlania"...
To nie błąd tylko już rzeczywistość SpS Sad
                                                                  ♥ Sidney68 ♥

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości