Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kolejność zawodników w zawodach.
ID zawodnika : 10772
ID drużyny : 33
ID zawodów : 57709
Opis Błędu + Screeny :

Błąd w kolejności w zawodach GPC. Przy równej ilości startów zawsze decydowało o kolejności w zawodach młodsze ID (było wyżej w klasyfikacji) a dziś co decyduje? Losowość? Jakim cudem byłem na czele zawodników z WWWWW i dlaczego BS jest niżej klasyfikowane od W? Jakieś wytłumaczenie ?
FAQ wspomina o równych 3,2,1,0 ,D/t oraz czasie wtedy młodsze konto wygrywa. Nie ma nic o w. Chociaż też dziwi mnie że bs jest niżej niż w
Wątek wyczyszczony. Pomysły na zmiany proszę umieszczać w dziale "Propozycje" Smile
I się nie dowiemy dlaczego @Sobek awansował? Widać przygotowania do majówki idą pełną parą Sad
Nie dowiemy się dlaczego @fracha10 będzie w GP Sad
Stawka GP nie jest załadowana. Sądzę że ten co ma w w w w w pewnie nie będzie brany pod uwagę pod kątem GP, chyba że chce. Ja bym tak zrobił na miejscu Arka
Smokersi Krzepice  Cool

@GM_Arek Proszę o wyjaśnienie mojej obecności w 13 sezonie w stawce GP.
W samych zawodach bylem na miejscu 12, a rejestr umieścił mnie na miejscu 11, co jest totalnie niejasne z FAQ.
Filet z Mintaja 01'-06' 10'- (Srebro MPK 02' 03' 10'; Złoto MPK 05')
Smokersi Krzepice 07'-09' (Złoto DMP 07' 08'; Srebro DMP 09')

4 miejsce - IMK sezon 05' 11' 12'
1 miejsce - IMK sezon 06'
5 miejsce w cyklu Grand Prix 07'
A najbardziej rozchodzi się o to na jakiej podstawie są ustalane miejsca przy równej ilości wwwww bo jak wiemy przy równej 3,2,1,0 decyduje średnia czasów a że tutaj ta średnia jest taka sama go decyduje...? Najmłodszy zawodnik? Tak było prędzej a teraz nie wiadomo o co biega. Fracha w skrypcie 11sty, ja w zawodach 11sty a w skrypcie 14 a skąd moje 11 miejsce w zawodach a Frachy 11 w skrypcie tego nie wie nikt
fracha za ogólne zasługi, Tobie jeszcze trochę brakuje. Big Grin
Piszę poprawnie w języku polskim, bo szanuję swoich rozmówców.
Wolę poświęcić kilkanaście sekund na sprawdzenie tego co napisałem
niż kompromitować się publicznie i szerzyć w internecie błędy językowe.
Ale ja tam nie chce jechać w GP chodzi o to jak to jest klasyfikowane ;p

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości