Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
RANKING
jak dla mnie to jawny błąd w grze, albo jakiś dziwny bubel...
z obserwacji dłuższego czasu mam tydzień z wbiciem skilla spadam w rankingu raz 14 raz 10 miejsc w dół, tydzień bez wbicia skilla czyli wszyscy co wbili powinni mnie wyprzedzić spadam o 2 pozycje...
czy to nie jest dziwne że stoję w miejscu i ledwo się rusza ranking a jak skill w górę to spory spadek ?
ostatnio nawet w klubie stwierdziliśmy, że są jakieś dziwne różnice z ilością skilli a miejscem w rankingu
dla "mądrych" nie chodzi mi o brak awansu, ale dziwne spadki Smile
Ja ostatnio pytałem Arka na priv, czy wszystko ok z rankingiem, ale powiedział, że się przyjrzał i nie widzi niczego nieprawidłowego. Po prostu, ranking się niesamowicie wyrównał i wystarczy, że ktoś ma zachowane jakieś skrócenia, które "odpali", wbije 2 skille i już masz odpowiedź dlaczego Ciebie inni przeskakują. Dość powiedzieć, że między 3, a 7 grupą Mini są tylko 4 skille różnicy. Dziwniejsze jest to, że między 2, a 1 grupą Mini jest aż 6 skilli różnicy.
(13-01-2019, 22:01:19)Maveral napisał(a): Ja ostatnio pytałem Arka na priv, czy wszystko ok z rankingiem, ale powiedział, że się przyjrzał i nie widzi niczego nieprawidłowego. Po prostu, ranking się niesamowicie wyrównał i wystarczy, że ktoś ma zachowane jakieś skrócenia, które "odpali", wbije 2 skille i już masz odpowiedź dlaczego Ciebie inni przeskakują. Dość powiedzieć, że między 3, a 7 grupą Mini są tylko 4 skille różnicy. Dziwniejsze jest to, że między 2, a 1 grupą Mini jest aż 6 skilli różnicy.
To spisek okrągłego stołu
(13-01-2019, 22:01:19)Maveral napisał(a): Dziwniejsze jest to, że między 2, a 1 grupą Mini jest aż 6 skilli różnicy.
No to już wiem dlaczego ni huhu nie mogę spaść. Sad
Lepiej przez całe życie nic nie mówić i uchodzić za idiotę,
niż raz się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości.

nie chodzi mi o to, że nagle o dziwo co 2 tygodnie jak ja wbijam skilla kilkanaście osób też wbija, tylko o ten nagły skok...bo przez tydzień kiedy powinienem spadać w rankingu wyprzedzają mnie tylko 2-3-4 osoby a jak ja wbijam skilla to kilkanaście osób też to robi..? to chyba logiczne że jak "siedzę z dupą" powinienem iść w dół, a jak coś się dzieje ze skillem to wtedy mniejszy spadek

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości