Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Energetyk, Taktyka Jazdy Super Agresywna
ID zawodnika : 13216
ID drużyny : 154
ID zawodów : 56424 ( Speedmageddon )
Opis Błędu + Screeny : Nie wiem czy to błąd gry czy też wprowadzanie graczy w błąd przez nadzorców.

Mianowicie odpadłem w pierwszej rundzie Speedmageddona, grupa była wyrównana ( graty dla tych co przeszli dalej), ale dodatkowo na odpadnięcie złożyły się jeszcze dwa czynniki, mianowicie nie mogłem użyć energetyka na ostatni bieg 20 ( czekałem z użyciem na wyniki 2 biegów wcześniejszych ) i odniosłem kontuzję na taktyce super agresywnej.
W FAQ jest to opisane tak:
Energetyk
1. W trakcie wszystkich Finałów, oraz zawodów GP, ZK, Speedmageddon i Minigeddon jego uczestnicy mają możliwość wykorzystania napoju regenerującego Energię, który oddaje 25E. Przycisk Energetyka widoczny będzie z poziomu LIVE zawodów, po ich rozpoczęciu
2. Podczas finałów[b] zawodów indywidualnych napój ten możliwy jest do wykorzystania (w dowolnej chwili) tylko podczas zawodów (nie będzie jednak dostępny po rozpoczęciu piątej serii zawodów - czyli po 17 biegu)![/b]

I teraz moje pytanie, nie był to finał a jednak możliwości użycia energetyka już nie miałem ?

Taktyka Jazdy:
Super agresywna (bonus dla graczy) - mocniejsza od Agresywnej. Zabiera tyle Energii ile Agresywna, jednakże nie jest obarczona ryzykiem kontuzji.

Jej użycie jest ograniczone[b] do 2 razy w sezonie (3 dla juniorów) oraz do 1 użycia w trakcie jednych zawodów
. W przypadku gdy gracz ustawi taktykę S-A na początku zawodów, a już wcześniej wyczerpie limit jej wykorzystania, taktyka automatycznie zmieni się na agresywną. Taktyki tej można użyć tylko w zawodach indywidualnych (tj.: IMK, GPC, IMKJ, SK i BK) oraz w zawodach MPK.
[/b]

I pytanie, dlaczego odniosłem kontuzję jadąc na super agresywnej ???

EDIT: Poparwiłem kolor tekstu - @Maveral Wink
Energetyka można tylko do 17 biegu użyć a Ty chciałeś po 19 z Twojego opisu wynika...

W speedzie ta zasada działa już w ćwierćfinale i półfinale
APATOR Toruń !!!
(30-11-2018, 20:28:57)Pluskwa napisał(a): 1. W trakcie wszystkich Finałów, oraz zawodów GP, ZK, Speedmageddon i Minigeddon

W finałach ORAZ Speedzie, można użyć do rozpoczęcia 17 biegu

(30-11-2018, 20:28:57)Pluskwa napisał(a): Taktyki tej można użyć tylko w zawodach indywidualnych (tj.: IMK, GPC, IMKJ, SK i BK) oraz w zawodach MPK

W speedzie nie można używać SA, więc po ustawieniu SA zmienia automatycznie w Agresywną, a przy tej taktyce kontuzja jak najbardziej możliwa.
(30-11-2018, 22:00:11)Asteck666 napisał(a):
(30-11-2018, 20:28:57)Pluskwa napisał(a): 1. W trakcie wszystkich Finałów, oraz zawodów GP, ZK, Speedmageddon i Minigeddon

To może by tak ktoś ten opis poprawił i dopisał że we wszystkich rundach i finałach.

(30-11-2018, 20:28:57)Pluskwa napisał(a): Taktyki tej można użyć tylko w zawodach indywidualnych (tj.: IMK, GPC, IMKJ, SK i BK) oraz w zawodach MPK

W speedzie nie można używać SA, więc po ustawieniu SA zmienia automatycznie w Agresywną, a przy tej taktyce kontuzja jak najbardziej możliwa.

A czemu w Speedzie nie można używać, to są jakieś inne zawody ? O ile mi się wydaje każdy jedzie o swój wynik czyli są to zawody Indywidualne dla mnie.
(01-12-2018, 11:05:48)Pluskwa napisał(a):
(30-11-2018, 22:00:11)Asteck666 napisał(a):
(30-11-2018, 20:28:57)Pluskwa napisał(a): 1. W trakcie wszystkich Finałów, oraz zawodów GP, ZK, Speedmageddon i Minigeddon

To może by tak ktoś ten opis poprawił i dopisał że we wszystkich rundach i finałach.

A czemu w Speedzie nie można używać, to są jakieś inne zawody ? O ile mi się wydaje każdy jedzie o swój wynik czyli są to zawody Indywidualne dla mnie.
Bo Geddony to są zawody jakby "obok gry", pozwalajace tylko przyspieszyć rozwój postaci w grze, ale nie wliczające się w growe osiągnięcia. A taktyka SA jest zarezerwowana dla "oficjalnych zawodów gry". Nie wiem jak to prościej wyjaśnić Wink
wszystko chyba wyjaśnione. do zamknięcia

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości