Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DUUUUŻE ZMIANY
Ze względu zapowiadane:

"DUUUUŻE ZMIANY (zaczynamy od VIP)

W związku z szykowanym ogromnym pakietem zmian w SpS"

Może moglibyśmy się dowiedzieć jakie to zmiany - jakiś spis, zakres?
Czy znowu na tydzień przed postawicie graczy przed faktem dokonanym albo jeszcze lepiej dowiemy się po fakcie?
(12-02-2019, 12:22:14)Kabat napisał(a): Zakładając, że kończy się sprzedaż ROCZNEGO VIP'a, nie oczekujecie chyba zmian za miesiąc

"roczne pakiety VIP będą możliwe do kupienia jeszcze tylko przez najbliższe 17 dni"

No ja nie wiem @Kabat , no nie wiem, zakładając że jest 17 dni na kupno, można zmian się spodziewać nie za miesiąc, a za 17 dni Tongue

@GM_Arek a może chociaż info na kiedy zmiany są planowane, bo zostały 4 kolejki do końca sezonu.

A w ogóle, to ja już jestem sceptycznie nastawiony, jeszcze nie wyszedłem na prostą z trenem po zmianie silnika, a tu jeb ... w potylicę pewnie Big Grin
np nie wiem Kabat ja to interpretuję trochę inaczej - zmiana odnośnie vipa wchodzi za 17 dni zgodnie z tym co napisano. Tu ok termin w stosunku do planowanej zmiany nie budzi zastrzeżeń jest wystarczający.
Ale jak jutro będzie info że wprowadzamy nowe silniki 23,5 sprzęgła 15% z dwutygodniowym wyprzedzeniem to będzie lipa.
Poza tym nie robimy afery chcemy tylko informacji.

no niechętnie ale zgadzam się z Asteckim
spokojnie, trenujcie i grajcie bez obaw. na razie nie ma o czym pisać. nikt waszych treningów, sprzęgieł i silników ruszać nie będzie Smile
przyjdzie czas, to napiszemy więcej, a teraz spokojnie pracujemy
(12-02-2019, 14:12:06)GM_Arek napisał(a): spokojnie, trenujcie i grajcie bez obaw. na razie nie ma o czym pisać. nikt waszych treningów, sprzęgieł i silników ruszać nie będzie Smile
przyjdzie czas, to napiszemy więcej, a teraz spokojnie pracujemy

czyli wnioskujac z ostatnich wypowiedzi zmiany beda sie tyczyc zawodow indywidualnych Big Grin IMK, GPC, GP itd?
czyli teraz opłaci się kupić VIPa rocznego bo później może być drożej ? Wink
Czy będą zmiany w silniku biegowym?
jeśli będą, poinformujemy o nich
a czy będą jakieś dodatkowe "kary" dla tych z wysokim rankingiem jeżdżących w 2 lidze?
Padło hasło duże zmiany i teraz nie wiem co pod tym się kryje. Czy idzie zmiana w silniku? Czy będzie grzebanie w proporcjach z godzinami? Czy będzie ustalanie nowej hierarchii poszczególnych zawodów? Jako kapitan mam ogromny dylemat bo boje się sytuacji kiedy moja kilkusezonowa ciężka praca na rzecz drużyny(nie mówiąc już o chłopakach z ekipy) pójdzie się nagle *ebać bo będzie trzeba znowu szukać "czegoś" żebyśmy jako drużyna doszli do punkty, w którym teraz jesteśmy. Nie wiem teraz czy wybrać nasz standardowy co sezonowy pakiet jednostek żeby się później nie okazało, że zmiany po tym wyborze nas uderzą i wybrane jednostki treningowe nie dadzą nam tyle co wcześniej. Fajnie byłoby gdyby pojawił się chociaż zarys w jakim kierunku mają iść te duże zmiany, na co mamy się szykować. Na konkrety co dokładnie poczekamy ale minimalną informacje moglibyście przekazać.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości