Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ustawienie par na meczu
Photo 
ID zawodnika : 10475
ID drużyny : 33
ID zawodów : 56540
Opis Błędu + Screeny : Mecz odbywał się o godzinie 21, mój trening skończył się o godzinie 19:55 (przed zatwierdzeniem składów do meczu), więc powinienem zmienić pozycję startową z numeru 2/10 na 3/11, gdyż tak wynikało z naszej sumy skilla i ID zawodników. Tak się jednak nie stało...

Screen sekretarki:

[Obrazek: 2826a97650817.jpg.html]

Tak wyglądały pary na meczu:

[Obrazek: d9ef5f993d3ce.jpg.html]

A powinny wyglądać tak (układ par zmienił się dopiero po meczu):

[Obrazek: 049a87aff57e6.jpg.html]

Screeny jeszcze raz...

Screen sekretarki:

https://zapodaj.net/2826a97650817.jpg.html

Tak wyglądały pary na meczu:

https://zapodaj.net/d9ef5f993d3ce.jpg.html

A powinny wyglądać tak (układ par zmienił się dopiero po meczu):

https://zapodaj.net/049a87aff57e6.jpg.html
Dokładnie. Godzinę przed meczem trzeba było taktykę przerzucić do góry nogami :p Trochę nieciekawy błąd
Mały miał to samo skok 19:55 mecz na 21 i zmiany w liście startowej nie było
Za FAQ:
"Godzinę przed:
- ustalanie składów - zamykanie
[...]
Co 10 minut
- aktualizacja składów drużyn"

Pozostaje pytanie kiedy jest to "co 10 minut" - jeśli o 19:41, 19:51, 20:01,... itd. to błędu tutaj nie ma żadnego. Wink
Niestety FAQ tych 10 minut nie precyzuje. Sad
Piszę poprawnie w języku polskim, bo szanuję swoich rozmówców.
Wolę poświęcić kilkanaście sekund na sprawdzenie tego co napisałem
niż kompromitować się publicznie i szerzyć w internecie błędy językowe.
To powinno się automatycznie robić, chyba że informację o zmianie skilli do serwera jest wysyłana gołębiem Tongue
Wszystkie te rzeczy w grze które dzieją się co X minut to jest jakieś nieporozumienie Smile Skoro następuje wyjazd na mecz (godzinę przed, to czemu wtedy nie są najpierw zaktualizowane składy?). Ostatnio u nas był bardzo podobny problem. Wywaliło nam osobę za brak logowań. Ta osoba dołączyła do drużyny na godzinę i 10 minut przed meczem. Wystawiła sprzęt na godzinę i 7 minut przed meczem a mimo to nie pojechała już na mecz... Miałem to zgłosić, ale już mi się nawet nie chciało, bo wiedziałem jaka będzie odpowiedź: "Nie ma błędu, bo to wykonuje się co X minut i tak naprawdę wyjazd nie jest na godzinę przed, tylko już wcześniej, no ale przecież każdy o tym wie."

Kryminał powinien być dla tego, co wymyślił wykonywanie w tej grze pewnych operacji w interwałach, zamiast wtedy kiedy jest to rzeczywiście potrzebne, czyli "zdarzenie -> skutek".
A ja odpowiem inaczej i zaś bede be. Takie są skutki jeśli czeka i zwleka sie z czymś do ostatnich minut.
Chore że o pełnej godzinie nie ma aktualizacji składów zanim się wyjedzie. Powinno być napisane o której to ma miejsce żeby takiego czegoś następnym razem nie było. @Tofik nie chcesz nie rób na ostatnią chwilę . Musi być wszystko jasne a nie "co 10min"
Z jednej strony w 100% popieram, że aktualizacja składów powinna odbywać się przed ich zatwierdzaniem, a to że tak nie jest to niewątpliwie największy bezsens w tym całym ambarasie. Z drugiej... no przepraszam, ale nigdzie NIE JEST napisane, że tak się to odbywa, więc wybaczcie, ale pretensje, że nie zadziałało tak jak WAM się wydaje są śmieszne. Może to co zrobił Kuba to bubel, a może celowe działanie (szkoda tylko, że nie ma o tym jasnej informacji w FAQ), ale jeśli coś się odbywa "co 10 minut" to choćby ściany srały nie można mieć pretensji, że coś się nie zrobiło w ciągu 5 minut. To nie jest błąd!!! A jeśli już jest to niestety wyłącznie gracza. W takiej sytuacji należałoby raczej ZAPYTAĆ jak to działa, a następnie zgłosić PROPOZYCJĘ, by to zostało zmienione, bo jest bez sensu.
Piszę poprawnie w języku polskim, bo szanuję swoich rozmówców.
Wolę poświęcić kilkanaście sekund na sprawdzenie tego co napisałem
niż kompromitować się publicznie i szerzyć w internecie błędy językowe.
Rozumiem, że Ty Tofik skracasz trening na 2h przed meczem? Aby nie było na ostatnią chwilę? ? Pierwszy raz mi się taki przypadek wydarzył i dla mnie to nie jest logiczne, dlatego napisałem ten temat. Rozumiem, że to może mieć jakiś sens w środku tygodnia, aby nie obciążać serwera - bo chyba w tym celu zostało to zrobione, ale byłem przekonany że w momencie zatwierdzania składów jest też aktualizacja...

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości