Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Degradacja trenera - odswiezony pakiet kulek
ID zawodnika : 12919
ID drużyny :
ID zawodów :
Opis Błędu + Screeny :

Jak w tytule, po zdegradowaniu trenera odswierzyl sie pakiet kulek.
Zanim wlaczylem degradacje ok 3 tygodni temu upewnilem sie w FAQ i w wyszukiwarce forum ze odswiezenia pakietu nie bedzie. 

GM Arek pisal tutaj ze degradacja nie odswieza pakietu.

Prosze o przywrocenie starego pakietu, nie pamietam ile bylo na Tak, ale na Nie bylo na bank 15.
(26-02-2019, 02:04:45)yaosi napisał(a): GM Arek pisal tutaj ze degradacja nie odswieza pakietu.

Ten temat dotyczył akurat czego innego, dotyczył tego, że kulki się nie resetują, gdy poziom wyszkolenia spadnie do 0%, co prowadzi do "naturalnej" degradacji o poziom w dół.
Degradacja poprzez kliknięcie, tak samo jak szkolenie na wyższy poziom - resetuje kulki.
Chyba nie masz racji @Asteck666

Temat dotyczyl degradacji przez klikniecie po wejsciu trenera osobistego na nowych zasadach, wszyscy wtedy schodzili o poziom lub dwa w dol, w zaleznosci od sumy umiejetnosci.

Bylbym wdzieczny gdybys mogl mi podeslac jakis odnosnik jesli degradacja poprzez klikniecie faktycznie te kulki resetuje.
Napisałem wielkim skrótem myślowym i wiedziałem, że dokładnie tak odpowiesz Smile
1. Generalnie mi chodziło o to, że kulki nie resetowały się na STARYM trenerze, gdy poziom wyszkolenia spadł do 0% (pewne na 100%, sprawdzone w praktyce)... bardziej to odnosiło się do wpisu Bryla, że nie mamy trenera na maxa
2. Cała afera z tym postem była taka, że po wprowadzeniu zmian, były 2 tygodnie na degradację natychmiastową, a między innymi Hyziu miał puszczone szkolenie, więc nie mógł degradować
3. Tutaj https://www.speedwaystar.org/mybb/showth...p?tid=4410 wynika że szkolenia i degradacje puszczone zostały anulowane
4. ..... i cholera nie pamiętam teraz czy wtedy się wszystko poresetowało Big Grin

WNIOSKI
1. Degradacja przez spadek do 0% nie resetuje kulek
2. Degradacja przez przycisk "DEGRADUJ" - brak informacji na ten temat gdziekolwiek Big Grin
Ok, poczekam na odpowiedz GMow, mam nadzieje ze to babol, inaczej bede sobie plul w brode przez nastepne 6 tygodni  Big Grin
naturalne że (świadoma przecież) degradacja resetuje kulki, bo inaczej byłaby furtka dla kombinacji z pensjami

e: jeśli mnie pamięć nie myli, link do innego wątku dotyczył okresu przejściowego, w którym to wprowadzaliśmy T.O.
Dzieki za odpowiedz @GM_Arek

Z uwagi na to ze:

1. Degradacja przez zjazd bez doszkalania do 0% rowniez jest dzialaniem celowym i furtka do kombinacji, a kulek nie resetuje.
2. Brak info odnosnie resetu pakietu w FAQ przy jakiejkolwiek degradacji oraz Twoj niejasny wpis na forum ktory wprowadzil mnie w blad.

Prosilbym o przywrocenie starego pakietu oraz doprecyzowanie informacji w FAQ kiedy degradacja bedzie resetowac kulki, a kiedy nie.
No teraz przesadzasz @yaosi Big Grin
"Chciałem zakombinować, ale okazało się, że się nie da, to oddajcie mi pakiet" Tongue

(01-03-2019, 11:02:01)yaosi napisał(a): 1. Degradacja przez zjazd bez doszkalania do 0% rowniez jest dzialaniem celowym i furtka do kombinacji, a kulek nie resetuje.
Furtka do kombinacji? Big Grin Zdajesz sobie sprawę, że zejście do 0% trwa 2 sezony? Smile
@Asteck666, oczywiscie ze chcialem zakombinowac, jesli gra daje takie mozliwosci Big Grin 
Czasem kombinowanie sie oplaci (podwojna silka), a czasem nie (Galeria wstydu).

Nadal podtrzymuje zdanie ze jest to blad, dlatego chcialbym stary pakiet.

Wychodzi na to, ze jesli kombinujesz powoli to wszystko jest ok, jesli za szybko to dostaniesz po dupie.

Ps. Tak, wiem, moglem najpierw zapytac czy klikajac "Degraduj" zresetuje mi pakiet.
(01-03-2019, 16:20:18)yaosi napisał(a): @Asteck666, oczywiscie ze chcialem zakombinowac, jesli gra daje takie mozliwosci
Ale tym razem nie dała Tongue

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości